Jako lovnou zvěř naháněl Dobříkov soupeře

Orlickoústecko – Svěřenci trenéra Šmardy jasně vyhráli duel ve Starém Mateřově.

7.9.2015

Ilustrační fotoFoto: archiv/Deník

Řetová – Svitavy B 1:3
Začátek se domácím podařil, když v osmé minutě otevřel skóre Müller. Postupně se ale dostali do tempa hosté, několikrát se dostali k ohrožení branky a těsně před poločasem ze své aktivity vytěžili pokutový kop, který využil L. Jukl – 1:1. Po změně stran už šli Svitavští jasně za výhrou. K vítězství je přiblížil Scheib, který prokázal svoji střeleckou pohotovost. Snahu Řetové potom Svitavští odrazili a krátce před koncem vnesl definitivní klid do jejich řad svojí druhou trefou L. Jukl.
Fakta – branky: Müller – L. Jukl 2 (1 z pen.), Scheib. Rozhodčí: Klír. ŽK: 1:4. Poločas: 1:1. Řetová: Šilar – Gloser, Sedláček, M. Voleský, Jiroušek (84. Turek), Šimek, Flídr, Bače (67. Chudý), Müller, R. Voleský, Hůlka.

Kamenná Horka – FC Jiskra 2:1
Domácí toužili odčinit nepovedený zápas z Dlouhé Loučky, ale zpočátku jim dělal problémy hbitý hostující Šmolík, který se několikrát dostal do nebezpečné koncovky. Horka postupně přebírala iniciativu a dokonce dostala balón do sítě, gól ale nebyl pro ofsajd uznán. Všechno podstatné se tudíž odehrálo po změně stran. V 48. minutě se po přímém kopu dostal míč ke Škávovi a ten se trefil podél gólmana. Hosté záhy srovnali z penalty, ale Horku to vybudilo k ještě větší aktivitě. Z několika vyložených šancí se ujala ta z 67. minuty, kterou dobře hrající Škáva připravil pro Bulvu – 2:1. Pojistku už domácí nepřidali, ale závěrečné úsilí hostí o srovnání přečkali bez úhony.
Fakta – branky: Škáva, Bulva – Pohanka z pen. Rozhodčí: Růžička. ŽK: 2:3. Diváci: 100. Poločas: 0:0. FC Jiskra: Valčik – Loufek (50. J. Ježek), Pohanka, Pařízek, Jireš (84. M. Ježek), Vyšohlíd, Dostál, Paulus, Koreň, Šmolík, Dušek.

St. Mateřov – Dobříkov 0:5
Hosté od začátku na hřišti dominovali. V 11. minutě se ujali vedení. A když za dalších sedm minut přidali druhý gól, bylo prakticky po utkání. Mateřov se dostal do vážnější situace za celý zápas pouze jednou, když v 59. minutě selhal na malém vápně Klíma. To už ale svítilo na tabuli 0:3. Dobříkov pak v závěrečné čtvrthodině přidal ještě dvě branky a odjel po zásluze se třemi body.
Fakta – branky: Rydval 2, Hořejší, Vaněk, Ševčík. Rozhodčí: Čad. ŽK: 2:0. Diváci: 80. Poločas: 0:2. Dobříkov: Novotný – Hořejší, Karela, P. Horníček, Klapal, Jandera (79. Rychtařík), Svoboda (68. Plecháček), Ševčík, Rydval, Vaněk, Dostál. ⋌(bed, rh, zz)

