Lanškroun B – Rybník 4:2 (1:0)

V posledním utkání začali domácí tlakem, ovšem šance Wendliga a M. Richtra zůstaly nevyužity. Ve 43. minutě byl domácí M. Richtr v samostatném úniku faulován ve vápně a z následujícího pokutového kopu otevřel skóre utkání lanškrounský Šebrle - 1:0. V úvodu druhé půle domácí zvýšili až na 3:0, jenže v 55. minutě snížil po chybě domácí obrany Kareš. Tentýž hráč po nešťastném zranění domácího gólmana Hrabáčka dal již na 3.2. V závěru utkání Lanškrounští přece jen pojistili výhru brankou Šebrleho - 4:2. Branky - Šebrle 2 (1 z pen.), M. Richtr 2 - Kareš 2. Rozhodčí: Sobotka. ŽK: 1:4. ČK: 0:2. Diváků: 80.

Kerhartice - Červená Voda 1:1 (1:0)

Vše podstatné v prvním poločase se odehrálo v závěrečné čtvrthodince. Ve 33. minutě hlavičku domácího Dočkala brankář hostů vyrazil. Vzápětí se zaskvěl kerhartický gólman Kopeček, když bravurně vyrazil na roh trestný kop Kočajdy a po následném rohu zneškodnil další šanci hostů. Ve 40. minutě se po přihrávce Teplého trefil Kalousek - 1:0. Ve druhém poločase byli lepší Červenovodští a zaslouženě v 62. minutě vyrovnali Paskerem na konečných 1:1. Branky: Kalousek – Pasker. Sudí: Lukes. Bez karet. Diváků: 65.

Brandýs – Němčice 4:1 (1:1)

Sestupující hosté předvedli sympatický výkon a 74 minut trápili v koncovce nedůrazné domácí. Domácí se ujali vedení ve 30. minutě, když se ze skrumáže trefil Michal Pavlíček. O dvě minuty později ale vyrovnal Martin Halbrštát. Do 74. minuty Brandýští zahazovali své šance, až pak skóroval ze samostatného průniku Martin Janoušek. V 76.minutě přidal třetí branku domácích Jan Zahálka. Němčice mohly snížit o čtyři minuty později, ale z trestného kopu trefily jen břevno. V 85. minutě zpečetil výsledek na konečných 4:1 Jan Zahálka. Branky: Jan Zahálka 2, Michal Pavlíček, Martin Janoušek – M. Halbrštát. Sudí: Šejna. ŽK: 1:2. Diváků: 60.

Tatenice – Mistrovice 0:1 (0:0)

Za pěkného počasí se hrál z obou stran opatrný fotbal. Ve 30. minutě domácí z jedné šance nastřelili tyč. Skóre se měnilo až v 52. minutě, kdy se hlavou trefil Junek. Tateničtí pak hráli sice aktivněji, nastřelili dvě tyčky a břevno, ale gól nedali. V 72. minutě dokonce Knápek neproměnil penaltu. Branka: Junek. Sudí: Sokol. ŽK: 2:1. Diváků: 100

Jablonné – Luková 10:0 (6:0)

V 8. minutě kapitán domácích Štruml těsně minul, ale vzápětí po nahrávce Halbrštáta otevřel střelnici domácích. Ve 20. minutě se uvolnil Kohout, ideálně nahrál Halbrštátovi, který se nemýlil – 2:0. Po této brance hosté zcela rezignovali, domácí zahájili kanonádu a v rozmezí osmi minut přidali čtyři branky. Ve 27. minutě nahrál Halbrštát Hegerovi – 3:0, vzápětí si oba hráči role vyměnili a bylo to 4:0. Ve 31. minutě krásnou střelou z pětadvaceti metrů přidal Halbrštát již pátý gól a ve 35. minutě Heger zvýšil na 6:0. Druhá půle byla podobná. V 59. minutě Heger vstřelil sedmý gól Jablonného. O čtyři minuty později Ruml ideálně nacentroval před branku, kde se trefil dobře postavený Formánek. O sedm minut později skóroval opět Heger a desátý gól přidal v 69. minutě znovu Formánek. Po zápase domácí diváci připravili hráčům ovace, za které jim Jablonští děkují. Branky: Roman Heger 4, Halbrštát 3, Formánek 2, Štruml. Sudí: Serbousek. ŽK: 2:1. ČK: 1:0 (Martin Vaníček). Diváků: 200.

Sruby – Albrechtice 3:2 (0:2)

Na začátku zápasu měli domácí převahu, ale ve 12. minutě po rychlém protiútoku otevřel skóre albrechtický Faltus. Po tomto gólu domácí znervózněli a v 15. minutě mohli hosté zvýšit, Luňák však jejich tutovku chytil. Ve 36. minutě nechali domácí po rohovém kopu volného Sokolíka, který hlavou zvýšil na 2:0. Začátek druhé půle vyšel výborně Srubům. Soupeře přitlačily před jeho branku a ve 48. minutě po rohu stáhl ve vápně jeden z hostů Simona a nařízenou penaltu proměnil Novotný. V 55. minutě vyrovnal tentýž hráč střelou do šibenice. Poté se hra vyrovnala a byla bez větších šancí. Posledních deset minut domácí přidali, v 85. minutě si Novotný pohrál ve vápně s dvěma hráči Albrechtic a střelou k tyči dovršil svůj hattrick – 3:2. Branky: Novotný 3 – Faltus, Sokolík. Rozhodčí: Serbousek. ŽK: 1:1. Diváků: 70.

Sopotnice – Sloupnice 1:1 (1:1)

V 7. minutě domácí Vítek vstřelil neuvěřitelný gól z padesáti metrů, který by si jistě zasloužil šot v rubrice Borec nakonec. Ve 32. minutě sloupnický Kodytek vystřelil z dvaceti metrů a míč od tyče zamířil do branky – 1:1. První poločas byl i poté velmi vyrovnaný se šancemi na obou stranách. Ve druhém poločase měli Sopotničtí mírnou převahu, ale remíza je nakonec zasloužená. V 82. minutě domácí Kubas trefil jen pravou tyč. Na sloupnickém mužstvu se asi projevily oslavy po ukončené sezoně. Branky: Vítek – Kodytek. Sudí: Zuzík. ŽK: 3:3. Diváků: 150.