Žamberk – Česká Třebová 0:1
Štěpán Michalovič, trenér Žamberka: „S vedoucím týmem soutěže jsme odehráli velice kvalitní utkání, ale bohužel bez bodového zisku. V prvním poločase jsme měli podstatně více šancí na vstřelení branky. Soupeř nás po přestávce z jedné povedené akce potrestal a ujal se vedení. Branka to byla nádherná zejména pro diváka, nakonec byla i rozhodující. Myslím, že nevyhrálo lepší mužstvo v zápase."

Petr Pražák, trenér České Třebové: „Opět musím konstatovat, že se jednalo o vyrovnané utkání. Domácí mají ve svých řadách několik zkušených borců, což bylo znát v jejich dobré kombinaci. Nám velmi dobře fungovala obranná fáze, takže se domácí i přes dobrou kombinaci do šancí nedostávali a hrozili spíše ze standardních situací. Naopak nedařilo se nám v útočné fázi, kdy jsme spoustu protiútoků a přečíslení řešili velice špatně. S výsledkem ale musím být spokojený. Skóre 60:35, což je náš cíl do sezony, zatím plníme na jedničku, neboť momentálně máme 31:10. Další věcí, za kterou jsem rád, je, že se potvrdila moje slova ze začátku sezony o dobrých charakterových vlastnostech hráčů celého mužstva. Nad rámec přístupu celého týmu v podzimní části musím vyzdvihnout Petra Zahálku a Patrika Urbance, kteří měli stoprocentní účast na trénincích a svoji poctivost přetavili na dobré výkony v utkáních. Děkuji celému sportovnímu i realizačnímu týmu a věřím, že na podzimní výsledky navážeme i v jarní části."

Letohrad B – H. Městec 0:2
František Dvořák st., trenér Letohradu B: „Chtěli jsme vyhrát za každou cenu, respektive za každou sportovní cenu. Vstoupili jsme do utkání aktivně, ale udělali jsme obrovskou hrubku v defenzivě, která vedla k první brance. Náš gólman nás poté dvakrát podržel. Kopali jsme spoustu rohových kopů, především ve druhé půli, kdy jsme soupeře zatlačili, k tomu spoustu dorážek, ale i kdybychom hráli do půlnoci, tak gól asi nedáme. Hráčům nelze upřít snahu, protože bojovali, dřeli, ale naše gólová sterilita je ohromná. Za to pak pykáme. Takhle jsme si zakončení podzimní části nepředstavovali."

Choceň – Litomyšl 3:1
Evžen Kopecký, trenér Chocně: „Možná hodně lidí očekávalo lehké střetnutí, i z důvodu, že přijel poslední tým. Ale ono tomu tak nebylo. Hosté důrazně bránili především na své polovině a vyráželi k rychlým protiútokům. My byli až příliš netrpěliví a zbrkle zakončovali. Z této situace nám pomohl až rohový kop, ze kterého jsme dali první branku, což kluky trochu uklidnilo. Po přestávce hosté hru otevřeli, čímž nám dali možnost nějakou branku přidat. To se v dalším průběhu dvakrát povedlo. Bylo to poslední utkání, z naší strany ne tak herně vydařené, ale tvrdě odpracované, a proto si myslím, že jsme po zásluze brali tři body."

Lanškroun – D. Újezd 6:0
Pavel Hrabáček, trenér Lanškrouna: „Do zápasu jsme šli s jasným cílem vyhrát. Začali jsme to naplňovat již v úvodních minutách, kdy jsme během prvních deseti minut dali dva góly, což nám hodně pomohlo. Pak jsme přidali další dva góly, poločas byl čtyři nula a další šance jsme ještě nezužitkovali. Musím říct, že i hosté se dostali do jedné vyložené brankové příležitosti, ale jinak jsme hráli velmi dobře, byli jsme rychlejší. Pokračovalo to i po přestávce, hráči hráli s chutí, měli jsme spousty pěkných akcí, přidali dva góly. Poté dostali prostor i hráči z lavičky a utkání jsme s přehledem dotáhli do vítězného konce. Hráči si za svůj výkon vysloužili potlesk diváků."