Jarní část zahájena pěti duely

ORLICKOÚSTECKO - Zápasy 12. kola odstartovala jarní část okresního přeboru III. třídy mužů. V úvodním kole bylo odloženo utkání Dolní Čermná - Dolní Dobrouč.

11.4.2007

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Petr Wagenknecht

KUNVALD – TĚCHONÍN 1:2 (1:1)

Branky: Jiří Rous – Roman Špaček 2. Rozhodčí: Pavlas. ŽK: 3:3. Diváků: 40.

Č. HEŘMANICE – ŘETOVÁ 1:1 (0:0)

V prvním poločase se hrálo vyrovnaně s několika šancemi na obou stranách. Druhou půli ovlivnil sudí Vejda, který po vzájemné potyčce vyloučil Šplíchala a Faltyse. Hosté se dočkali vedoucího gólu v 80. minutě, když přehráli domácí obranu a Provazník skóroval. České Heřmanice vyrovnaly o dvě minuty později Stříteským. Branky: Stříteský – Provazník. ŽK: 3:1. ČK: 1:1 (Špíchal – Faltus). Diváků: 70.

DOBŘÍKOV B – BOŘÍKOVICE 4:1 (2:1)

Už ve 3. minutě zahrávali hosté pokutový kop, ale netrefili bránu. Poté se domácí správně „rozlobili“ a ve 22. minutě se střelou Tomáše Rouhy dostali do vedení. Převaha Dobříkovských se dalšího úspěchu dočkala ve 25. minutě, když na 2:0 zvýšil Czernyanszký. Ve 33. minutě po zaváhání domácí obrany snížily Boříkovice na 2:1. Do konce poločasu se ještě Dobříkov dvakrát neprosadil. Do druhé půle nastoupily oba týmy beze změn. Hned ve 46. minutě zvýšil Rychtařík a skóre uzavřel na 4:1 v 75. minutě pěknou brankou Lukáš Houžvička. Branky: Tomáš Rouha, Tibor Czernyanszký, Jiří Rychtařík, Lukáš Houžvička – Josef Krejčí. Rozhodčí: Lukes. ŽK: 1:1. Diváků: 50.

D. TŘEŠŇOVEC – LIBCHAVY B 0:5 (0:3)

Hosté rozhodli o svém vítězství v první půli, kdy vstřelili tři branky. Hattrickem se blýskl libchavský Koupil. Branky: Koupil 3, Lukeš, Roman Čermák. Rozhodčí: Hovorka. Bez karet. Diváci: 40.

DLOUHOŇOVICE – ZÁLŠÍ 0:1 (0:0)

Po špatné hře domácí fotbalisté ztratili v prvním jarním kole tři body. Branka: nehlášena. Rozhodčí: Stolín. Bez karet. Diváků: 80.

11.4.2007 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Výroba - Výroba Montážní dělník 12 200 Kč

Montážní dělníci výrobků z kombinovaných materiálů Montážní dělník ve výrobě. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 12200 kč, mzda max. 13000 kč. Volných pracovních míst: 30. Poznámka: Místo výkonu práce: AUTONEUM CZ s.r.o., U Dvořiska č.p. 1721, 565 01 Choceň 1, Náplň práce: vkládání, ukládání a úprava dek, Pozice je vhodná pro muže i ženy, Pružná pracovní doba, Požadujeme: , - manuální zručnost, - základní znalost na PC, - možnost pracovat o víkendech, Kontakt: e-mailem. Pracoviště: Pss cz s.r.o. - pracoviště autoneum cz s.r.o., choceň, U Dvořiska, č.p. 1721, 565 01 Choceň 1. Informace: Zdena Bandurčin, .

Obchod - Obchod Prodavač, prodejce 17 000 Kč

Prodavači potravinářského zboží PRODAVAČ/KA. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 17000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Místo výkonu práce: 17. listopadu č.p. 689, Litomyšlské Předměstí, 566 01 Vysoké Mýto, Pracovní náplň: prodej pekařských výrobků a zboží, Požadujeme:, - zkušenost s prodejem a obsluhou zákazníků výhodou, - pečlivost, samostatnost, spolehlivost, - trestní bezúhonnost, - zdravotní potravinářský průkaz, Kontakt: telefonicky nebo e-mailem - Matoušková Vladimíra, tel.: 465 467 628, e-mail: obchody@nopek.cz. Pracoviště: Nopek, a.s. - provozovna 17. listopadu, vysoké mýto, 17. listopadu, č.p. 689, 566 01 Vysoké Mýto. Informace: Vladimíra Matoušková, +420 465 467 628.

