Choceň – Dobrovice 1:6 (1:3)

Už v 6. minutě překvapil Gerčáka z volného přímého kopu ze strany Maruška a dostal hosty do vedení. V 17. minutě přeloboval dobrovického gólmana Flídr a bylo vyrovnáno. Skóre v tu dobu vypadalo nadějně. Ve 31. a 34. minutě po rychlém protiútoku a kombinaci ale skóroval dvakrát hlavou Boško – 1:3. Hned po přestávce přidal čtvrtý gól Dobrovic Hrdina. V 69. minutě ztratili domácí balon, čehož využil Tůma – 1:5. Debakl Choceňských zakočil v 82. minutě po kombinaci hostí Socha, jenž dal na konečných 6:1

Ústí – Hlavice 0:0

Vyrovnané utkání spělo od úvodních minut k bezbrankové remíze. Šance se rodily velmi sporadicky. V 11. minutě vyrazil Macko pokus Dida z hranice šestnáctky, na druhé straně v 15. minutě Beneš vyslal do úniku Michala Stejskala, kterého však ve vápně doběhl obránce Herodes a čistě mu míč vypíchl. Kýženého gólu se domácí mohli dočkat ve 40. minutě, když po rohovém kopu hlavičkoval Kaláb těsně vedle. V závěrečné minutě prvního poločasu hlavický Hruška mířil také těsně vedle a byla to poslední vážnější akce Hlavic. Ve druhém poločasu hosté bránili nerozhodný výsledek, s přibývajícím časem se na kopačky domácích vkrádala nervozita a jedinou vážnější šancí byla ukvapená střela Vaňouse z deseti metrů daleko vedle.

Velim – Letohrad 0:2 (0:2)


Z pohledného utkání na horké středočeské půdě si Letohrad přivezl tři body. V úvodu po rohu Kohoutka hlavičkoval Sabó těsně vedle. Na opačné straně se předvedl Valta, branku ale rovněž minul. V 11. minutě nacentroval Vaniš, Strasmaier si naběhl za bránce, jenže mířil nepřesně. O pár okamžiků později Hundák posadil míč na hlavu M. Stejskala, který ale síť za Václavíkem také nerozvlnil. Ve 24. minutě Vaniš vyslal ránu z pravé strany, gólman vrazil do tyče a míč skončil těsně za brankovou čárou – 0:1. Ve 42. minutě Valta nádherně vysunul M. Stejskala a ten si s Václavíkem poradil – 0:2. Druhý poločas začali aktivněji opět hosté. Vanišova i Hundákova střela však prostor mezi třemi tyčemi nenašla. Domácí se snažili výsledek zkorigovat, jejich pokusy ale zpravidla končily nepřesností v koncovce.