Verměřovice – Polička B 2:1 (1:0)

Verměřovice začaly pod vedením nového trenéra Daniela Horského aktivněji. Již ve 12. minutě se ujaly vedení, když po standardní situaci zakončoval hlavou Milan Nastoupil – 1:0. Největší šanci hostí před koncem poločasu vytáhl domácí brankář Mikula na roh. Ve 48. minutě hosté překvapili domácí obranu a po centru vyrovnal Jan Moučka. Hosté ožili a na chvíli si vytvořili mírnou převahu. Domácí se ale nevzdali a zvrátili vývoj utkání ve svůj prospěch. V 62. minutě se k odraženému míči dostal kapitán Milan Růžička a dal na konečných 2:1.

Fakta – branky: M. Nastoupil, Růžička – Moučka. Rozhodčí: Nedvídek. ŽK: 2:3. ČK: 0:1. Diváků: 100. Verměřovice: Mikula – Šípek, Nastoupil, Tlapák, Vacek, Janků, L. Pražák, Sklenář, Smejkal, Chládek, M. Růžička. Polička: Vopařil – Moučka, Čípa, Mihulka, Stoklásek, Niemczyk, Hofman, Odršál, Pavlík, Bureš, Dittrich.

Králíky – Česká Třebová B 2:1 (1:0)

Utkání začalo minutou ticha za dlouholetého činovníka oddílu Jiřího Bělku. Do zápasu vstoupili lépe domácí: v 6. minutě se ve vápně uvolnil Khol a střelou do šibenice nedal Habrmanovi šanci. O čtyři minuty později mohl vyrovnat Tomeš. Druhý poločas začal dvěma trestnými kopy Abta, které brankář Valčík zneškodnil. V 68. minutě po nevinné akci v šestnáctce domácích prostřelil Gremlica vše, co mu stálo v cestě a vyrovnal. O výsledku rozhodla 75. minuta, kdy Hájek přeloboval vyběhnuvšího gólmana Habrmana. V 85. minutě fauloval Habrmana Hlava, gólman oplácel a byl vyloučen.

Fakta – branky: Khol, Hájek – Gremlica. Rozhodčí: Šejna. ŽK: 2:2. ČK: 0:1 (Habrman). Diváků: 200. Králíky: Valčík – Chromek, Starý, Khol, Jiří Makar – Jaroslav Makar, Paulus, Hájek, Ježek – Musil, Durna (Hinkelman, Hlava, Jungvirt). Česká Třebová B: Habrman – Hamrlík, Abt, Šafář, Jakš, Zadražil, Gremlica, Voleský, Keprt, Tomeš, Hurt (Štarman, Bican, Šťastný).

Zámrsk – Vysoké Mýto B 2:0 (0:0)

V první půli byli aktivnější domácí, gól ale nepadl. V 59. minutě po faulu hostů zahrával Peterka přímý kop, Bálek zaclonil Novotnému výhled a Peterkova střela skončila v síti – 1:0. V 68. minutě si zopakoval přímý kop téměř ze stejného místa Peterka, tentokrát jeho střelu tečoval hlavou Bálek – 2:0. V 75. minutě „vystrašil“ svého brankáře stoper Mýta, který téměř z půlky hřiště poslal „malou domů“ tak, že skončila za brankovou čárou vedle branky. V 82. minutě nastřelil zámrský Vodička břevno. Už v nastaveném čase vyzkoušel Veselého střelou Fritsche.

Fakta – branky: Peterka, Bálek. Rozhodčí: Poláček. ŽK: 0:4. Diváků: 170. Zámrsk: Veselý – P. Šeda, Mudrich, Vácha, Flíger, M. Šeda, Vodička (81. Kaplan), Fikejz, Čáslavka (87. Dalecký), Martin Bálek (86. Milan Bálek), Peterka. Vysoké Mýto B: Novotný – Kalánek, Jílek, Glencner, Šikl, Bartheldi (61. Fritsche), Rozlivka, Urban (76. Najman), Kysilko, Ondo (46. Žukovský), Dvořák.