Do složité situace se dostala Choceň v Poličce, když v poločase prohrávala 0:2, ale manko smazala a na pokutové kopy se radovala z výhry. Nakonec pouze jeden bod mají hráči České Třebové, vedli na Slovanu až do 84. minuty, pak domácí srovnali. Penalty zvládli lépe.

Žamberk - Svitavy 2:0

Začátek zápasu a nové sezony patřil hostům ze Svitav. Vyztužená středová řada ovládala střed hřiště a nově sestavená žamberská obrana často nevěděla, kam dřív skočit. Největší překážkou svitavských nájezdníků byl brankář Martinovský. Ten hned v úvodu nadvakrát zlikvidoval samostatný únik Frola. Dalšími zákroky proti hlavičkám Czehowského k tyči a Bartoše do horního rohu pak Martinovský pomohl svým spoluhráčům přečkat nejtěžší fáze utkání. Obraz hry se začal měnit po dvacáté minutě. Svitavský brankář Jílek zasahoval poprvé nohou při pokusu Trejtnara až ve 20. minutě. O chvíli později už byl Trejtnar mnohem úspěšnější a přesnou střelou k tyči poslal domácí do vedení. Když o jedenáct minut později přidal Skoták ve svém prvním startu v žamberském dresu druhý gól, domácí se uklidnili a v dalším průběhu už měli hru pod kontrolou. Hosté se tlačili před Martinovského, ale naráželi na mnohem kompaktnější obranný blok, přes který se do velkých šancí už nedostávali. Ze zabezpečené obrany vyráželi Žamberští do brejků, avšak na výsledku se nic nezměnilo.

M. Třebová - Č. Třebová 1:1, pen. 4:3

Na Slovanu se hrálo kvalitní a atraktivní utkání, které se divákům muselo líbit. Šancí se moc neurodilo, pokud však ano, tak byly stoprocentní. Hostům nedlouho po změně stran „padla“ Roušarova tečovaná rána a Slovanisté museli dotahovat. Postupem času jejich převaha sílila a v poslední čtvrthodině nabyla drtivých rozměrů. Po faulu na Okrouhlého neproměnil Válek pokutový kop, když vypálil nad, o vyrovnání se šest minut před koncem postaral Polák, jenž po Konečného přihrávce doslova dotlačil balón do sítě. Duel tudíž došel do penalt a v nich na tom byli domácí lépe, rozhodující dal Válek, jenž napravil předešlé zaváhání.

Polička - Choceň 2:2 penalty 5:6

Jak z hrozně rozehraného zápasu brát místo nulového zisku dva body, to předvedli při premiéře choceňští fotbalisté. První pětačtyřicetiminutovka se hrála po většinu času v režii Poličky a z převahy vytěžila dva zásahy v rozmezí čtyř minut. O ten první se postaral Navrátil, vzápětí se prosadil novic v sestavě Awuku, další z řady zahraničních akvizic, který do týmu trenéra Kozla přestoupil z Jiren. Poločasový náskok 2:0 možná domácí hráče příliš ukolébal, neboť po změně stran začali „kousat“ také hosté a kdo jiný než jejich elitní kanonýr Myšák je vrátil zpátky do hry snížením. Poličští znejistěli, náskok se jim nepodařilo pojistit a drama bylo rázem na světě. To z pohledu domácích nedopadlo dobře, minutu před koncem neubránili Pirkla, ten překonal Slaného a sebral jim výhru. Choceň v rozstřelu z malém ztraceného duelu vyčarovala i druhý bod.