skupina A
Rosice n. L. – Dobříkov 4:0
Rosická psychika nebyla před utkáním kdovíjaká, a tak se domácí hlavně spoléhali na bezchybnou obranu. Proto bránu soupeře ostřelovali pouze z dálky. Jenže pokusy Vratišovského a J. Zelinky brankáře ohrozit nemohly. Dobříkov se připomněl po standardních situacích. Hlavičky P. Horníčka i Hořejšího mířily mimo magický obdélník. Největší zbraň hostů použily i Rosice, a úspěšně. Ve 37. minutě si na trestný kop Vratišovského naběhl Růžička a otevřel skóre. Nabuzení domácí okamžitě zvýšili, když akci M. Bartoše s Lejskem dokončil Vratišovský. Po přestávce už drželi otěže zápasu pevně v rukou. V 72. minutě obral Růžička protihráče a jeho nabídkou spící střelec M. Bartoš nepohrdl. Razítko na výhru otiskl do hostující tváře Rogovik, který poděkoval F. Bartošovi za „nalejvku" do odkryté svatyně protivníka.
Fakta – branky: Růžička, Vratišovský, M. Bartoš, Rogovik. Rozhodčí: Trocha. ŽK 1:2. Diváci: 90. Poločas: 2:0.

Starý Mateřov – Sruby 5:0
Domácí byli od začátku aktivnější. V 11. minutě Fenyk upaloval sám na gólmana, ale míč mu odskočil. Mateřov se dočkal ve 21. minutě po pohledné akci Hlaváčka s Fenykem a druhý jmenovaný zakončil pod břevno. Domácí pokračovali v nátlakové hře a jejich úsilí vyústilo ve 34. minutě v nedovolený zákrok v pokutovém území na Fenyka. Penaltu proměnil s přehledem Vašíček. V závěru první půle převzal iniciativu soupeř a Jiráský málem z trestného kopu snížil. Stejný obrázek byl k vidění v prvních pěti minutách druhé půle. Krátce po zahajovacím hvizdu nepotrestal chybu domácí obrany Vrabec, když nedokázal prostřelit dobře vyběhnuvšího Procházku. V 50. minutě Vašíčkův centr napálil Klíma do břevna a následně Hlaváček zvýšil na 3:0. Sruby odpadly a jejich hostitelé v závěru přidali ještě dvě branky. Čtvrtou zaznamenal znovu Hlaváček a po následné akci zn. Messi se trefil také střídající Žďára.
Fakta – branky: Hlaváček 2, Fenyk, Vašíček z penalty, Žďára. Rozhodčí: Ziegler. ŽK: 4:2. Diváci: 80. Poločas: 2:0.

Zámrsk – Libišany 1:0
Těsnou výhrou nad vedoucím týmem tabulky se Zámrsk posunul na třetí místo a dýchá na záda dvojici Libišany – Nasavrky.
Fakta – branka: Zahradník. Poločas: 0:0.

Libchavy – Polička B 0:2
První porážku na domácím hřišti utrpěli Libchavští v utkání s Poličkou B. První varování v desáté minutě brankou neskončilo, ovšem o chvíli později už hosté udeřili. Obranou proběhl jako vítr Bureš a zakončil přesně – 0:1. Další možnosti ani jedno mužstvo nevyužilo. V 66. minutě přehodil brankáře Váně, ale míč stačili obránci odvrátit. To se nepovedlo na straně druhé. Poul obráncům pláchl a dal razítko na poličskou výhru.
Fakta – branky: Bureš, Poul. Poločas: 0:1.

Jiskra 2008 – Morašice 3:2
Jiskra vedla v poločase o dva góly, ale sama si zadělala na drama po přestávce.
Fakta – branky: Pařízek, Ježek z penalty, Jos. Dušek – Holomek, Skala. Rozhodčí: Horníček. ŽK: 2:2. ČK: 0:1. Diváci: 250. Poločas: 2:0.

Jablonné – Řetová 1:0
Jablonnému vyšel parádně úvod zápasu. Špaček se prodral přes bránícího hráče, na hranici šestnáctky byl faulován a z následného přímého kopu se nádherně trefil Prokopec – 1:0. Domácí se do svého soupeře zakousli a hosté měli štěstí, že hlavička Ličky ve 13. minutě skončila pouze na břevně. Řetovští se přihlásili o slovo ve 34. minutě a domácím hodně zatrnulo. O úrovni fotbalu se však nedá říci, že by si diváci mohli libovat. Ani druhý poločas to nezměnil. Řetovští se tlačili více dopředu, rychlý brejk zastavil na poslední chvíli stoper Kyllar a další náznaky vyřešila obrana. Čtvrt hodiny před koncem spálil tutovku domácí Kaška, což Jablonnému nakonec vadit nemuselo. Udrželo vydřené vedení až do konce, ovšem fotbalově to nebylo ani zdaleka ideální.
Fakta – branka: Prokopec. Rozhodčí: Růžička. Diváci: 320. Poločas: 1:0.

Lanškroun B – Dlouhá Loučka 2:3 (0:2)
Hosté zaskočili soupeře a v prvním poločase si vypracovali velké množství šancí včetně sólových úniků. Ujali se dvě z nich, kdy nejprve přesně pálil Kubečka a potom stál na konci hezké souhry Kolář. Ve druhém poločase přidal třetí trefu z brejku Neumann. Domácí se dostali ke slovu v závěru. V 85. minutě hlavičkoval Fait na 1:3 a výsledek uzavřel z penalty Komínek.
Fakta – branky: Šilar, Komínek z penalty – Kubečka, J. Kolář, Neumann. Rozhodčí: Šejna. ČK: 0:1. Poločas: 0:2.

K. Horka – Ústí n. O. B 1:1 (1:1) penalty 3:5
Horka začala skvěle. Hned v 1. minutě uvolnil Jiroušek ideálně Juříka, a ten se trefil přesně – 1:0. Hosté se však předvedli jako velmi kvalitní tým, krásnou ránu Repy ještě vytáhl Uchytil, ale ve 35. minutě potrestal chybu v rozehrávce Ráb a vyrovnal. Vedení mohl domácím vrátit Škáva, ale těsně minul. Ve vyrovnané druhé půli byl nejblíže ke gólu Jiroušek, ale jeho dělovku vyškrábl brankář ze šibenice. V kvalitním duelu mohly vyhrát oba týmy. Penaltový rozstřel pro sebe získali stoprocentně úspěšní hosté.
Fakta – branky: Juřík – Ráb. Rozhodčí: Jelínek. Poločas: 1:1.

Cerekvice – Verměřovice 3:1 (0:0)
První poločas přinesl několik náznaků možností na obou stranách, ale žádný gól. Brzy po změně stran ovšem využil nedůrazu obrany T. Sklenář – 0:1. O rychlou odpověď se po rohovém kopu postaral Pachta. Následně domácí přidali ještě dvě branky a vyhráli.
Fakta – branky: Pachta, Schauer, Lorenc – T. Sklenář. Rozhodčí: Smola.

1. Kamenná Horka⋌ 9 5 1 2 1 12:6  19
2. Jablonné n. O.⋌ 9 6 0 0 3 18:11 18
3. Libchavy⋌ 9 5 1 0 3 18:13 17
4. FC Jiskra 2008⋌ 9 5 1 0 3 16:12 17
5. Cerekvice n. L.⋌ 9 3 3 1 2 17:13 16
6. Ústí n. O. B⋌ 9 4 2 0 3 16:13 16
7. Dlouhá Loučka⋌ 9 3 2 1 3 14:20 14