Naopak do těžké situace se dostaly Sruby. O víkendu nehrály, protože byl jejich duel s Cholticemi odložen pár hodin před utkáním. Další výsledky ale zapříčinily, že Sruby už jsou předposlední.

Dobrou formu nabraly ve druhé skupině Verměřovice. Po podzimu byl tým takřka jasně pasován na sestup, ovšem nyní už se dotáhl bodově na předposlední Loučku. Ta hostila Libchavy. Hosté už vedli o dvě branky, jenže o náskok během chvíle přišli. Rozhodl střídající Blažek, který byl na hřišti sotva pár sekund.

Velmi rychle prchá ze dna Polička B, která si doma snadno poradila s Řetovou. Hosté dostali čtyři góly a ještě přišli o Sedláčka, jenž musel zatáhnout v 65. minutě za záchranou brzdu.

Početná návštěva hnala za dalším vítězstvím fotbalisty Těchonína. Nečekal je snadný úkol. Avšak domácím vyšel proti Semanínu úvod. Po dvaceti minutách to bylo 2:0. Nemuselo zůstat jen u toho, protože jak byla semanínská obrana neprostupná, v tomto duelu ani zdaleka neplatilo. Těchonín si vypracoval řadu vyložených šancí, neproměnil, a mohl hořce litovat. Od 60. minuty jen bránil vedení 2:1. Udržel jej a sedm minut před koncem přidal pojistku.

Střeleckou kanonádu spustila Sloupnice na Horní Újezd, který neměl kam utéct. Domácí vyhráli 7:1, tři branky dal V. Fikejz.

Řečany - Zámrsk 0:0, pen. 2:4

Rozhodčí: Poláček. ŽK: 3:3. Diváci: 100. Poločas: 0:0. Zámrsk: Lorenc – Novotný, Bálek, R. Mudrich, P. Matoušek (85. Jiráský), R. Matoušek, Forgáč, Hovorka, Houžvička, Brychta, Csernyanszký.

Těchonín - Semanín 3:1

Branky: 6. a 19. P. Dostálek, 83. Krejčí – 60. Bednár. Rozhodčí: Svědiroh. ŽK: 3:3. Diváci: 130. Poločas: 2:0. Těchonín: Hynek – Jandejsek, J. Dostálek, Roček, Peřina – Kmošek (88. Makar), Kovanda, Špaček, Krejčí – Moudrý, P. Dostálek (62. Kroczak). Semanín: Šenkýř – Herynek, O. Kovář, Flídr, Nešický, Hajdari, Bednár, M. Špatenka (8. M. Kovář, 46. Řehák), Šimek, Dvořák, Švihálek.

Dl. Loučka - Libchavy 2:3

Branky: 55. Novotný, 59. Neumann – 10. Ráb, 47. Urbanec, 63. Blažek. Rozhodčí: Mach. ŽK: 2:2. ČK: 0:1 (88. M. Pinkava). Diváci: 70. Poločas: 0:1. Libchavy: M. Pinkava – Rejent, Vaňous, Motyčka, Žídek, Urbanec (61. Blažek), Ďuriš, Paukert (46. Šalda), Boštík, Ráb (81. Lajza), Pavlák.

Verměřovice - Opatovec 2:1

Branky: 56. T. Sklenář, 85. vlastní (Polák) – 58. Telecký. Rozhodčí: Klír. ŽK: 1:2. Diváci: 80. Poločas: 0:0. Verměřovice: Hudec – Šípek, Tlapák, Černaj, Smejkal, T. Sklenář, Faltus (80. Mikula), J. Sklenář, Kmeť, Chládek, Škorpil (90. Pražák).

Sloupnice - H. Újezd 7:1

Branky: 18., 69. a 73. z pen. V. Fikejz, 2. z pen. L. Fikejz, 40. Nguyen, 51. vlastní, 80. Kupka – 72. Šplíchal. Rozhodčí: Papežík. ŽK: 1:0. Diváci: 100. Poločas: 3:0. Sloupnice: Voleský – Mikulecký (17. Dočkal), V. Jelínek, T. Jelínek, L. Fikejz, Nguyen (56. Vodehnal), Motyčka, Štarman (72. Vondra), Kupka, V. Fikejz (80. Karlík), Rozlívka.

Polička B - Řetová 4:0

Branky: 11. a 53. Dobiáš, 38. Švec, 85. Vondra. Rozhodčí: Sochor. ŽK: 2:2. ČK: 0:1 (65. Sedláček). Diváci: 85. Poločas: 2:0. Řetová: Hůlka – L. Bače, Sedláček, Provazník, Šimek (50. Turek), Müller (56. T. Bače), Flídr, Voleský (75. Hanuš), Vencl (60. Berky), Pilgr, Holínka.

Pondělní zápasy: FC Jiskra - Lanškroun B 1:1 (0:1), pen. 4:5. Branky: Matoulek - Skalický.
Kunčina - Jablonné 2:1 (1:1). Branky: Tlustoš, Hlubinka - Filip.