skupina A
Dobříkov – Řečany 3:1
V samém začátku utkání se hosté ujali vedení, když potrestali chybu jedno z hráčů Dobříkova. Po přestávce domácí přidali a výsledek otočili. V 60. minutě zařídil vyrovnání Jan Horníček. Krátce na to však mohli hosté udeřit, ale střela mířila pouze do břevna. Druhou branku přidal Dobříkov po hlavičce P. Horníčka. Těsně před koncem utkání zajistil tři body Ťopek.
Fakta – branky: J. Horníček, P. Horníček, Ťopek – Mich. Moravec. Rozhodčí: Jačisko. ŽK: 2:1. Diváci: 90. Poločas: 0:1.

Sruby – Mnětice 4:0
Výsledek vypadá jasně, ale hlavně v prvním poločase se hrál vyrovnaný zápas. Běžela osmá minuta a první náznak šance promarnil Jiráský ukvapenou střelou, když měl před brankou volného spoluhráče. Stejný hráč poté vystřelil z dálky, gólman míč neudržel a dobíhající Kaplan jej neměl problém vrátit do brány. Hosté zahrozili pouze jednou a skvělý zákrok předvedl Lukes. Ve druhé půli už se hrálo podle not domácích. Chadima zvýšil na 2:0, v 74. minutě se prosadil Chadima podruhé a střelecký účet uzavřel Johan čtvrtou brankou.
Fakta – branky: Chadima 2, Kaplan, Johan. Rozhodčí: Krajči. ŽK: 0:2. Diváci: 80. Poločas: 1:0.

Rosice n. L. – Zámrsk 2:3
Horší vstup do utkání si domácí nemohli představit. R. Matoušek dostal míč za obranu a po blafáku na Nahálku mohl slavit. Aby toho nebylo málo, ve 23. minutě Matouškův prudký míč před bránu uklidil za záda vlastního gólmana Pozdník. Rosická odpověď byl rychlejší než emailem. Pipek vybojoval pozici pro Rogovika, který snížil. Ještě veseleji bylo v táboře domácích ve 40. minutě, když se z hranice šestnáctky prezentoval Vratišovský. Krátce po přestávce Růžička z dobrého místa přestřelil a poté Zámrsk po biliáru zachránila tyč. V 67. minutě se dostali ke standardce hosté a Karela vstřelil hlavou vítězný gól.
Fakta – branky: Rogovik, Vratišovský – R. Matoušek, vlastní, Karela. Rozhodčí: Zita. ŽK 2:1. Diváci: 100. Poločas: 2:2.

skupina B
Řetová – Dlouhá Loučka 1:2
Řetovští měli mírnou převahu, jenže nedokázali proměnit řadu šancí. Hosté potrestali dvě chyby a vedli v poločase 2:0. Domácím pomohl po přestávce vlastní gól, ale na víc už se nezmohli.
Fakta – branky: vlastní – Kolář, Hank. Rozhodčí: Smola. ŽK: 2:2.Diváci: 100.Poločas: 0:2.

Verměřovice – Jablonné 4:2
Tradiční sousedské derby přineslo hodně emocí, ale fotbal, který by oku lahodil, nikoliv. Diváci viděli šest branek, z nichž pět padlo ze standardních situací a jedna z jasného ofsajdu. Verměřovičtí zahrozili hned v úvodu, to ještě obrana hostí stačila zasáhnout. Přišel však rohový kop a zcela nekrytý Kmeť otevřel skóre. S blížícím se koncem poločasu přebrali otěže hráči Jablonného a gólem Špačka vyrovnali. Navíc přišel dlouhý nákop z hloubi pole od Tomka, který nečekaně skončil v brance – 1:2. V samotném závěru přišel faul před pokutovým územím Jablonného a Pražák provedl přímý kop precizně – 2:2.
Ani po přestávce se oslnivý fotbal nehrál. Hosté měli častěji míč na kopačkách, ale dopředu už tolik nebezpeční nebyli. Na hřišti to ale začalo místy jiskřit. V 67. minutě zahrával Chládek trestný kop a Smejkal téměř v leže usměrnil míč do branky – 3:2. Velkou příležitost měl domácí Kmeť, kterého vychytal Šlahora. Definitivní rozhodnutí přišlo v závěru, kdy J. Sklenář přebral míč v jasném ofsajdu, jenže praporek asistenta se nehnul a verměřovický kapitán toho využil ke čtvrtému gólu.
Fakta – branky: Kmeť, Pražák, Smejkal, J. Sklenář – Špaček, Tomek. Rozhodčí: Hořínek. ŽK: 1:4. Diváci: 150. Poločas: 2:2.

Ústí n. O. B – FC Jiskra 2:0
Ústeckým vyšel dokonale úvod. Už v 5. minutě se řítil sám na branku R. Ráb a poradil si znamenitě – 1:0. Následně si stejný hráč pohrál s obranou, předložil míč svému bratrovi Michalovi, jenže ten z osmi metrů mířil na letadlo. Jiskra si nechal svou největší šanci na 37. minutu, kdy se probil do vápna J. Dušek, ale gólman Bárta vyrovnání nepřipustil. Krátce po zahájení druhé půle se zranil R. Ráb a s poraněnou krční páteří byl odvezen do nemocnice. Domácími to otřáslo, z čehož pramenila šance Jiskry, kterou hasil na brankové čáře Falta. Tříbodovou pojistku přidal po rohovém kopu M. Falta.
Fakta – branky: R. Ráb, M. Falta. Poločas: 1:0.

(bed, ves, js,)