Na hře i konečném výsledku to bylo znát.
Od úvodního hvizdu se hrál běhavý fotbal, jehož úroveň byla hodně vysoká. Hostující tým, který je v Ústí nad Orlicí na soustředění, si v přípravě dokázal poradit s několika divizními celky mužů. I v tomto utkání začal hodně sebevědomě.

Jiskra Ústí nad Orlicí – FK Mladá Boleslav U19 3:1 (1:1)

Už ve 2. minutě musel domácí gólman Neoral zaregistrovat nebezpečnou střelu z vápna po chybičce Roušara v rozehrávce. Postupem času se však středová řada Jiskry, kde právě Roušar dlouho citelně chyběl, rozehrála k dobrému výkonu. V 5. minutě si za obranu naběhl Felcman, dokázal obejít i gólmana, ale na brankové čáře mu v úspěchu zabránil jeden z obránců. V 16. minutě se do velké šance dostal Vaňous po přihrávce Knápka, který stejně jako Roušar delší dobu viditelně  týmu scházel. Záložník Ústí si však neporadil s vybíhajícím brankářem. Ve 25. minutě ale spolupráce jmenovaných absentujících borců přinesla první úspěch. Přesný ostrý centr poslal od postranní čáry do vápna Knápek a Roušarova hlavička byla nechytatelná – 1:0. Ve 32. minutě domácí bek Tomášek ztratil ve vápně míč, zatáhl za záchrannou brzdu a následná penalta znamenala vyrovnání.

Po obrátce se střídaly rychlé útoky na obou stranách, dobře hrající obrany i jistí brankáři však dlouho změnu skóre nepřipustili. V 51. minutě získali domácí přímý kop před vápnem, ten však rozehrál Pászto pouze do dobře postavené zdi. Rozhodnutí padlo v poslední čtvrthodince a akce předcházející gólům stály opravdu za to. V 76. minutě skvěle potáhl míč Felcman, ještě lépe přihrál mezi obránce do běhu Kuklovi, jenž podél brankáře upravil na 2:1. V 90. minutě překrásně vysunul Kuklu za obranu Smejkal, ústecký rychlík utekl všem, ve vápně pak hokejovým blafákem obešel brankáře a dovedl míč do prázdné branky – 3:1. Kdyby takto Kukla řešil své úniky častěji, patřil by po dva roky k nejlepším divizním střelcům.

Branky: Kukla 2, Roušar.

Sestava Ústí nad Orlicí: Neoral (46. Krátký) – Roupec, Felgr, David, Tomášek – Felcman, Vaňous (46. P. Falta), Roušar (55. Grepl), Pászto, Chasák (46. Kukla) – Knápek (63. Smejkal).