Šlágr nejvyšší okresní fotbalové soutěže skončil výhrou Jablonného.

Těchonín – Jablonné 1:2
Derby čtvrtého Těchonína s druhým Jablonným skončilo k větší spokojenosti hostí.
Po vyrovnané čtvrthodince se chopili hosté taktovky a dvěma přesnými trefami zatížili konto domácích. O přestávce se Těchonínští vzchopili, určitě jim pomohlo i vyloučení jablonského Bednáře, a soupeře mačkali pro změnu oni. Sedláček sice z penalty snížil na 1:2, víc se ale Těchonínu nepovedlo. Fakta – branky: Sedláček – Halbrštát, Kaška. Rozhodčí: Lukes. ŽK: 3:3. ČK: 0:1 (Bednář). Diváci: 160. Poločas: 0:0.
Králíky/ Č. V. B – Brandýs 4:1
Souboj zachraňující se domácí Jiskry s letos výtečným Brandýsem diváky musel bavit. Domácí do zápasu vstoupili velkým tlakem, kterého dokázal již ve 3. min. využít Hoško – 1:0. Obléhání branky Brandýsa pokračovalo a Kovář zvýšil na 2:0. Červená Voda potom zahájila festival zahozených šancí. Janků hlavičkoval do břevna, střílel do brankáře a své příležitosti spálili i Hoš〜ko s Makarem. Hosté se po přestávce probrali a začali ohrožovat brankáře Motyčku. Ten svedl vítězné souboje s Dostálem i Kroupou. Domácí dostala z útlumu branka Šmolíka na 3:0. Potom se sice přeci jen dočkal Dostál, který vyzrál na ofsajdovou past a snížil. Jenže poslední slovo měl ještě Pasker, který upravil na konečných 4:1. Fakta – branky: Kovář, Hoško, Šmolík, Pasker – Dostál. Rozhodčí: Sokol. ŽK: 3:2. Diváci: 150. Poločas: 2:0.
Mistrovice – D. Čermná 4:0
Domácí zaskočili Čermnou už ve 3. min., po přihrávce Stejskala načal své střelecké představení Škorpil – 1:0. V 19. min. nevyužili hosté šanci na srovnání skóre, a tak za třináct minut prohrávali už o dvě branky, když Škorpil vyškolil brankáře střelou po zemi z dvaceti metrů. Tři minuty po změně stran měli fotbalisté Čermné smůlu, když nastřelili pouze břevno. To domácí byli podstatně produktivnější a v 52. min. uzavřel hattrick Škorpil. Snahu hostí zabrzdila podruhé branková konstrukce a místo čestného úspěchu ještě jednou inkasovali, když se ze značky pokutového kopu nemýlil Vrbický. Fakta – branky: Škorpil 3, Vrbický (z pen.). Rozhodčí: Hanzl. Bez karet. Diváci: 40. Poločas: 2:0.
Kerhartice – Lanškroun B 3:1
Nejen překvapení kola, ale i celého podzimu v nejvyšším okresním přeboru mají na svědomí Kerhartice. Ty totiž v sobotním duelu uštědřily porážku suverénní rezervě Lanškrouna a odrazily se ze spodních pater tabulky. Přitom úvod zápasu žádnému překvapení nenasvědčoval, hosty dostal do vedení už ve 3. min. Šebrle. Jenže v 21. min. si nerozuměl lanškrounský obránce s gólmanem a byl z toho vlastní gól – 1:1. Domácí dostalo na koně vyloučení Celého a minutu před změnou stran je poslal do vedení Fišar. Kerhartické podržel několikrát jejich brankář Kačer a v 55. min. přidal překvapivou pojistku tří bodů Donát. Hosté i v deseti dřeli a měli převahu, na domácí bojovnost ale recept nenašli. Fakta – branky: Fišar, Donát, vlastní – Šebrle. Rozhodčí: Ropek. ŽK: 5:1. ČK: 0:1 (Celý). Diváci: 50. Poločas: 2:1.
Kunvald – Sruby 1:3
Ve vyrovnaném utkání se dostali do vedení v 11. min. domácí. Odražený míč po přímém kopu z pravé strany dorazil hlavou do sítě Moudrý. Ve 25. min. ale hosté vyrovnali na 1:1 po přímém kopu Chadimy. Ve druhém poločase dokázali vstřelit další branky už jen fotbalisté Srubů. Nejprve se v 58. min. trefil hlavou po centru z pravé strany Vrabec. Úporná snaha domácích zvrátit vývoj zápasu vyzněla naprázdno a hosté pojistili vítězství na 3:1 v 82. min. po přesné Matouškově střele z 25 metrů. Fakta – branky: Moudrý – Chadima, Vrabec, Matoušek. Rozhodčí: Sobotka. Bez karet. Diváci: 80. Poločas: 1:1.
Sopotnice – Tatenice 3:0
V utkání průměrné úrovně měli domácí více ze hry a šance tentokrát proměňovali. To se také odrazilo na ukazateli stavu, který po devadesáti odehraných minutách ukazoval výsledek 3:0. Fakta – branky: Stárek, Skalický, D. Zeman. Rozhodčí: Zuzík. ŽK: 2:2. Diváci: 50. Poločas: 1:0.
Albrechtice – Č. Heřmanice 2:2
Poslední podzimní kolo nabídlo v Albrechticích stovce diváků vyrovnaný fotbal. Obě mužstva stihla hodně šancí spálit, ale také dvě na každé straně proměnit. V utkání nejprve vedli hosté, ale Sokolík do poločasu srovnal, aby pak osvědčený albrechtický střelec Faltus pět minut po změně stran otočil skóre. Heřmaničtí ale na konečných 2:2 srovnali ani ne za tři minuty. V utkání padlo hned devět žlutých karet, ale rozhodčí Laštovka víc než ostré zákroky trestal připomínky hráčů. Fakta – branky: Sokolík, Faltus – Kyselica, Řehák. Rozhodčí: Laštovka. ŽK: 6:3. Diváci: 100. Poločas: 1:1.