Autor: Redakce

7.9.2015 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Stavebnictví - Stavebnictví Betonáři, železobetonáři 98 Kč Betonáři, železobetonáři a příbuzní pracovníci Dělník ve výrobě prefabrikace a stavebních hmot; Betonář - závod Litice. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 98 kč, mzda max. 120 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: MÍSTO VÝKONU: Litice nad Orlicí č.p. 60, 561 86 Záchlumí, POŽADUJEME: , - spolehlivost, dobrý zdravotní stav, - praxe ve stavebnictví je vítána, Pracovní poměr bude uzavřen na dobu určitou a při dobré pracovní morálce prodlužován v souladu se zákoníkem práce až na dobu neurčitou., , Osobní návštěvu domluvte nejlépe telefonicky , , vhodné je předložit životopis a průkazy odborné způsobilosti, pokud je vlastníte (vazač, jeřábník, apod.), , , V PŘÍPADĚ DOTAZU VOLEJTE !! 469 779 231 !, ==========================================. Pracoviště: Žpsv a.s., závod litice nad orlicí, 561 86 Záchlumí. Informace: Martina Machová, +420 469 779 231. Doprava a logistika - Doprava a logistika Řidič nákladního automobilu 28 000 Kč Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) Řidič nákladního automobilu. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 28000 kč, mzda max. 30000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: Požadujeme řidičský průkaz skupiny C, kartu řidiče, profesní osvědčení řidiče nákladního vozidla, praxe v řízení nákladního vozidla 1 rok, občanskou bezúhonnost. Nabízíme zázemí největší obchodní organizace v regionu, paušální diety 78,- Kč/den, náborový příspěvek 24000,-/rok, odměna při pracovním a životním výročí, příspěvek na dětský tábor, poskytnutí 3 dnů zdravotního volna (dle podmínek kolektivní smlouvy) a další firemní benefity. Životopisy zasílejte na e-mail: volesky@konzumuo.cz.. Pracoviště: Č.915 - konzum, letohrad, U Pily, č.p. 756, 561 51 Letohrad. Informace: Voleský, +420 465 679 226,. Služby - Služby Uklízeč, uklízečka 13 280 Kč Uklízeči a pomocníci ve zdravotnických a sociálních zařízeních UKLÍZEČ/KA. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 13280 kč, mzda max. 14330 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Místo výkonu práce: Za Kopečkem č.p. 353, 564 01 Žamberk, - platové ohodnocení dle zák. č. 341/2017 Sb., - směnný provoz ranní a odpolední směny, 1x za 14 dní sobota a neděle ranní směna, - 6 týdnů dovolené, - benefity FKSP včetně příspěvku na stravování (místní kvalitní kuchyně v našem zařízení), - firemní mobilní tarif pro soukromé využití (hlasový i datový tarif za bezkonkurenční cenu), - práce na akreditovaném pracovišti v příjemném prostředí, Kontakt: telefonicky 8 - 14.30 hodin, e-mailem nebo osobně. Pracoviště: Albertinum, odborný léčebný ústav, žamberk, Za Kopečkem, č.p. 353, 564 01 Žamberk. Informace: Marcela Valentová, +420 725 970 002. Řemeslné práce - Řemeslné práce Svářeč 20 000 Kč Svářeči SVÁŘEČ CO2. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20000 kč. Volných pracovních míst: 20. Poznámka: MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Kögel s.r.o., U Dvořiska č.p. 1219, 565 01 Choceň 1, POŽADUJEME:, - zkoušky svařování, platný průkaz svářeče (základní nebo úřední zkouška), NABÍZÍME: , - pravidelná měsíční mzda, - příplatky, prémie, bonusy, - možnost čerpání záloh, - ubytování, - zvýhodněné telefonní volání a další, V PŘÍPADĚ ZÁJMU NÁS KONTAKTUJTE:, - na tel. č. +420 727 977 980, - na bezplatné lince +420 800 260 062, - e-mailem: naborovecentrum@simixcz.cz , nebo osobně: Pardubice, náborové centrum v obchodním centru Grand, náměstí Republiky, od 09,00 do 17,00 hodin. Pracoviště: Smart automotive s.r.o., pracoviště kögel s.r.o., U Dvořiska, č.p. 1219, 565 01 Choceň 1. Informace: Natalie Ťápalová, +420 727 977 980.

Hokejbal - ilustrační foto

Hrdina týdne v regionu: Hokejbalisté Pardubic převezli Hradec

Letohrad získal karvinský skalp

Beksa v generálce na ligu nestačila doma na Poláky

Pardubice - Tak to se moc nepovedlo. Pardubičtí basketbalisté propadli v posledním herním testu před začátkem nové sezony, když zcela nezvládli závěrečnou čtvrtinu.