Semanín – Králíky 1:2

Úvod zápasu patřil opravdovým domácích. V 10. minutě po centru Starého Musil střílel vedle. V 15. minutě to zopakoval z trestného kopu z dvaceti metrů Jaroslav Makar. Jenže ve 23. minutě po nešťastné ruce králického Hájka v šestnáctce proměnil nařízenou penaltu Petr – 1:0. Domácí se ze šoku vzpamatovávali do konce poločasu, kdy jim po několika dlouhých autech Jiřího Makara při závarech před Stříteským chybělo jen málo. Paulus, Khól a Šmolík ale míč do brány nedotlačili. Semanín i do druhé půle vstoupil s profesorským fotbalem přesvědčen o tom, že si vedení pohlídá. Králíky ale bojovaly a zaslouženého vyrovnání se dočkaly v 75. minutě: po centru Jaroslava Makara přihrál Starý Hinkelmannovi, jenž z malého vápna dorážel. V poslední minutě zahrál semanínský Síbrt nešťastně rukou ve vápně a pokutový kop proměnil Musil.

Miloslav Černohous, vedoucí mužstva Králík: „Vyhráli jsme zaslouženě, protože hosté kromě jedné střely na bránu víc nepředvedli.“

Miroslav Švihálek, manažer Semanínu: „Je to zklamání. Měli jsme dobře rozehraný zápas. V závěru jsme měli smůlu, po nastřelené ruce jsme inkasovali z penalty. Myslím si, že domácí vyhráli šťastně, remízu jsme si zasloužili.“

Fakta – branky: P. Petr – Musil, Hinkelmann. Rozhodčí: Šejna. ŽK: 6:2. Diváků: 200. Poločas: 1:0. Semanín: Stříteský – Síbrt, Herynek, Kašpar, Miroslav Špatenka, Roman Špatenka, Petr, Švihálek, Keprt, Sokol, Dlouhý (Chládek, Flídr, Štarman). Králíky: Valčík – Jaroslav Makar, Jiří Makar, Khól, Jungvirt, Ježek, Paulus, Starý, Hájek, Musil, Šmolík (Hinkelmann, Krejčí, Chromek).