skupina – JIH
Kerhartice – Němčice 1:2
Domácí se dostali do vedení brankou Fišara z pokutového kopu. Hosté ve druhém poločase brankami Novotného a Nezbedy výsledek utkání otočili.
Fakta – branky: Fišar – Novotný, Nezbeda. Rozhodčí: Lukes st. ŽK: 2:2. Diváci: 40. Poločas: 1:0.

D. Třešňovec – Ústí n. O. C 2:4
V poli vyrovnaný zápas rozhodly dvě přísné penalty v prvním poločase.
Fakta – branky: Šilar, Moravec – Wohner z penalty, Kalousek z penalty, Mansfeld, Zachař. Diváci: 50. Poločas: 1:2.

Albrechtice – Luková 3:0
Fakta – branky: Kollert 2, Dostál. ŽK: 4:1. ČK: 1:0. Diváci: 100. Poločas: 2:0.

Jehnědí – Žichlínek B 4:3 PK
Fakta – nehlášeno.

skupina – SEVER
Helvíkovice – Dlouhoňovice 2:3

Mistrovice – Kunvald 1:2 PK
Hned z prvního útoku se hosté radovali, když rohový kop zužitkoval Krejsa. Další průběh byl zcela v režii Mistrovic, které spálily tři tutovky v řadě a do poločasu se jim vyrovnat nepodařilo. To se povedlo krátce po zahájení druhé půle, když nahrávku Jansy přetavil v branku D. Novotný. Na penalty byli úspěšnější hráči Kunvaldu.
Fakta – branky: D. Novotný – Krejsa. Rozhodčí: Diblík. ŽK: 2:5. Diváci: 50. Poločas: 0:1.

Dolní Čermná – Klášterec nad Orlicí 5:4
Domácí si vybudovali v první půli třígólový náskok, ale snaha Klášterce gradovala po přestávce, kdy sahal po vyrovnání.
Fakta – branky: Marek 2, Pecháček, Kubík, Fišar – Fišer 3, Sabota. Rozhodčí: Šejna. ČK: 1:2. Diváci: 70. Poločas: 5:2.