Březová n. Svitavou – Libchavy 2:1 (2:0)
V prvním poločase byli lepší domácí. V 16. minutě se ujali hráči Březové vedení gólem z penalty, kterou proměnil Wagner. Druhou branku po chybě obrany vsítil Radek Mikolín, a to běžela 35. minuta.
Úvod do druhého poločasu se povedl více mužstvu hostů, kdy hned v úvodu po špatné rozehrávce domácích vsítil kontaktní branku Kubíček. Ve druhé půli se hra vyrovnala a Libchavští se snažili vyrovnat i skóre. To se však nakonec nepodařilo a domů odjely Libchavy bez bodového zisku.
Fakta – branky: Wagner, Mikolín – Kubíček. ŽK: 0:3. Rozhodčí: Adamský. Poločas: 2:0. Diváci: 150.
Libchavy: Kollert –  Borovička (76. Motyčka),  Karpíšek, Dostál, Martinec – Beneš (70. Vaňous), Kopfštein, Ďuriš, Pauker  – Kubíček ( 82. Špína), Hájek.

SK Zámrsk – FC Titanic Srch 1:6 (0:2)
Hosté se ujali vedení ve 20. minutě, kdy se prosadil hlavou Hurta. Krátce na to chybovali v rozehrávce domácí hráči a Maivald své sólo zakončil s přehledem do prázdné branky.
Na začátku druhého poločasu hosté odskočili na rozdíl tří branek. Hurta vyslal do uličky Daňka, a ten prostřelil Holoubka.V 67. minutě potrestali hráči Srchu hrubou chybu obrany Zámrsku brankou na 0:4. Domácí mohli v zápětí snížit, kdy nůžkami střílel Herman, ale hosté odvrátili míč z brankové čáry. Další branky přidali Maivald a Hocque. Čestný úspěch zaznamenal v závěru Paďour.
Fakta – branky: Paďour – Daněk 3, Maivald, Hurta, Hocque. Rozhodčí: Heger. ŽK: 3:2.  Poločas: 2:0. Diváci: 60. SK Zámrsk:  Holoubek – Horníček, Bálek, R. Mudrich, Lietavec, R. Matoušek, (80. Paďour),  Jiráský, (71. Trnka), Hermann, Csernyanszký, Valla, (60. P. Matoušek),  Houžvička (81. M. Mudrich). (jš, jm)