skupina A
St. Mateřov – Zámrsk 0:0 penalty 4:2
Zámrsk vstoupil do utkání místy až drtivým náporem. Jeho tři velké šance však pokryl výborně chytající Doležal. Domácí se začali dostávat do hry po půlhodině, když se osmělil Suchánek střelou z dálky nad. Ve 40. minutě se už už radovali, ale Mynkovi nebyl gól uznán pro ofsajd.
Po změně stran hrozil nováček především z rychlých protiútoků. Jenže oproti minulému kolu Fenykovi a Vašíčkovi zvlhl střelecký prach. Když se neujal nájezd Hlaváčka ani nebezpečné závary před domácí bránou po trestných kopech, utkání dospělo do penalt. Rozstřel spíše připomínal hru na tyče a břevna. V ní by uspěl Zámrsk, neboť R. Matoušek a Jiráský orazítkovali konstrukci.
Fakta – rozhodčí: Hrdý. ŽK: 3:3. Diváci: 120.

Dobříkov – Nasavrky 0:0 penalty 8:7
Dobříkov nastoupil do utkání bez několika svých hráčů a zvolil vyčkávací taktiku proti kvalitnímu soupeři. Po většinu zápasu byli hosté lepším týmem, ale z šancí, které si vypracovali, nedokázali ani jednu zúročit také proto, že výborný výkon podal brankář domácích. Na penalty byli šťastnější střelci Dobříkova.
Fakta – rozhodčí: F. Bednář. ŽK: 2:1. Diváci: 70. Poločas: 0:0.

Sruby – Rosice n. L. 6:0
V prvních deseti minutách si vytvořili domácí fotbalisté dvě vyložené šance, ale Gerčák s Chadimou neuspěli. Poté hrozili i hosté převážně z rychlých protiútoků, ze kterých si vypracovali rovněž dvě možnosti. Ve 22. minutě napřáhl z hranice velkého vápna Chadima, jehož střela mířila k tyči přesně – 1:0. Po přestávce Sruby zvýšily aktivitu, ale do 70. minuty ji nedokázaly vyjádřit gólově. Posledních dvacet minut začal výborně hrající Gerčák vytvářet gólovky Jiráskému, který čtyřikrát jeho nabídkou nepohrdl. Jednu branku si hosté ještě vstřelili sami.
Fakta – branky: Jiráský 4, Chadima, vlastní. Rozhodčí: Jehlár. ŽK: 0:2. Diváci: 100. Poločas: 1:0.

skupina B
Cerekvice – Lanškroun B 2:2 penalty 4:2
V prvním poločase byli lepší domácí. Ve 13. minutě centroval Růžek z pravé strany a ve vápně se nejlépe zorientoval Vostrčil – 1:0. Potom hlavičkoval těsně nad Pachta, Schauer nedopravil balon do prázdné branky, ale ve 33. minutě byl při zakončení faulován Pachta a R. Pražák dal z penalty bezpečně na 2:0. Po změně stran mohl přidat třetí gól unikající R. Šeda, ale neuspěl a postupně si hosté vynutili převahu. V 81. minutě po špatném odkopu Kusého musel Kučera faulovat za cenu červené karty a pokutový kop proměnil Šišán. V samotném závěru po trestném kopu vyrovnal hlavou Petruň na 2:2 a zařídil penalty. V těch uspěli cerekvičtí střelci.
Fakta – branky: Vostrčil, R. Pražák (PK) – Šišán (PK), Petruň. Rozhodčí: Pagáč. ČK: 1:0. Poločas: 2:0.

