Herní převahu ukázali domácí fotbalisté už v prvním poločase, kdy se ujali vedení 2:0. Ve druhé půli padlo po jedné brance na každé straně.

FK OEZ Letohrad – Uničov 3:1 ( 2:0 )

Branky: Brendl, Nadrchal, Konečný – Řehák. Rozhodčí: Lukes – Bednář, Beneš. Diváci: 50.

Generálka na ostrý jarní start v divizi, který proběhne za týden, se Letohradu výsledkově i herně vydařila. Třetiligový moravský soupeř nehrál vůbec špatně, přesto domácí soupeře převyšovali zejména v produktivitě. Po několika neúspěšných akcích se poprvé gólově prosadil Brendl po Semerákově odebrání balonu. Semerák vyrobil i branku s pořadovým číslem dvě, když ideálně vyřešil situaci dva na jednoho s Nadrchalem.

Po přestávce se nejprve dostali ke snížení hosté. Přímý kop zatočil precizně k tyči s chutí hrající Řehák, který i nadále několikrát nebezpečně obstřeloval Volšíkovu svatyni. Konečné slovo však měl Letohrad. Nadrchal z pravé strany předložil míč Konečnému, a ten pohodlně skóroval.

Divizní souboje načnou Letohradští na umělé trávě v Chudonicích, kde budou hosty Nového Bydžova, kterému mají po domácí prohře co vracet. Výkop proběhne v neděli ve 14.30.

Jaroslav Veselý, trenér Letohradu: „Utkání jsem jako generálku nebral, jelikož na žádné generálky nevěřím. Samozřejmě je to výsledek slibný, ale vůbec nic neznamená. Jestli byla zimní příprava vydařená, nerozhodují výsledky v přípravě, ale výsledky a výkony v mistrovských utkáních. O sestavě jasno nemáme, máme stále několik otazníků na několika postech.“

Sestava domácí: Kykal (46. Volšík) – Moník (46. Kříž), Vaniš, Macek, Macháček – Stejskal, Bíro (60. Nadrchal), Kuželka, Nadrchal (46. Kail) – Semerák (46. Kabourek), Brendl (46. Konečný).