Vítězná série fotbalistů Opatovce je u konce a postaraly se o to Libchavy. A to tak, že velmi rázně, výsledek zápasu ostatně hovoří poměrně jednoznačnou řečí. Domácí zaspali úvod a z prvního útoku inkasovali. Poté měli několik šancí na vyrovnání, leč v zakončení neměli přesnou mušku. Duel prakticky rozhodla 52. minuta, kdy Žídek přidal druhý gól. Hosté ve zbytku utkání kontrolovali hru a nastříleli další branky. Přestože byli lepším týmem, výsledek je pro Opatovec až příliš krutý.

Další cenné body přidala na konto Moravská Třebová a proti Tatenicím je třígólové vítězství nadmíru cenné. Domácí byli v koncovce hodně produktivní, zatímco protivník zahazoval, co se dalo.

Suverén skupiny B hostil předposlední Těchonín, což samo o sobě nemuselo nic znamenat, ale na hřišti se rozdíl výrazně projevil. Domácí byli mnohem více na míči, vytvářeli si spoustu příležitostí, z nichž zakončili v prvním poločase gólově tři. Avšak hosté ani tak nedali svou kůži lacino, snažili se, leč na více než jeden Kovandův gól to nestačilo. Zámrsk vyhrál 6:1.

Jednoznačný výsledek se zrodil i v Ústí nad Orlicí. Porazilo Jablonné 4:0. Prvních dvacet minut se neudálo nic, jenže pak hosté trestuhodně zapomněli na Kuklu, jenž trefil břevno a dorážející Kopecký pak svého strážce přehlavičkoval. Ke druhému gólu se dostal ústecký Chalupník jako slepý k houslím, když mu naservíroval balón Lička. Nejlepší pasáž měli Jablonští po přestávce, jenže z ní nic nevytěžili. Následovala hrubka v rozehrávce a Kukla trestal. Stejný hráč pak vlétl do otevřené obrany a poradil si znamenitě.

V sestavě Lanškrouna se objevil po zranění Savych, aby se rozehrál pro A tým. Dal gól, ten vítězný na 3:2 měl ale na svědomí už veterán Petruň v 86. minutě, když minutu před tím Sloupenští vyrovnali.

Výhru na domácí půdě si připsala Jiskra, která porazila Řetovou 2:1.

Sruby – St. Hradiště 13:0. Branky: 10., 15., 40., 59. a 75. L. Chadima, 18., 39. a 43. Gerčák, 21. a 73. Mich. Novotný, 81. Zavřel, 68. Mráz, 86. Baťa. Rozhodčí: Bednář. ŽK: 0:0. Diváci: 100. Poločas: 7:0. Sruby: Dušek – Doležal (46. Bělohlávek), Novák (46. Baťa), Seidenglanz, Vostrčil, Mich. Novotný, Zavřel, Gerčák, L. Chadima, Mráz, D. Chadima (36. Rychtařík).

M. Třebová B – Tatenice 3:0. Branky: 21. a 52. Macek, 11. Bubela. Rozhodčí: Mach. ŽK: 3:1. Diváci: 150. Poločas: 2:0. Tatenice: Strnad – Jednoróg (56. Štrbík), R. Soukop, F. Soukop, Květenský (56. Kučera), Werner, M. Knápek, Smrkal, Prokop (46. Glocar), Kristek (65. Karel), Tareš (85. Podloucký).

Opatovec – Libchavy 0:4. Branky: 2. Pavlák, 52. Žídek, 66. Boštík, 83. L. Váně. Rozhodčí: Pokorný. ŽK: 2:4. Diváci: 100. Poločas: 0:1. Libchavy: Pinkava – Kubíček, Hájek, Motyčka, Šalda (62. M. Boštík), Ráb, Rejent, J. Boštík, Žídek (79. Váně), Pavlák (70. Martinák), Ďuriš.

FC Jiskra 2008 – Řetová 2:1. Branky: 11. Matoulek, 61. J. Ježek z pen. – 68. R. Voleský. Rozhodčí: Langr. ŽK: 2:1. Diváci: 150. Poločas: 1:0. FC Jiskra: Kalianko – Petránek (46. Loufek), Dvorský (62. Dostál), Halanič, Jireš, Dušek, Macek (85. Kaplan), J. Ježek, Koreň (88. Ďuriš), Musil, Matoulek (68. M. Ježek). Řetová: Šilar – L. Bače, Šimek (71. Turek), Provazník, Müller (62. T. Bače), Holínka, Flídr, M. Voleský, Vaňous, Pilgr, R. Voleský (83. Vašina).

Ústí n. O. – Jablonné 4:0. Branky: 70. a 78. Kukla, 20. Kopecký, 31. Chalupník. Rozhodčí: Valenta. ŽK: 2:0. Diváci: 60. Poločas: 2:0. Ústí n. O. B: Hubálek – Pirkl (79. Š. Kopecký), Grunta, Pinkava (72. Krumer), Chalupník, M. Kopecký (80. Svoboda), Černý, Skalický, Kukla (80. Ráb), Šebrle, Fikejz. Jablonné: Šlahora – Prokopec, Bednář (79. M. Uher), Kyllar, Čada (58. J. Uher), Lička, Filip (86. Kashalupa), Václavek, Špaček (83. Vaníček), Chládek (73. Štruml), Krejsa.

Lanškroun B – Sloupnice 3:2. Branky: 15. Marek, 58. Savych, 86. Petruň – 43. V. Fikejz, 85. Kupka. Rozhodčí: Doskočil. ŽK: 2:3. Diváci: 100. Poločas: 1:1. Lanškroun B: Langr – Veselý, Černý, Stasiowski, Jaroš (66. Kopecký), Macháček, Kolomý, Richtr (25. Jung), Černušák (70. Petruň), Marek (75. Šembera), Savych (85. Šišan). Sloupnice: Voleský – L. Fikejz (61. Černý), Mikulecký, T. Jelínek, V. Vera, Vít (46. Dočkal), Kupka, Štarman (70. J. Vera), Nguyen, Kučera, V. Fikejz.

Zámrsk – Těchonín 6:1. Branky: 35. a 58. Forgáč, 70. a 90. Brychta, 23. Hovorka, 32. Jiráský z pen. – 67. Kovanda. Rozhodčí: Nekvapil. ŽK: 2:1. Diváci: 80. Poločas: 3:0. Zámrsk: Lorenc – Bálek, R. Mudrich (43. Jasanský), D. Houžvička (65. Klofanda), Forgáč (74. Peterka), T. Houžvička (46. Brychta), Novák, Hovorka, R. Matoušek, Csernyanszký, Jiráský. Těchonín: Janata – Jandejsek, Polzer, Makar, M. Veselý (90. Merta), Kovanda, Šponar, Špaček, Filip (27. Lazorka), Kroczak (80. P. Veselý), Durna.