Jablonné – Kunčina 2:2 penalty 2:3
Dva zcela odlišné poločasy. První patřil jasně domácímu týmu, druhý opanovala Kunčina, k čemuž jí Jablonští hodně pomohli. Ztratili prakticky vyhraný zápas. V první šanci se ocitl domácí Špaček, ale mířil vedle. O chvíli později gólman hostí z výkopu poslal do gólovky Brychtu, tomu scházela lepší orientace a hlavou poslal míč mimo bránu. Až 33. minuta přinesla první branku. Nákop Kyllara za obranu sledoval Špaček a sám před brankářem chladnokrevně proměnil. Vzápětí měl gól na kopačce Krejsa po Václavkově přízemním centru a na druhé straně hostující Tlustoš. Tři minuty před pauzou vystřihl „šajtli" Prokopec a zajistil Jablonnému vedení 2:0. Jenže domácí se o výhru připravili. Krásnou ránou se předvedl po přestávce po odraženém míči Brychta a vykřesal naději pro hosty, kterou podpořil v 70. minutě křížnou střelou Tlustoš. Hodně vzruchu obstaral v závěru zákrok gólmana Hutiry na jablonského Beneše, ale penalta se nepískala. Body se dělily, druhý navíc si odvezli hráči Kunčiny, neboť tři exekutoři Jablonného neuspěli.
Fakta – branky: 33. Špaček, 43. Prokopec – 55. Brychta, 71. Tlustoš. Rozhodčí: Pavlas. ŽK: 1:1. Diváci: 220. Poločas: 2:0. Jablonné: Šlahora – Prokopec, Kyllar, Kuvik (69. L. Bednář), Štruml (46. M. Uher) – Václavek, Lička, Čermák, Krejsa – Špaček, Čada (46. Beneš).

Lanškroun B – Verměřovice 4:2
Ještě tři minuty před koncem to vypadalo na remízu, ale pak Lanškroun dvakrát udeřil a bral všechny body.
Fakta – branky: 19. a 90 + 2. Hostovský, 60. Černý z pen., 87. Marek – 18. Chládek, 81. Procházka. Rozhodčí: Hejl. ŽK: 4:0. ČK: 1:1 (81. Černý – 81. Černaj). Diváci: 102. Poločas: 1:1. Lanškroun B: Langr – Kristek, Černý, Fait (84. Marek), Kyral, Vacek, Hostovský, Farkaš (73. Šišan), Petruň (65. Moravec), Veselý, Macháček. Verměřovice: Hudec – Černaj, Mikyska, Smejkal, Krulikovský (64. Mikula) – Kmeť (86. Tlapák), Chládek, Sklenář, Procházka – Šebrle (69. Ptáček), Marek.