Jediný hráč se dostal na hranici 11 bodů, což znamená sedm správných tipů. Vítězem se tak stal Jaroslav Nastoupil z České Třebové (UO0047).
1. místo
UO0072 Zdeněk Honza, Ústí n. O. 5 62
UO0092 Stanislav Voženílek, Choceň 2 62
3. místo
UO0017 Antonín Pácha, Jablonné n. O. 2 59
4. místo
UO0043 Veronika Cinková, Č. Třebová 8 56
UO0055 Matěj Stránský, Řetová 2 56
6. místo
UO0081 Václav Krásný, Vysoké Mýto 2 53
UO0054 Silvie Stránská, Řetová 2 53
8. místo
UO0001 Leoš Jantač, Lanškroun -1 51
9. místo
UO0045 Radoslav Kroupa, Ústí n. O. 5 50
UO0071 Ludvík Sponner, Jaroslav 5 50
UO0005 Vladimír Fikejs, Žamberk 2 50
UO0070 Láďa Matoušek, Sruby -1 50
13. místo
UO0027 Miroslav Tesař, Česká Třebová 5 47
UO0106 Bohuslav Johanides, Ústí n. O. 2 47
UO0029 Roman Špaček, Sopotnice -1 47
16. místo
UO0003 Filip Ditzel, Ostrov 8 44
UO0103 Ladislav Kmoníček, Č. Třebová 5 44
UO0046 Tomáš Kroupa, Ústí n. O. 5 44
UO0067 Radek Matoušek, Vysoké Mýto 5 44
UO0088 Vladimír Mlynář, Klášterec nad Orlicí 5 44
UO0014 Jan Chládek, Rudoltice 2 44
UO0023 Luboš Jetmar, Ústí n. O. 2 44
UO0056 Radek Pešek, Dolní Libchavy 2 44
UO0058 Jiří Pešek, Dolní Libchavy 2 44
UO0018 Miroslav Absolon st., Žamberk -1 44
UO0068 Markéta Matoušková, Vysoké Mýto -1 44
UO0053 Jiří Stránský, Řetová -1 44
UO0086 Jakub Šedivý, Vysoké Mýto -1 44
29. místo
UO0104 Pavel Bambušek, Rybník 5 42
UO0109 Lucie Kovářová, Č. Třebová 5 42
31. místo
UO0040 Miroslav Chládek ml., Tatenice 5 41
UO0063 Josef Khýn, Vysoké Mýto 5 41
UO0034 Ivana Nováková, Ústí n. O. 5 41
UO0019 Pavel Jedlinský, Sopotnice -1 41
UO0004 Ondřej Voleský, Ústí n. O. -1 41
UO0091 Lukáš Ješina, Sruby -4 41
37. místo
UO0115 Karel Halbrštát, Mistrovice 2 40
38. místo
UO0111 Josef Diblík, Sopotnice 5 39
UO0110 Martin Kaplan, Sopotnice 5 39
UO0118 Dobroslav Srdínko, Ústí n. O. 2 39
41. místo
UO0064 Marcela Vondřejcová, Vysoké Mýto 8 38
UO0073 Ludmila Honzová, Ústí n. O. 5 38
UO0039 Miroslav Chládek, Tatenice 5 38
UO0079 Václav Šplíchal, Vysoké Mýto 5 38
UO0093 Jiří Šejna, Choceň 2 38
UO0052 Jindřiška Křížová, Dolní Sloupnice -1 38
UO0089 Stanislav Vrabec, Choceň -4 38
48. místo
UO0080 Evžen Filip, Vysoké Mýto 2 35
UO0011 Jiří Herynek, Rudoltice 2 35
UO0097 Simona Kmoníčková, Č. Třebová 2 35
UO0096 Lukáš Kmoníček, Č. Třebová -1 35
UO0051 Petr Kříž, Dolní Sloupnice -1 35
UO0010 Martin Štusák, Jablonné n. O. -1 35
UO0035 Jiří Volf, Ústí n. O. -1 35
UO0042 Tomáš Halbrštát, Letohrad -4 35
UO0016 Marie Páchová, Jablonné n. O. -4 35
57. místo
UO0100 Jan Přívratský, Č. Třebová 0 33
UO0112 Roman Diblík, Sopotnice -1 33
59. místo
UO0002 František Prokop, Lanškroun 5 32
UO0044 Milan Eliáš, Č. Třebová 2 32
UO0107 Pavla Lejsková, Pardubice 2 32
UO0062 Iva Sedláková, Ústí n. O. 2 32
UO0031 Radim Trejtnar, Těchonín 2 32
