Střípky z TIP ligy:

- Po osmém kole registrujeme 109 hráčů, z toho je 89 mužů a 20 žen z třiatřiceti obcí a měst nejenom z našeho regionu. Oproti prvnímu kolu je nárůst již o třináct hráčů.

- Do prémiové soutěže týmů se zapojilo 23 trojic.

- Od druhého kola mohou zaregistrovaní hráči soutěžit na internetu www.denik.cz/tipliga. Nutné je přidělené startovní číslo a také zadané heslo. Nový hráč se může zapojit kdykoli v průběhu hry, poprvé ovšem vždy na tištěném tiketu z novin.

- Uzávěrka devátého kola bude v pátek 18. května v 16 hodin na sběrných místech TIP ligy Deníku. Stejný termín platí také pro internetové hráče i kupony došlé poštou.

- Přehled výherců: 1. kolo: M. Sloupenská (Sudličkova Lhota), 2. kolo: L. Halbrštátová (Letohrad), 3. kolo: T. Provazník (Koldín), 4. kolo: M. Turková (Koldín), 5. kolo: M. Tesař st. (Řetová), 6. kolo: R. Matoušek (V. Mýto), 7. kolo: L. Kovářová (Přívrat), 8. kolo: L. Kroupa (Ústí n. O.).

- Kupony osmého kola zpracoval Miroslav Bednář. Případné reklamace bodového zisku na tel. č. 724 795 667. Platí i pro výherce, kteří se již mohou přihlásit o svou výhru, karton piva Gambrinus.

Výsledky 8. kola

1) Písek – Ústí n. O. 2 (1:2)
2) Vykáň – Letohrad 1 (2:1)
3) Vysoké Mýto – Kolín 1 (3:0)
4) Slatiňany – Česká Třebová 1 (2:0)
5) Choceň – Hlinsko 2 (1:2)
6) Semanín – Horní Ředice 2 (0:2)
7) Tatenice – Zámrsk 1 (2:1)
8) Lanškroun B – Ústí n. O. B 0 (0:0)
9) FC Jiskra B – Brandýs n. O. 0 (1:1)
10) D. Třešňovec – Rudoltice B 1 (5:3)