Služby - Služby Uklízeč, uklízečka 12 400 Kč

Uklízeči a pomocníci v ubytovacích a vzdělávacích zařízeních Uklízeči a pomocníci v ubytovacích a vzdělávacích zařízeních. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 12400 kč. Volných pracovních míst: 8. Poznámka: Provádění pravidelného úklidu, pomocných prací a údržbové činnosti ve vnitřních i venkovních prostorách hotelového komplexu Dolní Morava. , Možnost navázání dlouhodobé spolupráce. , Příjemné pracovní prostředí. , Možnost zajištění stravování a ubytování., Kontakt: telefonicky 8 - 17 hodin nebo e-mailem. Pracoviště: Workport services s.r.o. - pracoviště sněžník a.s., dolní morava, 561 69 Králíky. Informace: Vladyslava Doychak, +420 776 639 180.

Doprava a logistika - Doprava a logistika Skladník 16 000 Kč

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků ŘIDIČ VZV. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 16000 kč. Volných pracovních míst: 5. Poznámka: Místo výkonu práce: AUTONEUM CZ s.r.o., U Dvořiska č.p. 1721, 565 01 Choceň 1, Požadujeme:, - dobrý zdravotní stav, - samostatnost, - pečlivost, - zkušenosti s VZV výhodou/školení VZV zajistíme, Nabízíme: zajištěné ubytování, Kontakt: Kalousková Jana, tel.: 774 762 361 (po - pá, 8 - 16 hodin), e-mail: jana.kalouskova@wincottpeople.com nebo osobně (17. listopadu 238, Pardubice). Pracoviště: Wp xawax moravia s.r.o. - pracoviště autoneum cz s.r.o., choceń, U Dvořiska, č.p. 1721, 565 01 Choceň 1. Informace: Jana Kalousková, +420 774 762 361.

Zápas Jiskra Ústí n.Orlicí - FK Česká Třebová.
12

FOTBALOVÝ SERVIS: Výsledky víkendových utkání

Dobrý rozhodčí má pískat i mládež

FOTBALOVÉ PERLIČKY Z REGIONŮ
včera 14:28

To je celý Kohák. Sebral pohár a označil se za atomovou bombu

Chrlil ze sebe vtípky na adresu ostatních, ale i na sebe – tohle prostě bavič Jakub Kohák umí. Také proto si ho vedení Středočeského krajského fotbalového svazu hýčká a zve ho na každou větší akci. Naposledy ve čtvrtek, s úsměvnou nabubřelostí, převzal Kohák pohár pro vítěze krajského přeboru – FK Posázavan Poříčí nad Sázavou.

19.7.2018

Kariéra se chýlí ke konci. Koubský pracuje na stavbě jako dělník

Domů do Česka se dostane párkrát za rok. Když chce navštívit rodiče nebo děti, musí požádat šéfa o dovolenou. Přesto si bývalý obránce Zlína Jiří Koubský nestěžuje. Na život ve Švýcarsku, kde s přestávkami působí už třináct let, si pětatřicetiletý fotbalista zvykl a návrat na Moravu zatím odkládá.

ZAJÍMAVOSTI Z FOTBALU
včera 20:00

Kapitán Zbrojovky Melichárek: Se sestupem jsme se vyrovnali na dovolené

/ROZHOVOR/ Z branky sledoval, jak se jeho spoluhráči snaží proniknout obranou Jihlavy a vykřesat naději na udržení. Marně. Brněnská Zbrojovka letos v květnu remizovala a bylo jasno: novou sezonu odehraje o patro níž. Brankář Dušan Melichárek klub neopustil a po letní přípravě opět povede Brňany na hřiště jako kapitán. Poprvé tak ve druhé lize učiní v neděli od šesti hodin večer shodou okolností právě proti celku z Vysočiny.

19.7.2018

Cíl Viktorie? Obhájit titul a neztratit se v Lize mistrů

Když hrajete pravidelně evropské poháry, ve sbírce máte máte pět domácích titulů a navíc jste úřadující šampioni, tak i pro novu sezonu musíte mít ty nejvyšší cíle.

Hokejová příprava: Dynamo dvakrát ve vedlejší hale

Pardubice - První přípravné utkání před extraligovou sezonou se blíží.

Nová sezona: Odpočet zastaví Vítkovice

Pardubice - Už zbývají jen poslední hodiny. V pátek odpoledne začíná nový ročník FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY, hned v sobotu se svého zápasu dočkají i fotbalisté Pardubic. Ti na stadionu Pod Vinicí hostí v 10.15 hodin tým Vítkovic.

Šípek: Chci ukázat, co ve mně je

Východní Čechy, Chrudim /ROZHOVOR/ - Restartovat kariéru hodlá v týmu nováčka FOTBALOVÉ:NÁRODNÍ LIGY útočník Jakub Šípek. Devatenáctiletý fotbalista dorazil na hostování do Chrudimi z Hradce Králové.

Budeme se rvát jako koně

Východní Čechy, Chrudim - V neděli vstoupí fotbalisté Chrudimi do FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY zápasem na hřišti Viktorie Žižkov. V jiné roli, s nadšenými hráči a novými vlčáky, kteří čekají na svou šanci. Zároveň věří, že se nováčka boj o záchranu týkat nebude.