Vysoké Mýto pokořilo Svitavy 3:1, Chrudim nadělila tři branky Dobříkovu, Choceň se jednou trefila do branky Žamberka. Hlinsko pak dvakrát překonalo brankáře Lanškrouna a FK Pardubice podlehly České Třebové 1:2.

Hlinsko – Lanškroun 2:1
Utkání nevypadalo jako zápas favorita s týmem z konce tabulky. Domácím, kteří poměrně brzy vedli, ublížila neproměněná penalta Boháčem ve 40. minutě. Střelec však svou chybu napravil vstřelením vítězné branky.
V závěru soupeř snížil střelou zblízka a Hlinečtí se museli bát o výsledek až do konce zápasu.

FK Pardubice – Č. Třebová 1:2
Domácí měli územní převahu, ale gólové šance si nevytvářeli. Jejich snažení končilo u velkého vápna, chybělo větší množství centrů a střeleckých pokusů. Hosté trpělivě bránili a těsně před přestávkou se střelecky prosadil po rohovém kopu Grepl.
Po přestávce se domácí nutili do tlaku, ale hra byla dost rozkouskovaná, což vyhovovalo hostím. V 77. se hostím povedla brejková situace a Myšák zvýšil na vedení České Třebové 2:0. Domácí v zoufalém náporu korigovali Baldrychem, ale hosté poslední minuty ubránili. Připsali si tak zasloužené vítězství a cenné tři body.

SK Chrudim – Dobříkov 3:0
Domácí začali aktivně a hned ve třetí minutě po nahrávce Haufa otevřel skóre zápasu na 1:0 Pudil. V16. minutě měl na noze gól Lankaš, ale mířil těsně nad. Ve 30. minutě zlikvidoval šanci hostí brankář Vrbka. Ve35. minutě mohl zvýšit Fantl, ale ani on sám před brankářem neuspěl.
Druhá půle začala opět tlakem „eskáčka“ a po faulu na Haufa, který byl sražen všestnáctce, nařízenou penaltu proměnil Motyčka 2:0. Domácí měli utkání pod kontrolou a vytvářeli si další šance. V54. minutě zvýšil Lankaš hlavou na 3:0, když si naskočil na Lištvánův centr. V74. minutě mířil těsně vedle domácí Hauf a o minutu později ho napodobil i Lištván. Hosté ještě vzávěru vystrašili střelou brankáře Vrbku, ale ten ji zpod břevna vyrazil. Chrudimské „eskáčko“ tak získalo první tři body vkrajském přeboru.

Choceň – Žamberk 1:0
Zápas se konal zcela v režii domácích. Pokud by první poločas skončil výsledkem 5:0, nikdo z přítomných by se zřejmě nedivil. Jedinou branku vstřelil ve 13. minutě Bálek střelou křížem z pravé strany po zemi. Vynahradil si tak dvě promarněné šance.
Ve druhém poločase ukázali v prvních patnácti minutách hosté, že na hřišti jsou. Vytvořili si jednu vyloženou šanci, kterou ale neproměnili. Od šedesáté minuty převzali iniciativu opět domácí, kteří ale zahazovali jednu šanci za druhou. V závěru se nekonalo již žádné drama, nejvíce zklamaní byli diváci, kteří se obávali po promarněných šancích o konečný výsledek.

V. Mýto – Svitavy 3:1
Utkání mohlo pro hráče Svitav začít pohádkově, když ve druhé minutě šel na branku sám Jelínek. Novotný ale skvěle zasáhl. Do vedení šli domácí, když v 16. minutě zahrál trestný kop Sejkora a Jílek hlavou proměnil. Domácí si ani nestačili vedení vychutnat a bylo vyrovnáno. Ve 21. minutě Valta poslal přesný trestný kop do vápna a Ondřej Jelínek hlavou srovnal. Hosté převzali iniciativu a dále hrozili. Ve 35. minutě šanci Ovada odvrátil Novotný a o dvě minuty později nastřelil Valta břevno. Ve 43. minutě Horákova dělovka jen těsně minula branku. Do poločasu se ale ještě skóre změnilo. Podmajerský si všiml špatného postavení stoperů a poslal mezi ně filigránskou přihrávku a Stloukal sám nezaváhal a zvýšil na poločasových 2:1.

Do druhé půle vstoupili Svitavští s obrovskou snahou vyrovnat. Daleko častěji měli míč na svých kopačkách. Vše ale daleko častěji končilo před vysokomýtským vápnem. Domácí dobře bránili a vyráželi k protiútokům. V 72. minutě prošel přes dva hráče Štancl, jeho přihrávka prošla k Vodstrčilovi, a ten bombou k tyči zvýšil na 3:1. Po vyloučení Sedláka se Svitavy znovu nadechly k náporu, ale kontaktní gól se jim dát nepodařilo. Domácí mohli v závěru ještě zvýšit, ale Lampárek vyrazil krásnou střelu Krýdy.