Rudoltice – Luková 0:3
Utkání mělo vyrovnaný průběh, jenže postupem času mělo více ze hry přece jen mužstvo Lukové a odvezlo si tři body.
Fakta – branky: Duspiva, Jór, Koudelka. ŽK: 1:2. Diváci: 80. Poločas: 0:1.

D. Čermná – Lichkov 3:1
Čermenští přivítali mužstvo Lichkova a hrál se bojovný fotbal se šancemi na obou stranách. Do vedení se dostali domácí brankou Marka a ještě do poločasu zvýšil náskok Machotka. Hosté zlobili, když obraně dělal starosti především Gerža. Po obrátce se Lichkov nadechl k náporu a hrozil ze standardních situací. Po jednom z rohových kopů se mu podařilo snížit a utkání dostalo zápletku. Čermenským hráčům paradoxně pomohl opět Gerža, který se musel poroučet ze hřiště po druhé žluté. Na konečných 3:1 upravil po pěkné akci Nováka Marek.
Fakta – branky: Marek 2, Machotka – Bula. Rozhodčí: Zerzáň. ŽK: 2:3. ČK: 0:1 (Gerža). Diváci: 80. Poločas: 2:0.

Žichlínek – Verměřovice B 8:2
Žichlínek přivítal B tým Verměřovic a nadělil mu osm branek. Zápasové skóre otevřel již v páté minutě Heger. Ve dvacáté minutě ho následoval Štarman a než se hosté vzpamatovali, lovil vzápětí gólman znovu míč ze sítě po trefě Kočího. Štarman přispěl v první půli dalším gólem, ale domácí čisté konto neudrželi a těsně před hvizdem dostali branku. Po přestávce zvýšil Stasiowski a zápas byl de facto rozhodnut. Hosté ještě stihli obdržet do konce zápasu tři branky a jednu vsítit.
Fakta – branky domácích: Stasiowski 2, Heger 2, Štarman 2, Kočí, Motl. ŽK: 0:2. Poločas: 4:1.

Kerhartice – Ústí n. O. 2:3
V první půli byli jasně lepší domácí a zaslouženě vedli. Hosté však ve druhé půli skóre otočili.
Fakta – branky: Hanus, Kopeček ml. – Zachař, Sršeň, Kvapil. Rozhodčí: Jačisko. ŽK: 0:3. Diváci: 80. Poločas: 2:0.

Helvíkovice – Mistrovice 1:2 PK