Do míče se opřel Zahálka a odstartoval výbuch radosti. To Lanškroun musel skousnout porážku od svitavského béčka.

Č. Třebová – Polička 1:0
V souboji doposud neporažených týmů se domácí zakousli do svého soupeře od úvodních minut a vynutili si územní převahu. Hned v první minutě netrefil Abt ideálně míč. Mezi patnáctou a třicátou minutou se dostal do čtyř šancí Patrik Urbanec, ale skóre se mu změnit nepodařilo. Nejdříve vyzkoušel pumelicí gólmana, aby ho následně Slaný v brance vychytal znovu. Brankář Poličky vyzrál nad třebovským středopolařem i v dalších dvou případech. V závěru první půle zahrávali hosté několik standardních situací, nicméně bez efektu.
Po změně stran se tempo zápasu zvolnilo a hra upadla do průměru. V 56. minutě se ocitl ve vyložené příležitosti hostující Mužík, ale gólman Baláž skvělým zákrokem tým podržel. Pět minut před koncem mohl skórovat střídající Stodola, ale míč odražený od země přelétl břevno. V poslední minutě odstartoval radost českotřebovských fotbalistů Zahálka. Napřáhl z dálky a míč s pomocí tyče skončil v brance.

Fakta – branky: 90. Zahálka. Rozhodčí: Brychta (Kunčina). ŽK: 1:3. Diváci: 150. Poločas: 0:0. Česká Třebová: Baláž – Abt, Štěpán, Švec, R. Urbanec – Zahálka, Borek – Hustý (62. Pešina), P. Urbanec (72. Vencl), Novotný (85. Sklenář) – Pešek (72. Král). Polička: Slaný – Škoda, Pavliš, R. Ehrenberger, L: Král – Poul (66. Bureš), Klein (74. Stodola), T. Švec, Kovář – O. Petr, Mužík.

Lanškroun – Svitavy B 0:2
Fotbalisté Lanškrouna hráli poprvé v nové sezoně na domácím trávníku, ale premiéra se nevydařila. Již v páté minutě se trefil Ovad a o výsledku rozhodl v 60. minutě Jukl druhým gólem v síti brankáře Jaroše.

Fakta – branky: 5. Ovad, 60. Jukl. Rozhodčí: Zerzán (Makov). ŽK: 2:2. Diváci: 200. Poločas: 0:1. Lanškroun: Jaroš – Marek, Vaško, Pavelka, Stasiowski (46. Urban) – Novák, Černušák, Popelář (Šišan), Richtr (Karlík), Komínek – Knápek. Svitavy B: Lampárek – J. Novák, R. Jelínek, Petrila, O. Urban – Stenzl, Gregor, Kubík, L. Jukl – Frolo, Ovad.

Dolní Újezd – Letohrad B 2:2
Doslova snový úvod utkání prožili fotbalisté Letohradu, když vedli ve 20. minutě již dva nula. Trefili se Kabourek a Sita. Domácí se dostali ke slovu vlastně až po přestávce, kdy působili daleko aktivněji. V 68. minutě snížil z penalty Frňka a o deset minut později se prosadil Mandlík a vyrovnal na konečných 2:2.

Fakta – branky: 68. Frňka z pen., 78. Mandlík – 2. Kabourek, 20. Sita. Rozhodčí: Vaško (Hlinsko). ŽK: 2:2. Diváci: 200. Poločas: 0:2. Dolní Újezd: Janecký – J. Částek, Kučera, Frank, M. Vomáčka – Kabrhel (48. Fulík), Frňka (83. Jebousek), Holec, Novák (90. Pravec) – J. Vomáčka, Mandlík. Letohrad B: Satoria – Beneš (84. Prášil), Peřina, Krejčí, Linhart – Kříž, Šponar, Jandera, Černohous (63. Matějíček) – Sita, Kabourek.

Hlinsko – Žamberk 3:0
Fakta – branky: 55. a 75. Houžvička, 64. T. Bouška. Rozhodčí: Hořínek (Hradec nad Svitavou). ŽK. 1:1. Diváci: 150. Poločas: 0:0. Hlinsko: Kopecký – Z. Cach, Klapal, Eis (46. Jeníček), L. Cach (85. Hrubý) – M. Boučka, Cepl (88. Odstrčil), T. Bouška (90. Netolický), Jůn – Novák (25. Houžvička), Nevole. Žamberk: Pěnička (46. Mareček) – Kos (70. Brendl), Franke, Šponar, Trejtnar – Jírů, J. Huška (55. Kotyza), L. Huška, Pavelka (73. Molnár) – Čada, Breda.

Pardubičky – Choceň 1:0
Fakta – branka: 60. Münzberger. Rozhodčí: Zavřel (Luže). ŽK: 2:1. Diváci: 90. Poločas: 0:0. Pardubičky: Vlček – Sokol, Trupl, Škopek, Hála – Kutílek (90. Semínko), Strnad, Münzberger (71. Zemek), Starý – Mihovský (66. Svoboda, 90. Bříza), Mráz (87. Poláček). Choceň: Mikulecký – Eisner, Baborák, Chleboun, Coufal, Kopecký, Šabata, Rozlivka, Smola – Hrubý (87. Konárek), Souček.

1. Česká Třebová⋌ 3 3 0 0 7:2  9
2. Pardubičky⋌ 3 3 0 0 6:1  9
3. Hlinsko⋌ 3 2 0 1 8:4  6
4. Polička⋌ 3 2 0 1 7:4  6
5. Choceň⋌ 3 2 0 1 5:2  6
6. Chrudim B⋌ 3 2 0 1 5:3  6
7. Třemošnice⋌ 3 1 1 1 9:8  4
8. Žamberk⋌ 3 1 1 1 4:4  4