Vysoké Mýto – Polička 1:0 (0:0)

Domácí utkání s favoritem začali útočně, ale Sejkora i Matula v prvních patnácti minutách neuspěli. Mýto pokračovalo v útočení a po rohu Sejkory vytáhl ze svého arzenálu mimořádný zásah Dittrich, když vyrazil gólovou hlavičku Bartoše ze tří metrů nad. Polička se dostala do jediné vážnější akce po trestném kopu Davida Soukala: jeho střela byla tečovaná, ale Matoušek stihl zareagovat. Ve 26. minutě postupoval Vostrčil sám, ale opět zasáhl výtečný Dittrich. Ve druhé půli domácí pokračovali v nátlakové hře. Ve 48. minutě posunul Bartoš míč do uličky na Matulu a ten podél vybíhajícího brankáře balon umístil k tyči. Po brance hosté ožili a převzali iniciativu. Jejich akce však končily před vápnem Vysokomýtských. Ti vyráželi k nebezpečným protiútokům, ale hosté i za cenu faulů zabránili zvýšení skóre. V 82. minutě zahrál výborně trestný kop Podroužek, střela Dittrichovi vypadla, ale nikdo nedorážel. Posledních deset minut Polička domácí uzavřela před Matouškem, Vojtěch Král však mířil nepřesně. V 87. minutě Polička přece jen skórovala, jenže pro ofsajd nemohla být branka uznána.

Dobříkov – Moravany 3:1 (0:1)

Úvod patřil hostům, ale šanci Vaňka Málek bezpečně kryl. Poté se domácí vzpamatovali a P. Horníček ve 21. minutě dělovkou z pětadvaceti metrů nastřelil břevno. Moravanský gólman Slezák se vyznamenal při následné šanci Malého a o chvíli později při hlavičce Karely. Ve 35. minutě se opět dostaly do hry Moravany, když Vaňkovu střelu zblízka skvěle vyrazil na roh Málek. Ve 40. minutě Zahradník na druhé straně hřiště vstřelil gól, ale ten mu nebyl pro ofsajd uznán. O dvě minuty později se typickým způsobem uvolnil ve středu hřiště moravanský Klička a chladnokrevným zakončením nedal Málkovi šanci - 0:1. Hned poté mohl náskok Moravan zvýšit Imramovský, ale zblízka mířil hlavou nad. Do druhé půle vletěli Dobříkovští jako tornádo a už ve 48. minutě vyrovnal Rada. V 57. minutě zahrál moravanský obránce ve vápně rukou a z penalty poslal domácí do vedení osvědčený exekutor P. Horníček - 2:1. Vítězství Dobříkova stvrdil v 81. minutě po rozehraném trestném kopu hlavou Karela - 3:1.

Lanškroun – Česká Třebová 0:0

Domácí si od začátku vytvořili územní převahu a několik dobrých příležitostí, v 5. minutě Bartoš přestřelil, vzápětí pálil Richter jen do boční sítě a v 10. minutě vyrazil Hejl Šilarovu bombu na roh. Hosté měli jedinou příležitost o tři minuty později, když se po chybě obrany dostal k míči Macko, ale zbrkle minul. Ve 32. minutě měl Hejl opět plné ruce práce po trestném kopu Šilara, když ho s námahou vyrazil, přitom se zranil a musel být ošetřován. V závěru poločasu se v šanci objevil Šrůtek. Po přestávce domácí pokračovali v náporu, Vacek však netrefil prázdnou bránu. Neúspěšně si vedl i v 75. minutě Richter a poté Šilar z trestného kopu. V závěru zápasu mohli změnit skóre Bartoš se Šišanem, jenže Hejl byl neprůstřelný. Hosté ve druhém poločase vážně neohrozili lanškrounskou branku. Slabinou utkání byl výkon rozhodčího Adamského.

Skuteč - Letohrad B 2:1 (2:1)

Domácí do utkání vstoupili náporem a do 10. minuty, kdy se ujali vedení gólem Dostála, mohli mít mnohem větší náskok. Vždyť už v 5. minutě postupoval sám na branku Dostál, brankář jej vychytal a totéž po chvíli zopakoval jako přes kopírák Lukáš Cach. Hrálo se na jednu branku, ale gólově vyzněl až závěr poločasu, kdy se na hranici velkého vápna uvolnil L. Cach a nedal gólmanovi šanci přesnou střelou k tyči. Po první vážnější akci hostů a zaváhání skutečské obrany korigoval Pačínek. Ve druhém poločasu do 70. minuty pokračovali Skutečští v náporu, ale spalovali jednu šanci za druhou. V závěru hra upadla do podprůměru, ale naštěstí soupeř neměl na vyrovnání.