Choceň - Polička 2:2, pen. 3:1

V poličském týmu oproti předsezonním informacím nastoupili i Awuku s Pazderou, o kterých se hovořilo jako o hráčích na odchodu. Hrdinou první půle však byl gólman Slaný, který nejprve vychytal tutovku Zahálkovi, jenž přišel do týmu z České Třebové, a o něco později si poradil i se stoprocentní šancí Kubíčka. Zato na opačné straně se ujala „africká“ spolupráce a po zpětné přihrávce prostřelil Gerčáka Awuku - 0:1.

Také nástup do druhého poločasu hostům vyšel a když si mezi obránce chytře naběhl T. Mbah a nedal Gerčákovi šanci, zdálo se, že dostanou utkání pod svoji kontrolu. Jenže v 70. minutě posadil Zahálka z trestného kopu míč na hlavu Myšákovi a domácí byli zpět ve hře. Zchladit je mohl vzápětí Pazdera, jeho pumelice však pouze zatřásla břevnem. A tak deset minut před koncem zase udeřila Agria, opět hlavou po standardní situaci a tentokrát zásluhou Krejzy. Závěr byl otevřený na obě strany, rozhodnutí měl na noze Awuku, který se prosmýkl do sólového úniku, leč vypálil ukvapeně nad. Soupeři si tudíž podělili po bodu, druhý brali domácí po lépe zvládnuté střelbě pokutových kopů.

Svitavy - Žamberk 4:0

Poslední tým podzimní tabulky zdařile zahájil svůj úprk z těchto nelichotivých vod. Na lánské umělce si v důležitém utkání poradil se soupeřem až nečekaně jednoznačně. Všechno určil první poločas a ten byl v podání domácích vynikající. Nesmírně jim pomohl rychlý vedoucí zásah z kopačky Frola, po němž se uklidnili a produkovali fotbal, jaký se divákům líbil. Hosté tomuto tempu vůbec nestačili, pouze se bránili a bylo jenom otázkou času, kdy jejich přetížená defenziva znovu kapituluje. Stalo se tak v 17. minutě po rohovém kopu, v šestnáctce se k míči dostal Jukl a levačkou jej usměrnil přesně k tyči žamberské svatyně. Domácí pokračovali v aktivní hře, protivníka výrazně přehrávali a ve 34. minutě to bylo 3:0, když si v chybující obraně našel prostor k zakončení Bartoš a prostřelil Martinovského. A ještě pořád to nebylo všechno, skvělou první polovinu zápasu korunoval Frolo z pokutového kopu nařízeného za faul na pronikajícího M. Čížka.

Suma sumárum, po pětačtyřiceti minutách bylo prakticky rozhodnuto. Žamberk nepředvedl zhola nic a jeho výkon je na úvod jarní části krajského přeboru velkým varováním.