Červená Voda – Sruby 3:1 (2:1)

V 5. minutě pronikl do pokutového území Kočajda, byl ale faulován a z nařízené penalty poslal domácí do vedení Dušek. Tlak domácích pokračoval, Kosek vybojoval míč, Kočajda nacentroval před branku a Machovič zvýšil na 2:0. Pak převzali iniciativu hosté. Po rychlém průniku soupeře vyrazil ve 29. minutě střelu Srubů Pasker. Po dalším závaru před domácí bránou nařídil sudí penaltu a Lukáš Simon snížil na 2:1. Ve druhém poločase začali domácí aktivně a ve 47. minutě po spolupráci Kočajdy, Machoviče a Romana Kosa se přesně trefil Janků - 3:1. V 69. minutě mohli hosté snížit, ale Pasker střelu k levé tyči zlikvidoval. Branky: Dušek (z pen.), Machovič, Janků – Lukáš Simon (z pen.). Sudí: Sokol. ŽK: 0:2. ČK: 0:1 (Tomáš Nováček). Diváků: 100.

Kerhartice - Luková 4:1 (1:1)

Domácí se ujali vedení v 9. minutě Pulkrábkem. Ve 24. minutě hosté vyrovnali Bártou z pokutového kopu. V závěru první půle byl ještě v šanci Kukla, ale minul lukovskou branku. Ve 48. minutě snížil Kalousek. Hosté nadále hráli vyrovnanou partii s domácími, v 61. minutě však šla Luková do deseti a odpadla. Tečku za skóre učinili v 72. Mikulka a v 75. minutě Teplý - 4:1. Branky: Pulkrábek, Mikulka, Kalousek, Teplý - Bárta (z pen.). Rozhodčí: Rot. ŽK: nehlášeny. ČK: 0:1.

Tatenice – Jablonné 0:0

Obě mužstva začala opatrně oťukáváním a pokusy útočníků končily na kopačkách obránců. Ve 13. minutě zahrozili domácí a jablonský brankář střelu vyrazil. Ve 41. minutě mělo Jablonné největší šanci, ale Šilar míč nohou reflexně vyrazil. Ve 43. minutě Matlas netrefil hlavou odkrytou branku hostí. Vzápětí Jablonští mířili vedle. Obě obrany hrály pozorně, remíza je zasloužená. Rozhodčí: Pavlas. ŽK. 1:1. Diváků: 250.

Sloupnice – Mistrovice 2:0 (1:0)

Začátek byl vyrovnaný, hrálo se mezi šestnáctkami. Ve 20. minutě zahrával z pravé strany trestný kop Laštůvka a jeho centr dotlačil do brány Kodytek. Poté zahrozili po rozích hosté. Ve 35. minutě měli největší příležitost, když nastřelili z malého vápna břevno. Druhá půle byla pod kontrolou domácích, kteří hosty nepustili do žádné šance. Sami Mansfeldem nastřelili břevno v 50. minutě, to samé se povedlo Šmejdíři. V 61. minutě byl vyloučen Bednář a vzápětí Solar. Domácí hru kontrolovali a v 85. minutě proměnil Vondra penaltu nařízenou na faul v pokutovém území. Branky: Kodytek, Vondra (z pen.). Rozhodčí: Zuzík. ŽK: 3:5. ČK: 1:1 (Bednář – Solar). Diváků: 150.

Sopotnice – Němčice 5:0 (4:0)

V úvodu utkání domácí neproměnili dvě stoprocentní šance, až ve 13. minutě Mašanský centroval do pokutového území a hlavička Matyáše byla přesná. V 18. minutě se v pokutovém území hostů prosadil křížnou střelou Kubas. Ve 40. minutě po individuální akci zvýšil Vidlička již na 3:0 a tentýž hráč přidal čtvrtou branku o dvě minuty později z dorážky. Ve 48. minutě střelou z hranice pokutového území přidal pátý gól Jaworski. Ve zbytku druhé půle se pak domácí herně přizpůsobili slabším hostům a hra upadla do průměru. Branky: Vidlička 2, Kubas, Matyáš, Jaworski. Rozhodčí: Vejda. ŽK: 3:2. ČK: 0:1 (Olah). Diváků: 150.

Albrechtice – Rybník 4:2 (1:0)

Do první šance se dostal domácí Richtr ve 3. minutě, ale těsně minul, stejně se vedlo i Faltusovi. Ve 22. a 25. minutě spálili své šance rybničtí Číž a Mackerle. Vzápětí unikl Petr Vlk a zajistil Albrechticím vedení. Tentýž hráč trefil ve 40. minutě břevno. Druhý poločas začali lépe domácí, po chybě rybnické obrany se ve 46. minutě trefil Tilman. Pak se Albrechtice předháněly v neproměňování šancí, takže v 76. minutě přišel trest, když hosté dali z nařízené penalty Hůlkou na 2:1. Hned po rozehrání domácí zvýšili Hubálkem, ovšem hosté ještě jednou skórovali v 85. minutě Jandou. Domácí v 88. minutě upravili Hubálkem z pokutového kopu na 4:2. Branky: Hubálek 2 (1 z pen.), Tilman, Petr Vlk – Janda, Hůlka (z pen.). ŽK: 2:2. Rozhodčí: Serbousek. Diváků: 150.

Lanškroun B - Brandýs 1:1 (1:0)

Hosté se hned v úvodu utkání mohli dostat do vedení, ale střelu Kroupy z bezprostřední blízkosti Hrabáček kryl. V 11. minutě opět po hrubé chybě obrany se ocitl sám před brankářem Kroupa, ale jeho střelu obránce domácích srazil na roh. Ve 20. minutě se poprvé ozvali domácí, Kuttichovu přihrávku brankář hostí vystihl. Ve 31. minutě po standardní situaci dostal domácí hlavou do vedení Kunc. V 55. minutě unikl po křídle lanškrounský Pobořil a jeho střelu z úhlu brankář Hrubý s námahou vykopl. Tutéž situaci si Pobořil zopakoval 65. minutě, opět bezúspěšně. Hosté po vyloučení domácího Popeláře v 75. minutě získali územní převahu, ale střelecky vycházeli naprázdno. V závěru utkání se jim přece podařilo vyrovnat, když trestný kop Hanzla skončil překvapivě v brance domácích. Branky: Kunc – Hanzl. Rozhodčí: Rot. ŽK: 1:3. ČK: 1:1 (Popelář – Zahálka). Diváků: 100.