Utkání mělo velmi podobný průběh i výsledek jako premiéra v Nové Pace. Stejné je i to, že o konečné porážce o dvě branky se rozhodlo v závěrečné dvacetiminutovce.

Pěnčín/ Turnov – Ústí nad Orlicí 3:1 (1:0)

Trenér Jiskry musel v sestavě nahradit dlouhodobě zraněného Roušara, příležitost dostal Felcman, který se postavil na pravý kraj zálohy. Domácí nezískali zatím ani bod a do utkání vstoupili s nezměrnou bojovností. Zejména ve středu hřiště dokázali tímto pojetím smazat větší fotbalovou kvalitu soupeře. Hrálo se nahoru – dolů, zápas se divákům určitě líbil. První gólovou šanci si vypracovalo Ústí v 10. minutě, kdy si na pěknou přihrávku za obranu naběhl Kukla, postupoval zcela sám na branku, ale jeho střela se odrazila od vnitřní tyče zpět do pole. Také ve 13. minutě byl v šanci Kukla, tentokrát jeho střelu po odvážném průniku zablokoval obránce. V 19. minutě se vyznamenal na druhé straně gólman Neoral, když bravurně zneškodnil ránu Bernáta, jehož pustila obrana až na penaltu. Do vedení se domácí dostali ve 21. minutě. Rohový kop Bárty přelétl hlavy všech bránících i útočících hráčů a zastavil se až za zadní tyčí v síti – 1:0. Po laciném gólu narostla domácím křídla, hosté propadali zejména ve středu hřiště. Přesto se jim ve 45. minutě podařilo dopravit míč do sítě. Postavení Knápka po centru Vaňouse však posoudil rozhodčí jako ofsajd. Stejně jako v Nové Pace dokázali svěřenci trenéra Navrátila krátce po zahájení druhého poločasu vyrovnat. Ve 48. minutě našel Smejkal ve vápně volného Knápka, jenž tvrdou přízemní střelou propálil gólmana  – 1:1. I tentokrát však Jiskra nedokázala psychickou výhodu obratu využít. Bezelstná obranná hra dávala soupeři naději. Varování přišlo v 57. minutě, kdy po akci z pravé strany poslal v tísni jeden z obránců míč za záda vlastního brankáře. Naštěstí před tím už mával pomezní ofsajd. V 60. minutě nezvládl unikající Kukla samostatný nájezd, neujalo se ani několik pokusů Smejkala ze střední vzdálenosti. Zápas se lámal v 71. minutě, kdy se po přistrčení Knápka dostal do vyložené šance Felcman, jenž nedokázal z několika kroků sám před gólmanem skórovat. Místo vedoucího gólu jen posunul míč brankáři. Trest přišel v 76. minutě, v níž do rozhozené obrany vnikl Bernát, ideálně nahrál Hurtovi, jenž na rozdíl od Felcmana šanci s přehledem proměnil – 2:1. Šokovaní hosté v 83. minutě neubránili další centr z pravého křídla a střídající Vavřich pečetil první domácí body – 3:1. Z hlediska hostů nešťastná porážka, z pohledu domácích zasloužené vítězství za bojovnost a schopnost realizovat gólové šance.

Sestava Ústí n. O.: Neoral – Roupec, Hudec, Pászto, Felgr (83. Šebrle) – Felcman (72. Chasák), Knápek, P. Falta, Vaňous, Smejkal – Kukla (75. R. Ráb).

Branky:  22. Bárta, 78. Hurt, 83. Vavřich – 48. Knápek.