Také druhou nejnižší krajskou soutěž poznamenalo počasí. Nehrálo se v Letohradu. Avšak ve Vysokém Mýtě ano a hosté z Pomezí z toho příliš radost neměli. Prohráli vysoko 0:7. Přičemž v první půli domácí vedli jen 1:0 a zdálo se, že to Mýtští nebudou mít jednoduché. Do druhé půle ale hráči vyrazili s velkou vervou, které hosté nedokázali vzdorovat. Štěpánkovi stačila pouhá čtvrthodina na to, aby nastřílel hattrick. Mýto vedlo 5:0 a o dělbě bodů bylo rozhodnuto. Nakonec se radovalo z výhry 7:0.

I Semanín utkání odehrál. Na blátivém oraništi na hranici regulérnosti to bylo spíš o bojovnosti než o fotbale a domácí předvedli letošní klasiku s dotahováním nepříznivého stavu až k úspěšnému zisku druhého bodu po penaltách. Dvakrát v zápase prohrávali, dokázali vyrovnat, aby v rozstřelu zvítězili 5:4.

V posledním kole zajíždí kompletní trojice týmů na hřiště svých soupeřů. Pokud ovšem počasí dovolí.

Semanín – Pardubičky 2:2, penalty 5:4 (0:1). Branky: 69. Morkes, 77. Dvořák – 43. Svatoň, 73. Libánský. Rozhodčí: Matoušek. ŽK: 3:1. Diváci: 63. Semanín: Šenkýř – Mazal, Sokol, Kovář, Flídr, Švihálek, Hajdari, Bednár, Morkes, Šimek (58. Tomeš), Dvořák.

Letohrad B – Rohovládova Bělá. Utkání nebylo odehráno vlivem povětrnostních podmínek a podmáčenému hřišti.

Vysoké Mýto B – Pomezí 7:0 (1:0). Branky: 3. Surma, 48., 55. a 63. Štěpánek, 59. a 72. Benda, 80. Vostrčil. Rozhodčí: Šlor. ŽK: 0:0. Diváci: 30. Vysoké Mýto B: Kovařík – D. Fišer, M. Fišer (65. Horáček), Trnka, Škeřík, Hájek (70. Mráz), Chadima, Pospíšil (57. Vostrčil), Benda (80. Paďour), Surma (34. Krýda), Štěpánek.