Mistrovice – Rudoltice 5:1
Zápas začal náporem domácích, kdy Krejčí poslal do samostatného úniku Kováře, který otevřel skóre. O chvíli později zahrával Stejskal přímý kop a míč skončil v síti podruhé. Drtivý úvod završil ve 13. minutě Škorpil – 3:0. Výborný poločas korunoval čtvrtou brankou Kovář. Druhý poločas už se hrál jen z povinnosti. Škorpil ještě přidal pátý gól, za hosty korigoval Stránský.
Fakta – branky: Kovář 2, Škorpil 2, Stejskal – Stránský. Rozhodčí: Šejna. ŽK: 0:3. Diváci: 50. Poločas: 4:0.

Kunvald – Helvíkovice 1:2
V souboji dvou posledních týmů tabulky byli úspěšnější hosté a udělali důležitý krok k záchraně.
Fakta – branky: Vanický – P. Maleček, Kolman. Rozhodčí: Krejčí. ŽK: 0:1. Diváci: 50. Poločas: 1:0.

Dolní Čermná – Žichlínek 1:2
Dobře hrající hosté se v první půli ujali dvougólového vedení. Před koncem poločasu se však spustil liják, který proměnil hřiště v koupaliště. Přesto rozhodčí utkání uznal po přestávce terén za způsobilý a hrálo se dál. Jenže po zemi hrát nešlo, tak míč lítal převážně vzduchem. Oba celky si vytvořily několik možností, ale brankáři byli vždy na svých místech. Snížení domácího mužstva přišlo až v závěru. Žichlínek se po výhře dostal na postupové místo před Rudoltice.
Fakta – branky: Heger, Fibikar.

Ústí n. O. C – Luková 3:1
Domácí porazili i Lukovou a míří za postupem do druhé třídy.