UO0098 Petr Bambušek, Rybník -1 32
UO0013 Oldřich Kubík, Choceň -1 32
66. místo
UO0121 Nikol Khýnová-Doubková, V. Mýto 8 31
UO0117 Kateřina Halbrštátová, Mistrovice 2 31
68. místo
UO0099 Pavel Broulík, Třebovice -1 30
UO0084 Michaela Šedivá, Vysoké Mýto -1 30
UO0113 Libor Diblík, Sopotnice -4 30
71. místo
UO0038 Josef Stasiowski, Lanškroun 8 29
UO0015 Jiří Frank, Trstěnice 5 29
UO0075 Jaroslav Ludvík, Ústí n. O. 5 29
UO0094 Milena Žižková, Choceň 5 29
UO0032 Pavel Bucháček, Řetová -1 29
UO0008 Pavel Krištof, Č. Třebová -1 29
77. místo
UO0119 Petr Němec, V. Mýto 5 28
78. místo
UO0065 Roman Páral, Vysoké Mýto 5 27
UO0114 Zdeněk Lukes, Ústí n. O. -4 27
80. místo
UO0061 Ivana Sedláková, Ústí n. O. 5 26
UO0030 Jolana Špačková, Sopotnice 5 26
UO0074 Zdeněk Honza ml., Ústí n. O. 2 26
UO0020 Pavlína Jedlinská, Sopotnice 2 26
UO0069 Stáňa Matoušková, Sruby 2 26
UO0123 Ladislav Pop, Sopotnice 2 26
UO0009 Milan Routek, Č. Třebová 2 26
UO0041 Lenka Halbrštátová, Letohrad -1 26
88. místo
UO0116 Ludmila Halbrštátová, Mistrovice 5 25
89. místo
UO0108 František Kovář, Č. Třebová 8 24
UO0057 Josef Blažek, Hylváty 2 24
UO0026 Martin Ráb, Libchavy 2 24
92. místo
UO0012 Štěpánka Kubové, Rudoltice 5 23
UO0036 Miroslav Absolon ml., Žamberk 2 23
UO0050 Tamara Brebisová, Žamberk 2 23
UO0076 Milan Šplíchal, Vysoké Mýto 2 23
UO0095 Jiří Držmíšek, Choceň 0 23
97. místo
UO0047 Jaroslav Nastoupil, Č. Třebová 11 21
98. místo
UO0066 Miroslav Záleský, Tisová 5 20
UO0049 Čeněk Brebis, Žamberk 2 20
UO0060 Michal Kolář, Ústí n. O. 2 20
UO0105 František Janele, Svitavy -1 20
UO0085 Zdenek Ryant, Vysoké Mýto -1 20
103. místo
UO0025 Jan Král, Ústí n. O. 0 19
104. místo
UO0102 Petr Poldauf, Č. Třebová -4 17
UO0090 Jana Vrabcová, Choceň -4 17
106. místo
UO0120 Andrej Olenočin, Lanškroun 5 16
UO0122 Božena Lukesová, Ústí n. O. 2 16
108. místo
UO0082 Renata Tauchmanová, Vysoké Mýto 5 14
UO0028 Markéta Tesařová, Č. Třebová -1 14
UO0022 Ivan Jetmar, Ústí n. O. -4 14
111. místo
UO0007 Oldřich Ezr ml., Rybník 0 12
UO0083 Hana Ryantová, Vysoké Mýto -1 12
113. místo
UO0101 Tomáš Krsička, Č. Třebová 5 11
UO0037 Pavel Stasiowski, Lanškroun 2 11
UO0059 Josef Novák, Pardubice 0 11
116. místo
UO0021 Karel Dobroucký, Choceň 0 9
117. místo
UO0078 Barbora Filipová, Vysoké Mýto 5 8
118. místo
UO0124 Květa Gabrielová, V. Mýto -1 7
119. místo
UO0077 Filip Ryant, Vysoké Mýto 0 4
120. místo
UO0048 Hana Čečerová, Č. Třebová -10 3
121. místo
UO0033 Josef Lejsek, Pardubice 2 2
UO0024 Michal Chládek, Výprachtice 0 2
UO0006 Oldřich Ezr, Rybník -7 2
UO0087 Lukáš Rychtařík, Dobříkov 0 -1
UO0125 Jiří Gabriel, V. Mýto -4 -8

Výherci Jaroslavu Nastoupilovi gratulujeme a prosíme jej, aby se nám ozval na tel. č. 724 795 667 a domluvil se na převzetí výhry. Děkujeme