Letohrad – Hlinsko 2:0

V první půli se Havlíčkovi svěřenci nemohli dostat do obvyklého tempa a přestože se neustále pohybovali na soupeřově půlce, k šancím na skórování se nedostali. Ve 48. minutě zatáhl D. Stejskal míč a jeho zřejmě nepovedený centr skončil za zády překvapeného hlineckého gólmana Lankaše. Po hodině hry našel letohradský Vaniš hlavu Kočího, který zamířil přesně k tyči, jenže Lankaš byl pozorný. Vytáhlý kanonýr měl i druhý pokus, tentokrát jeho hlavička skončila vedle. Hosté se předvedli Dostálovou slabou ránou z prostoru velkého čtverce. Náskok mohl zvýšit opět Kočí, ale osamocený průnik nezakončil přesně. Konečnou podobu nabyl výsledek v 83. minutě: Lankaš reagoval na malou domů odkopem do míst, kde operoval Čada a střelou z první uklidil míč do opuštěné svatyně i přes velkou Lankašovu snahu ho dostihnout.

Chrudim – Choceň 0:2

Oba tonoucí soupeři se od počátku víceméně zakopali na svých liniích a protivníka ohrožovali pouze sporadicky a ještě z uctivé vzdálenosti. Poprvé zahrozil až v 18. minutě domácí Luptovský, ale jeho polostřela, polocentr skončila těsně nad břevnem Gerčákovy svatyně. O šest minut déle nebezpečně vypálil z hranice šestnáctky Dostálek a ve 40. minutě stačil před pronikajícím Luptovským odkopnout míč do bezpečí stoper Flídr. A to bylo v první půli vše zajímavější. Za druhý poločas přibyla do poznámkového bloku pouze střídání a oba gólové momenty, jinak to byl fotbalový odvar. V 65. minutě zahrával "panenkovsky" trestný kop z 18 metrů Šulc a Meller coby solný sloup jen sledoval, jak míč přelétl přes "zeď" a míří do jeho sítě – 0:1. Následovala platonická snaha "afrkáčů" alespoň o vyrovnání, ale tu torpedoval brejk dvou hráčů Chocně zakončený v 84. minutě Šabatou – 0:2.

Týniště n. O. – Ústí 0:0

Přestože měli domácí fotbalisté ve východočeském divizním derby po většinu času více ze hry, recept na zdolání obrany houževnatého soupeře za devadesát minut nenašli. Ztráta dvou bodů na vlastním trávníků je pro domácí celek nepříjemná, naopak pro zachraňující se hosty je bod ze hřiště soupeře cenný.