"Zápas odehrála většina hráčů hluboko pod hranicí svých možností," uvedl Milan Ujec

Moravany – Lanškroun 2:1
Pavel Hrabáček, trenér Lanš-krouna: "První poločas se hrál vyrovnaný fotbal plný nepřesností. Soupeř si vytvořil dvě šance, my jednu, kterou jsme proměnili. Po přestávce se výrazně přitvrdilo, domácí nás zatlačili a vyrovnali po naší chybě. Tvrdá hra pokračovala i dále, některé zákroky byly až přehnané a hlavně nepotrestané. Nakonec jsme před koncem inkasovali gól a prohráli jsme."

Pardubice C – Dobříkov 1:0
Milan Šmarda, trenér Dobříkova: "Mrzí mě, že jsme přerušili sérii šesti utkání bez porážky. Myslím, že ani s juniorkou Pardubic jsme nemuseli prohrát. Rozhodlo to, že oni proměnili jednu příležitost. My měli několik šancí, ale vyznamenal se gólman Čihař. Pardubičtí mladíci hodně běhali, ale na naší straně převládala zkušenost a důraz, což se projevilo v osobních soubojích. Měli jsme blízko ke vstřelení branky ze standardních situací, ale nepodařilo se, a proto jsme utkání prohráli."

Hlinsko – Choceň 1:1
Evžen Kopecký, trenér Chocně: "Myslím, že si náš mladý tým prošel další cennou zkušeností. První poločas byl v naší režii a kromě vstřelené branky jsme dali ještě tři tyče, a to nás teď po zápase může mrzet. Domácí ve druhé půli vyrovnali, kluci znervózněli a při snaze otočit výsledek na naši stranu, jsme při bránění nechali Hlineckým několik okének, kdy nás dvakrát podržel gólman Gerčák. Přesto poslední šance byla naše, ale ani tu se Hrubému nepodařilo přetavit v gól. Škoda. Myslím, že i takové výsledky a zápasy mohou posunout tým výkonnostně výš a já pevně věřím, že to našemu týmu pomůže."

Litomyšl – Žamberk 0:0
Miroslav Rücker, trenér Žamberka: "K zápasu hráči přistoupili zodpovědně. V průběhu utkání jsme si vypracovali možnosti ke skórování, ovšem bez efektu. Z Litomyšle si odvážíme bod. Jakou hodnotu bude mít, uvidíme na konci soutěže."

Chrudim B – Č. Třebová 2:3
Bohuslav Sokol, trenér Č. Třebové: "Odehráli jsme utkání výborně. První poločas byl vyrovnaný, do páté minuty jsme měli dvě šance, které jsme bohužel nedali, a domácí nás hned v šesté minutě potrestali. Poté se nám podařilo zahrát dvě standardní situace přesně jak, jsme chtěli, a výsledek otočili. Po přestávce jsme museli střídat, odstoupil Štěpán. Chrudimští byli ve druhé půli aktivnější, my jsme se soustředili na to, abychom nedostali gól. Bohužel deset minut před koncem domácí vyrovnali. Poté nás podržel výborným zákrokem brankář Bárta, což byl asi klíčový okamžik, neboť dvě minuty před koncem jsme dali třetí gól a konec si pohlídali. Výborný výkon podal Zahálka, když dva góly dal sám a třetí připravil, a zároveň Bárta, který předvedl dva výtečné zákroky."

Přelouč – V. Mýto 2:1
Milan Ujec, trenér V. Mýta: "Zápas odehrála většina hráčů hluboko pod hranicí svých možností. K tomu se přidala osobní nezodpovědnost a laxnost. Z toho všeho mohla vzejít pouze porážka."