Chroustovice – Dobříkov 1:6
Představení útočníka Ševčíka nasměrovalo lídra A skupiny I.B třídy k přesvědčivému vítězství. Hosté tím dali výrazně zapomenout na zápas proti Hlinsku B. Skóre otevřel Karela a mezi čtyři přesné zásahy se vešel ještě pět minut po přestávce Houžvička. Dobříkov v poklidu kráčí k postupu do I.A třídy.
Fakta – branky: 24. Daněk – 22., 39., 46. a 68. Ševčík, 10. Karela, 50. Houžvička. Rozhodčí: Langr. ŽK: 2:1. Diváci: 80. Poločas: 1:3. Dobříkov: Novotný – Malý, Karela, Hořejší, Csernyanszky (71. J. Rychtařík) – Konvalina, Vaněk, Svoboda, Houžvička – Ševčík, Rydval (56. L. Rychtařík).

Dl. Loučka – Libchavy 3:5
Domácí měli dobrý start, ve 3. minutě po faulu na J. Koláře zavěsil z trestného kopu Křivánek. Ovšem pak začal úřadovat soupeř, který trestal chyby v defenzivě a otočil na 1:3. Jiskřičku naděje vykřesal gólem „do šatny" opět Křivánek. Leč po hodině hry přišla špatná rozehrávka, faul v šestnáctce, penalta a trefa na 2:4. To byl zlom, hosté ještě přidali pátou branku a Loučka pouze korigovala další porážku.
Fakta – branky: 3. a 43. Křivánek, 86. Neumann – 62. z pen. a 68. Pavlák, 14. Boštík, 19. Louda, 41. Kovář. Rozhodčí: Seidl. Bez karet. Diváci: 65. Poločas: 2:3. Libchavy: Zeman – Louda, Martinec, Ďuriš, Motyčka, Lžíčař (34. Vítek), Vaňous (60. Čada), Kopfštein, Boštík, Kovář, Pavlák (70. Hájek).

Svitavy B – FC Jiskra 4:0
Čtvrt hodiny to byla spíše oťukávaná, ale v 16. minutě se béčku povedla rychlejší akce a křížnou střelou s pomocí tyče otevřel skóre Říha. Domácí vstřelený gól více uvolnil, získali převahu a z ní vytěžili po pěkné kombinaci druhý zásah L. Jukla. Krátce po změně stran se mezi beky protáhl Sedlák a ze sólového úniku zvýšil na 3:0. Vzápětí měli dvě tutové šance i hostující Šmolík a Matoulek, ale Kavalír si čisté konto podržel. Když následně Sedlák důsledně sledoval míč, vystihl zaváhání beka a gólmana a poté, co si „narazil" o tyčku, zakončil do „prázdné", bylo prakticky rozhodnuto. Zbytek zápasu se dohrával pod kontrolou domácích, které mrzelo jen vážnější zranění J. Scheiba.
Fakta – branky: 49. a 63. Sedlák, 17. Říha, 24. Jukl. Rozhodčí: Schmeiser. ŽK: 1:2. ČK: 0:1 (78. Pařízek). Diváci: 100. Poločas: 2:0. FC Jiskra 2008: Valčik – Loufek (84. Votoupal), Dostál, Pohanka, J. Ježek – Macek (68. Koreň), Dušek, Vyšohlíd, Pařízek – Matoulek, Šmolík (82. M. Ježek).

K. Horka – Lanškroun B 1:3
První útok soupeře, centr do vápna a nepokrytí hosté měli dva pokusy na překonání Vraspíra – 0:1. V 16. minutě to po úniku Marka bylo 0:2. Horka se dostala do hry po pěkné střele Bulvy k tyči, ale jinak její snaha končila před šestnáctkou, byť několik šancí proti fotbalovějším hostům měla. Bojovala až do 82. minuty, kdy veškeré pochyby utnul Jaroš.
Fakta – branky: 20. Bulva – 2. a 16. Marek, 80. Jaroš. Rozhodčí: Smitka. ŽK: 1:2. Diváci: 41. Poločas: 1:2. Lanškroun B: Tuček – Kyral, Komínek, Farkaš, Petruň, Kristek, Kolomý, Moravec (82. Kučera), Macháček, Marek (76. Jaroš), Hostovský (67. Z. Vacek).

Kunčina – Verměřovice 2:0
Domácí celek se díky tomuto vítězství velmi výrazně přiblížil k jistotě udržení. Neměl to s houževnatými „Turky" nikterak snadné, ale herní převahu si udržoval a ve druhém poločase ji vyjádřil i střelecky. Nejprve se do černého trefil J. Spálenský a střídající Scholze výsledek v závěru ještě pojistil.
Fakta – branky: 53. Spálenský, 83. Scholze. Rozhodčí: Lukášek. ŽK: 2:3. Diváci: 150. Poločas: 0:0. Verměřovice: Hudec – Šípek, Černaj, Smejkal, Tlapák – Krulikovský, J. Sklenář, Chládek, Ptáček – Kmeť, Šebrle (22. T. Sklenář).

1. Jablonné nad Orlicí⋌ 21 13 3 2  3 50:22 47
2. Svitavy B⋌ 21 13 2 1  5 58:21 44
3. Libchavy⋌ 21 12 3 1  5 50:32 43
4. Lanškroun B⋌ 20  9 4 2  5 36:25 37
5. FC Jiskra 2008⋌ 21 11 1 0  9 48:42 35
6. Semanín⋌ 21  9 3 2  7 41:35 35
7. Sloupnice⋌ 21  8 3 2  8 43:36 32
8. Kunčina⋌ 20  8 1 3  8 40:42 29