Jiskra Ústí n. O. – Žďár n. S. 1:1 (1:0)
V úvodních minutách byl nejvíce vidět domácí Javůrek. Jeho střely z 2. a 5. minuty rozehřály gólmana hostů Pospíchala. Pěknou akci předvedli domácí v 15. minutě a zasloužili se o ní zadáci. David výtečně předskočil soupeře, přihrál rozběhnutému Roupcovi, jenž sám na vápně promeškal okamžik pro zakončení. Ve 20. minutě se neujal ostrý centr Dostála z přímého kopu, pro míč si včas došel Pospíchal. Aktivita domácího celku byla odměněna v 32.minutě. Chybičku ve středu obrany Žďáru vystihl Pászto, ideálně vysunul do vápna Jana Javůrka a ten podél brankáře otevřel skóre – 1:0. Ve 33. minutě přečetl rozehrávku soupeře domácí P. Falta, z půlky se řítil sám na branku, zezadu tísněn obráncem vypálil z vápna nad. V 36. minutě velmi dobře hrající Pászto elegantně prostrčil mezi beky finální přihrávku na Z. Dostála, který sám před gólmanem na značce penalty nastřelil jen jeho nohy.
Do 2. poločasu domácí masivně prostřídali a hosté se velmi brzy dostali do zápasu. V 47.minutě pálil z přímého kopu nepřesně žďárský Vomela. V 50. minutě Borek výtečně vysunul do úniku Kuklu, kterého vychytal střídající Pometlo. V 57. minutě znovu neúspěšně zakončoval v úniku Kukla. V 60. minutě hosté dobře zakombinovali a Pohanka z 10 m těsně minul. V 65. minutě projel hostující obranou Tomášek, ideálně vysunul do gólové šance Kuklu, ale ústecký útočník znovu v šanci neuspěl. V 65. minutě neodhadl dráhu vysokého míče ve středu obrany Ústí stoper Kaláb, míč se odrazil přesně na nohu Bratršovského, jenž z 8 m pohodlně vyrovnal – 1:1. O minutu později hasil po přímém kopu pohromu na brankové čáře David. V 72. minutě se vyznamenal brankář Toman, když parádně zneškodnil únik Pohanky. V 79. minutě minul branku Žďáru střílející domácí záložník Stejskal.
Zápas dvou rozdílných poločasů tak dospěl do zasloužené remízy.
Sestava Ústí n. O. 1. poločas: Toman – Roupec, Jar. David, Borek, Stejskal – P. Falta, Felcman, Vaňous, Pászto – Jan Javůrek, Z. Dostál.
Sestava Ústí n. O. 2. poločas: Toman – Felgr (70. J. Kalousek), Kaláb, Jar. David, Tomášek – Jiroušek, Felcman, Roušar, Jan Javůrek (65. Stejskal) – Kukla, Borek (60. R. Ráb).
Branky: J. Javůrek – Bratršovský.
Jiří Saňák, trenér Jiskry Ústí n.O.: „Konečná remíza nás mrzí, myslím si, že jsme v prvním poločase soupeře přehráli, i ve druhém jsme si vypracovali jasné gólové šance. Soupeř vyrovnal po naší fatální chybě, jinak jsme mu nic nedovolili, ač se hra ve druhém poločase vyrovnala. Naposledy jsme „prostřídali“ celý kádr, nyní již budeme vylaďovat naší formu a soustředit se na začátek jarní sezony.“