Okresní fotbalový přebor II., III. a IV. třídy za sebou má další odehrané kolo.

Okresní přebor II. třídy

Těchonín – Č. Heřmanice 4:2
Souboj o třetí příčku vyzněl pro domácí Těchonín, který o svém vítězství rozhodl už v prvním poločase, kdy se hattrickem blýskl Jiří „Kofí“ Černohous. Heřmanice se snažily o vyrovnání, ale podařilo se jim zkorigovat jen na 3:2. O celkovém skóre 4:2 rozhodl Maleček. Fakta – branky: 3 Černohous, Maleček – Černín, Jetmar. Rozhodčí: Zuzík. ŽK: 0:2. Diváci: 90. Poločas: 3:1.

Mistrovice – Jablonné 1:2
Na obou stranách měli hráči mnoho šancí. Gólmani ale většinu z nich vychytali. Fakta – branky: Junek – Štruml (z pen.), Beneš. Rozhodčí: Vaněk. ŽK: 3:4. ČK: 1:1. Diváci: 110. Poločas: 0:1.

Králíky/ČV B – Sruby 1:3
Hosté zaslouženě vyhráli. Především ve druhém poločase byli lepší než domácí. Fakta – branky: Pasker (z pen.) – Houdek (z pen.), Zavřel, Kulhánek. Rozhodčí: Laštovka. ŽK: 1:2. Diváci: 80. Poločas: 1:0.

Kunvald – D. Čermná 1:1

Fakta – branky: Kucej. Rozhodčí: Sokol. Poločas: 0:0.

Kerhartice – Brandýs 2:3

Opět naprosto zbytečná porážka domácích. Hosté během 5 min. otočili stav zápasu z 2:1 na 2:3. Fakta – branky: Slavík, Kalousek - Janoušek, Horáček, Zhorela. Rozhodčí: Elčkner. ŽK: 0:2. Diváci: 60. Poločas: 0:1.

Albrechtice – Tatenice 0:3

Zaslouženě vyhráli hosté. Fakta – branky: Tareš, 2 Kučera. Rozhodčí: Budina. ŽK: 2:3. Diváci: 200. Poločas: 0:1.

Sopotnice – Lanškroun B 1:4
Hosté udělali mnoho chyb, za které pykali. Fakta – branky: Kubas – 2 Stasiowski, Mizerák, Fajt. Rozhodčí: Lukes. ŽK: 1:1. Diváci: 100. Poločas: 1:3.

Okresní přebor III. třídy

Rudoltice – Řetová 2:1
Byl odehrán velice kvalitní fotbal. Domácí začali hrát tak, jak by měli. Diváci viděli velmi kvalitní utkání s dobrými výkony nejen hráčů, ale i rozhodčích. Fakta – branky: Beneš, Stránský – Mühle. ŽK: 1:0. ČK: 0:1. Diváci: 70. Poločas: 0:0.

Lichkov – Dobříkov B 1:0
Dobříkovská rezerva zůstala svým výkonem za očekáváním. V zakončení nebezpečnějším domácím se dlouho nedařilo dostat míč za záda hostujícího brankáře, povedlo se to až v 63. min., kdy jej tam ve skrumáži dotlačil Kreusel. Fakta – branky: Kreusel. Rozhodčí: Hovorka. ŽK: 0:1. Diváci: 50. Poločas: 0:0.

Boříkovice – Králíky/ČV C 1:1
Kralické derby se odehrálo v Boříkovicích před pěknou diváckou návštěvou. Hosté přijeli posíleni dvěma hráči z A týmu a oba patřili mezi nejlepší na hřišti. Úvod utkání patřil Králickým, kteří dobře kombinovali a měli územní převahu.
Ve druhé půli přišly konečně góly. Nejprve skórovali hosté, domácí odpověděli po pěti minutách. Fakta – branky: Podolský – Hinkelman. Rozhodčí: Rot. ŽK: 3:7. Diváci: 200. Poločas: 0:0.

Helvíkovice – Rybník 1:1
Celkově na obou stranách nervózní zápas. Remíza byla zasloužená. Fakta – branky: Maťo – Škrob. Rozhodčí: Šejna. Diváci: 70.

D. Třešňovec – Žichlínek 4:2
Fakta – Šilar, Jedlinský, 2 Přibyl – Fibikar, Šenkýř. ŽK: 1:3. Diváci: 100. Poločas: 1:1.

Libchavy B – Dlouhoňovice 1:4
Fakta – branky: Paukrt – Nastoupil, Mikyska, Macháček, Víša. Rozhodčí: Kolář. ŽK: 1:1. Diváci: 60. Poločas: 1:1.

Okresní přebor IV. třídy

Jehnědí – Němčice 9:1
Domácí měli celý zápas převahu, kterou dokázali vysokým vítězstvím. Fakta – branky: 3 Horák, 3 Pirkl, Stratílek, Jergl, Šeda – Bánik. Rozhodčí: Pecza. Ž: 2:3. ČK: 0:1 (Olah). Diváci: 50. Poločas: 4:1.

Luková – Tatenice B 5:1

Hosté nepředvedli špatný výkon, ale domácí přeci jen nakonec zvítězili. Fakta – branky: Šebrle, Šípek, Ptáček, 2 Duspiva – Šíp. Rozhodčí: Kolář. Diváci: 45. Poločas: 1:0.