Dolní Čermná – Dobříkov B 0:1 (0:0)

Ve vyrovnaném utkání se hosté více spoléhali na obranu a o svém vítězství rozhodli v 77. minutě, když se trefil Czernyanszký. Pak si výsledek ohlídali. Branka: Czernyanszký. Rozhodčí: Pavlas. ŽK: 3:4. Diváků: 50.

Těchonín – Dlouhoňovice 2:0 (0:0)

O výsledku zápasu rozhodlo prvních deset minut druhého poločasu, kdy domácí vstřelili dvě branky. Nejprve se ve 46. minutě prosadil Špaček a v 52. minutě zvýšil na 2:0 Filip. Branky: Špaček, Radek Filip. Rozhodčí: Šejna. ŽK: 0:1. Diváků: 40.

Dolní Dobrouč – Dolní Třešňovec 3:0 (1:0)

Oboustranně slušné utkání. Domácí se za stálého tlaku nemohli prosadit, až ve 41. minutě vrátil Švercl odražený míč přesně k tyči. V 52. minutě obešel Kubíček i brankáře a zvýšil na 2:0. O dvě minuty později po chybě třešňovecké obrany přidal Huška již třetí gól Dolní Dobrouče. V 60. minutě musel předčasně do kabin Švercl, když viděl červenou kartu „za mluvení“. V 70. kartě šli do deseti i hosté, když druhou žlutou viděl po faulu Petik. Branky: Marek Švercl, Vojtěch Kubíček, Martin Huška. Rozhodčí: Šejna. ŽK: 1:4. ČK: 1:1 (Švercl – Petik). Diváků: 120.

Libchavy B – Kunvald 4:1 (3:1)

V prvním poločase měli domácí jednoznačnou převahu, kterou potvrdili třemi góly. Ve druhé části byla hra vyrovnaná. Branky: Motl 3, Dostál - Rous. Rozhodčí: Hanzl. ŽK: 1:0. Diváků: 100.

Zálší – České Heřmanice 4:7 (2:5)

V místním derby se hrál svižný fotbal s mnoha brankami. Hosté byli nakonec o něco lepší. Branky: Lukáš Pirkl 2 (1 z pen.), Jaroslav Vaňásek (z pen.), Ondřej Vokál – Frnka 2, Řehák 2, Beneš, Horníček, Němec (z pen.). Rozhodčí. Sokol. Bez karet. Diváků: 100.

Řetová – Boříkovice 3:3 (3:3)

Hosté se ujali rychle vedení a v 5. minutě to už bylo 2:0. Řetovským se podařilo skóre zkorigovat, ale hosté se dostali opět do dvoubrankového vedení. Domácí to ale nezlomilo a do konce prvního poločasu vyrovnali na 3:3. Ve druhé půli byly již oba týmy nervózní a gólu se tak diváci nedočkali. Branky: Provazník, Šimek 2 – Švéda, Pražák, Krejčí. Rozhodčí: Špaček st. ŽK: 1:3. ČK: 0:1 (Švéda). Diváků: 120.