Verměřovice – K. Horka 2:3
První příležitost přišla hned v první minutě, kdy míč po standardce propadl až k brankáři Horky, který jen s obtížemi vytěsnil nad branku. O chvilku později se v šestnáctce s míčem otáčel J. Sklenář a Uchytil musel vytáhnout další zákrok. V 10. minutě už byl krátký proti střele T. Sklenáře z hranice velkého vápna – 1:0. Dvoubrankového vedení se domácí dočkali ve 20. minutě. K rozehrání standardní situace z 25 metrů se postavil M. Pražák a krásnou střelou poslal míč přímo do sítě. Verměřovičtí poté zřejmě podlehli uspokojení a hra hostí od druhé obdržené branky doznala zlepšení, a tak začalo být nebezpečno také před brankou domácích. Ve 39. minutě hráči Horky zahrávali rohový kop a nehlídaný Mach hlavou snížil. V závěru poločasu mohla Horka vyrovnat, jenže gólman Pražák pokutový kop po faulu Smejkala chytil.
Do druhé půle už nastoupila dvě vyrovnaná mužstva. Větší nebezpečí však přinášely útočné akce hráčů z Kamenné Horky. V 52. minutě vybojovali standardní situaci, rozehrávající hráč posunul míč na střed Letochovi, který krásnou střelou srovnal. Utkání rozhodla 71. minuta, kdy se míč po autovém vhazování dostal až na malé vápno, kde si ho našel Mach a nedal brankáři žádnou šanci – 2:3.
Fakta – branky: T. Sklenář, M. Pražák – Mach, Letocha. Rozhodčí: Vašek. ŽK: 1:2. Diváci: 70. Poločas: 2:1.

Čistá – Jablonné 0:2
Domácím patřilo dvacet minut, jenže s výjimkou hlavičky P. Čapka brankáře Šlahoru výrazněji neohrozili. Potom začali přebírat iniciativu hosté, nejprve trefili břevno a ve 38. minutě šli po přímém kopu a hlavičce Kyllara do vedení. Brzy po pauze kryl Boštík Štrumlovu penaltu, ale ani to nepostavilo domácí na nohy. Nadále se na hřišti trápili, několik spíše ojedinělých možností nevyužili a v 81. minutě inkasovali podruhé a znovu po standardní situaci. Po rohu se hlavou prosadil střídající Turner a rozhodl.
Fakta – branky: Kyllar, Turner. Rozhodčí: Jačisko. Poločas: 0:1.

Řetová – FC Jiskra 2008 0:0 penalty 2:3
V prvním poločase se hrál fotbal nevalné kvality. Za zmínku stojí šance Sedláčka, kterou zlikvidoval brankář hostí. Po změně stran byli lepší hosté a jen díky brankáři Hůlkovi svítili po devadesáti minutách na časomíře dvě nuly. V penaltovém rozstřelu měli více štěstí střelci Jiskry, kteří si odvezli rozdílový bod do Králík.
Fakta – rozhodčí: Scheib. ŽK: 1:1. Diváci: 100.

Ústí n. O. B – Sebranice 1:1 penalty 7:6
V úvodu to vypadalo pro Ústí slibně, domácí začali sebevědomým náporem, který však po patnácti minutách odezněl do ztracena. Byli to naopak hosté, kteří si vypracovali první vážnější šanci – přímý kop Horníčka zastavila tyč. Po rohovém kopu ve 30. minutě se už Sebranice radovaly – 0:1. Až poté si Ústečtí uvědomili, že hrají doma, a přidali. Kováře vychytal Tměj a stejně dopadl i Rejda. Naštěstí pro domácí přebral v 38. minutě za půlící čárou míč Repa, navedl si ho před vápno a krásnou ránou vymetl šibenici – 1:1. Po obrátce se dostali Ústečtí do trvalého náporu, ale před šestnáctkou se většinou zbrkle připravovali o možné příležitosti, nebo jako v případě M. Rába přišla v 64. minutě střela do tyče. Ke slovu musely přijít penalty, které až v osmé sérii rozhodl úspěšný pokus M. Kopeckého.
Fakta – branky: Repa – Červ. Poločas: 1:1.

Morašice – Libchavy 1:0
O výsledku rozhodla standardní situace, po které byl v pokutovém území odpískán penaltový zákrok a Zerzán se nemýlil. Nic na tom nezměnila ani převaha Libchav, která k vyloženým šancím nevedla.
Fakta – branka: Zerzán z penalty. Rozhodčí: Čech. ČK: 0:1. Poločas: 1:0.

1. Kamenná Horka          ⋌ 8 5 1 1 1 11:5  18
2. Libchavy                     ⋌ 8 5 1 0 2 18:11 17
3. Jablonné n. O.             ⋌ 8 5 0 0 3 17:11 15
4. Ústí n. Orlicí B             ⋌ 8 4 1 0 3 15:12 14
5. FC Jiskra 2008            ⋌ 8 4 1 0 3 13:10 14
6. Cerekvice n. L.            ⋌ 8 2 3 1 2 14:12 13
7. Dlouhá Loučka             ⋌ 8 2 2 1 3 12:18 11