Supertrefa: 29 gólů

Průběžné pořadí

1. místo
UO0056 Miroslav Tesař st., Řetová 7 82
2. místo
UO0103 Radek Matoušek, V. Mýto 10 73
3. místo
UO0068 Roman Špaček, Sopotnice 13 70
UO0011 Josef Vencl, Česká Rybná 7 70
5. místo
UO0064 Lukáš Kroupa, Ústí n. O. 16 67
UO0007 Božetěch Šejnoha, Ústí n. O. 7 67
UO0070 Bohuslav Johanides, Ústí n. O. 4 67
8. místo
UO0044 Tomáš Provazník, Koldín 4 65
9. místo
UO0052 Zdeněk Honza ml., Ústí n. O. 13 64
UO0022 Milan Drahoš, Choceň 7 64
UO0075 Martin Kaplan, Sopotnice 7 64
UO0072 Radek Pešek, Dolní Libchavy 7 64
UO0003 Martin Chládek, Těchonín 4 64
UO0041 Jiří Turek, Koldín 4 64
UO0040 Monika Turková, Koldín 4 64
UO0034 Jiří Volf, Ústí n. O. 4 64
17. místo
UO0047 Bohumil Jelínek, Choceň 7 63
18. místo
UO0104 Šimon Matoušek, V. Mýto 10 62
19. místo
UO0001 Radim Trejtnar, Těchonín 13 61
UO0055 Markéta Tesařová, Skuhrov 10 61
UO0045 Oldřich Zuzík, Choceň 10 61
UO0053 Zdeněk Honza, Ústí n. O. 7 61
UO0093 Miroslav Chládek st., Tatenice 7 61
UO0091 Lenka Chládková, Tatenice 7 61
UO0006 Oldřich Kubík, Březenice 7 61
UO0057 Roman Diblík, Sopotnice 4 61
UO0058 Libor Diblík, Sopotnice 4 61
UO0059 Josef Diblík, Sopotnice 4 61
UO0083 Lukáš Ješina, Sruby 4 61
UO0098 Vladimír Mlynář, Klášterec n. O. 4 61
UO0013 Marika Sloupenská, Sudličkova Lhota 1 61
32. místo
UO0029 Pavla Lejsková, Pardubice 10 58
UO0089 Milan Martinek, Zámrsk 10 58
UO0002 Daniel Trejtnar, Těchonín 10 58
UO0018 Tomáš Halbrštát, Letohrad 7 58
UO0077 Marek Kopsa, Sopotnice 7 58
UO0027 František Kovář, Přívrat 7 58
UO0017 Štěpánka Kubové, Rudoltice 7 58
UO0085 Bob Poslušný, Ústí n. O. 7 58
UO0050 Miloš Suchý, Choceň 7 58
UO0039 Marie Turková, Koldín 7 58
UO0033 Jiří Vintr, Ústí n. O. 7 58
UO0046 Radek Zika, Choceň 7 58
UO0088 Jaroslav Martinek, Zámrsk 4 58
UO0087 Tomáš Poslušný, Ústí n. O. 4 58
UO0025 František Prokop, Ostrov 4 58
UO0014 Miroslav Záleský, Tisová 4 58
48. místo
UO0092 Miroslav Chládek, Tatenice 7 55
UO0004 Pavlína Jedlinská, Sopotnice 7 55
UO0049 Miloslav Procházka, Choceň 7 55
UO0043 Pavel Provazník ml., Koldín 7 55
UO0067 Michal Špaček, Sopotnice 7 55
UO0069 Lucie Špačková, Sopotnice 7 55
UO0060 Gabriela Hoffmannová, Chrudim 1 4 55
UO0010 Matěj Stránský, Řetová 4 55
UO0005 Pavel Jedlinský, Sopotnice 1 55
57. místo
UO0101 Pavel Sloupenský, Sudličkova Lhota 10 52
UO0071 Jiří Pešek, Dolní Libchavy 7 52
UO0019 Lenka Halbrštátová, Letohrad 4 52
UO0026 Tomáš Chládek, Tatenice 4 52
UO0062 Michal Kolář, Ústí n. O. 4 52
UO0074 Ladislav Pop, Sopotnice 4 52
UO0100 Martin Sloupenský, Sudličkova Lhota 4 52
UO0008 Silvie Stránská, Řetová 4 52
UO0009 Jiří Stránský, Řetová 4 52
UO0078 Václav Šafář, Sopotnice 4 52
UO0076 Luboš Šafář, Vamberk 4 52
UO0048 Michal Kopic, Choceň 1 52
69. místo
UO0030 Pavel Bucháček, Řetová 7 49
UO0061 Bohuslav Kolář, Ústí n. O. 7 49
UO0031 Josef Lejsek, Pardubice 7 49
UO0042 Štěpán Šklíba, Koldín 7 49
UO0084 Stanislav Vrabec, Choceň 7 49
UO0051 Ludmila Honzová, Ústí n. O. 4 49
UO0099 Ondřej Jelínek, Ústí n. O. -2 49
76. místo
UO0065 Tomáš Kroupa, Ústí n. O. 4 47
77. místo
UO0021 Olda Ezr, Rybník 13 46
UO0082 Jana Vrabcová, Choceň 7 46
UO0073 Jaroslav Kopsa, Sopotnice 4 46
UO0028 Lucie Kovářová, Přívrat 4 46
UO0090 Marie Martinková, Zámrsk 4 46
UO0054 Miroslav Tesař, Skuhrov 4 46
83. místo
UO0063 Marcela Benešová, Ústí n. O. 7 43
UO0020 Martin Štusák, Jablonné 4 43
UO0086 Petr Felgr, Ústí n. O. 1 43
86. místo
UO0038 Dagmar Šafková, Choceň 7 42
UO0105 Jana Vintrová, Ústí n. O. 7 42
88. místo
UO0096 Dominik Šafek, Choceň 10 40
UO0097 Leoš Jantač, Lanškroun 4 40
UO0012 Milan Tomek, Č. Třebová 4 40
UO0102 Petr Sloupenský, Sudličkova Lhota 1 40
UO0094 Petr Šafek ml., Choceň 1 40
UO0036 Miroslav Absolon ml., Žamberk 0 40
94. místo
UO0107 Jiří Matyáš, Ústí n. O. 4 38
UO0023 Vlastimil Fikejs, Žamberk 2 38
UO0015 Jiří Rychtařík, Dobříkov 0 38
97. místo
UO0095 Petr Šafek st., Choceň 10 37
UO0035 Miroslav Absolon st., Žamberk 7 37
99. místo
UO0106 Miroslav Kubový, Žamberk 7 36
UO0016 Jiří Herynek, Rudoltice 1 36
101. místo
UO0080 Ludmila Halbrštátová, Mistrovice 7 35
UO0032 Pavel Dvořák, Kostelec n. O. 5 35
103. místo
UO0066 Radovan Kroupa, Ústí n. O. 7 34
104. místo
UO0037 Markéta Matoušková, V. Mýto 7 31
105. místo
UO0081 Karel Halbrštát, Mistrovice -2 23
UO0079 Ladislav Halbrštát, Mistrovice -2 23
107. místo
UO0108 Jiří Ryba, Ústí n. O. 4 22
108. místo
UO0109 Matouš Pražák, Ústí n. O. 7 7
109. místo
UO0024 Tomáš Daněk, Výprachtice 0 0

SOUTĚŽ TÝMŮ

1. místo
ACS 21 189
2. místo
FK Agria Choceň 15 186
3. místo
1.FC NIC MOC BOYS 27 183
SOR Libchavy 18 183
Diblíci 12 183
6. místo
Růžkaři Choceň 24 182
7. místo
Špačkovci 27 180
8. místo
Chládci 21 177
9. místo
Camp Nou Ústí n. O. 24 174
10. místo
mladí rybáři Koldín 18 169
11. místo
SK Vysoké Mýto 27 166
12. místo
Tipaři Choceň 15 165
13. místo
SK Sokol Zámrsk 18 162
Vlčáci ze smrčiny 15 162
Baroni ze Sopotnice 15 162
16. místo
Umělci 12 159
17. místo
Slavoj 18 156
18. místo
Husí krk 18 153
19. místo
3 Slávisté 27 148
20. místo
Kerhartice 18 144
Hasiči Sudličkova Lhota 15 144
22. místo
Šáfové Choceň 21 117
23. místo
Halbi Mistrovice 3 81