Horní Ředice – Zámrsk 2:1
Nedaří se. Pro Zámrsk je porážka v Ředicích už sedmou v podzimní části. Ani pohled do tabulky tak není ideální. V poločase to s hosty ještě zle nevypadalo. Domácí poslal do vedení Hrubý, ale v jeho závěru vyrovnal Novotný. Zámrsk pak dlouho odolával, pár náznaků šancí přežil. Ta Dědičova ovšem gólem skončila. V posledních minutách hosté chtěli vyrovnat, ale favorit si tři body vzít nenechal.
Fakta – branky: 23. Hrubý, 77. Dědič – 43. Novotný. Rozhodčí: Jelínek. ŽK: 1:2. Diváci: 100. Poločas: 1:1. Zámrsk: Lorenc – Lebeda, P. Matoušek, R. Mudrich, Hovorka, Novotný, Forgáč T. Houžvička (71. D. Houžvička), R. Matoušek, Bálek, Klofanda (59. Peterka).

Řečany n. L. – Sruby 4:2
Gólové představení Novotného. Řečanský fotbalista vstřelil tři branky a měl obrovský podíl na tom, že Sruby odjedou s prázdnou. Nezačaly špatně, když se v 15. minutě trefil Vrabec. Na dlouhou dobu to bylo ale ze strany hostí vše. Domácí převzali iniciativu a dvěma zásahy otočili do přestávky skóre. A právě hráč s číslem 10 dělal Srubům starosti po změně stran. Přidal dvě branky a s nadějemi Srubů byl definitivně konec. Deset minut před koncem ještě svým druhým gólem snížil Vrabec, ale šlo pouze o korekci výsledku.
Fakta – branky: 45., 55. a 63. Novotný, 33. Hostinský – 15. a 80. Vrabec. Rozhodčí: Hejl. ŽK: 2:1. Diváci: 84. Poločas: 2:1. Sruby: Mrklas – Zavřel, Seidenglanz, Dušek, Simon, J. Novotný (75. Benda), L. Chadima (58. Šeda), Vrabec, Jiráský (65. V. Novotný), Gerčák, M. Chadima.

Řetová – H. Újezd 4:1
Na druhé místo skupiny B se vyhoupli hráči Řetové po 11. kole. Na kontě mají po vítězství nad Horním Újezdem už 25 bodů a dávají zapomenout na předešlou sezonu. V ní měli nakonec po 26 kolech 31 bodů, pokud tedy zvládnou i dvě poslední podzimní kola, budou mít přesně tolik bodů už v polovině letošního ročníku.
Proti nedělnímu soupeři začali s chutí. Dali za 22 minut tři branky, jednou sice inkasovali, ale poločas 3:1 zůstal. Přesně s koncem odehrané hodiny hry vstřelil M. Voleský uklidňující čtvrtý gól. Ve zbytku zápasu už se jen dohrávalo.
Fakta – branky: 22. a 60. M. Voleský, 6. T. Bače, 17. Müller – 11. Pechanec z pen. Rozhodčí: Ziegler. ŽK: 3:1. Diváci: 136. Poločas: 3:1. Řetová: Šilar – L. Bače (64. Turek), Provazník, M. Voleský, Vašina – T. Bače, Flídr, Vencl, Pilgr (67. Volf) – Müller (59. Berky), J. Štika (53. R. Voleský).

1. Srch 11 10 0 1 36:16 29
2. Proseč 11 9 0 2 35:15 25
3. Horní Ředice 11 7 0 4 30:22 21
4. Tuněchody 11 7 0 4 18:18 21
5. Rozhovice 11 6 0 5 25:18 20
6. Řečany n. L. 11 5 0 6 20:19 17
7. Sruby 11 5 0 6 26:21 16
8. Starý Mateřov 11 6 0 5 21:28 16