Jarní část zahájena pěti duely

ORLICKOÚSTECKO - Zápasy 12. kola odstartovala jarní část okresního přeboru III. třídy mužů. V úvodním kole bylo odloženo utkání Dolní Čermná - Dolní Dobrouč.

11.4.2007

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Petr Wagenknecht

KUNVALD – TĚCHONÍN 1:2 (1:1)

Branky: Jiří Rous – Roman Špaček 2. Rozhodčí: Pavlas. ŽK: 3:3. Diváků: 40.

Č. HEŘMANICE – ŘETOVÁ 1:1 (0:0)

V prvním poločase se hrálo vyrovnaně s několika šancemi na obou stranách. Druhou půli ovlivnil sudí Vejda, který po vzájemné potyčce vyloučil Šplíchala a Faltyse. Hosté se dočkali vedoucího gólu v 80. minutě, když přehráli domácí obranu a Provazník skóroval. České Heřmanice vyrovnaly o dvě minuty později Stříteským. Branky: Stříteský – Provazník. ŽK: 3:1. ČK: 1:1 (Špíchal – Faltus). Diváků: 70.

DOBŘÍKOV B – BOŘÍKOVICE 4:1 (2:1)

Už ve 3. minutě zahrávali hosté pokutový kop, ale netrefili bránu. Poté se domácí správně „rozlobili“ a ve 22. minutě se střelou Tomáše Rouhy dostali do vedení. Převaha Dobříkovských se dalšího úspěchu dočkala ve 25. minutě, když na 2:0 zvýšil Czernyanszký. Ve 33. minutě po zaváhání domácí obrany snížily Boříkovice na 2:1. Do konce poločasu se ještě Dobříkov dvakrát neprosadil. Do druhé půle nastoupily oba týmy beze změn. Hned ve 46. minutě zvýšil Rychtařík a skóre uzavřel na 4:1 v 75. minutě pěknou brankou Lukáš Houžvička. Branky: Tomáš Rouha, Tibor Czernyanszký, Jiří Rychtařík, Lukáš Houžvička – Josef Krejčí. Rozhodčí: Lukes. ŽK: 1:1. Diváků: 50.

D. TŘEŠŇOVEC – LIBCHAVY B 0:5 (0:3)

Hosté rozhodli o svém vítězství v první půli, kdy vstřelili tři branky. Hattrickem se blýskl libchavský Koupil. Branky: Koupil 3, Lukeš, Roman Čermák. Rozhodčí: Hovorka. Bez karet. Diváci: 40.

DLOUHOŇOVICE – ZÁLŠÍ 0:1 (0:0)

Po špatné hře domácí fotbalisté ztratili v prvním jarním kole tři body. Branka: nehlášena. Rozhodčí: Stolín. Bez karet. Diváků: 80.