Proti druhému celku divizní skupiny E podalo mužstvo Jiskry především v úvodní části velmi solidní výkon. Po obrátce měli domácí navrch.

Šumperk – Ústí n.O.
2:0 (0:0)

Úvod utkání patřil opticky Šumperku, ale Jiskra byla nebezpečná v protiútocích. V 5. minutě se do náznaku šance dostával domácí Pobudský, brankář Krátký však včas vyběhl. V 9. minutě kryl ústecký gólman i přímý kop Okrouhlého z 20 metrů. Postupem času svěřenci trenéra Saňáka hru vyrovnali. Po faulu na Vaňouse v 16. minutě rozehrál Dostál přímý kop do vápna, odraženého míče se zmocnil David, pálil však mimo. Ve 24. minutě výtečně v poli zabojoval Roušar, vyslal do úniku Dostála, který si před zakončením příliš předkopl míč a příležitost zůstala nevyužita. Ve 30. minutě se vyznamenal Krátký, když bravurně zneškodnil tvrdou ránu Okrouhlého z hranice vápna. O tři minuty později zaměstnal na druhé straně brankáře Šaba nečekanou přízemní střelou ze 30 m Vaňous. Ve 35. minutě vysunul Roušar do uličky Javůrka, jehož pokus z úhlu vyrazil Šabo na roh. Ve 36. minutě se určitě musela líbit pěkná kombinace Pászta s Roupcem, po které následoval přízemní centr do šestnáctky, kde před Kuklou na poslední chvíli zasáhla dobře hrající obrana Šumperka. Největší šance 1. poločasu patřila Jiskře. Javůrek využil nedorozumění domácích ve středu hřiště, běžel zcela sám na branku, ale pokus o lob na vybíhajícího gólmana mu hrubě nevyšel.
Do druhé části hosté výrazně prostřídali a nová sestava tempo domácích nezachytila. Do hlavní role byl pasován brankář Krátký. Ve 49. minutě kryl únik Kobylíka, vzápětí se po centru do vápna vyznamenal i po gólové hlavičce Bláhy. V 52. min. vypálil z přímého kopu těsně vedle hostující Z. Dostál. V 61. min. unikl obraně Jiskry rychlý Režný, jemuž pokazil radost opět Krátký. Ne nadlouho, vzápětí se totiž Režný znovu dostal za obranu a po 330 minutách přípravy inkasovalo Ústí první gól. V 86. min. si Krátký nadvakrát poradil s šancemi Bláhy a Kobylíka. V 90. min. se však domácím podařilo vsítit i druhý gól, když se po zmatcích ve vápně dostal k zakončení Hruda – 2:0. V sobotu 5.2. čeká na hráče Jiskry těžký domácí dvojzápas proti FK Pardubice a FK Mohelnice. Hraje se od 10.00 a 13.00 hod.

Sestava Ústí n.O.: Krátký – Roupec, Jar. David, Kaláb (30. Borek), Tomášek – Kukla, Roušar, Vaňous, Pászto – Jan Javůrek, Z.Dostál. Sestava 2. poločas: Krátký – J.Kalousek, Jar. David (65.Kaláb), Borek, Felgr – Stejskal, P. Falta, Vaňous, Jiroušek, Jan Javůrek (55. Chasák) – Z. Dostál/ (61. Kukla).
Branky: Režný, Hruda.