Tatenice B – Zálší 1:5

Hosté byli zkušenějším týmem, což potvrdili svou převahou.

Branky: Kollár - Vokál 3, Horák, Coufal. Rozhodčí: Hovorka. ŽK: 1:1. ČK 0:0. Diváků: 70. Poločas: 1:3.

Lichkov – Brandýs B 0:0

Vyrovnaný zápas, ve kterém se střelecky neprosadil ani jeden tým. Hosté dvakrát nastřelili konstrukci lichkovské branky. Ze šancí domácích stojí za zmínku dva samostatné úniky Buly, který však brankář Brandýsa B zlikvidoval.

Rozhodčí: Pokorný. ŽK: 5:3. Diváků: 70.

Verměřovice B – Klášterec 1:1

Ve vyrovnaném utkání měli domácí více jasných gólových příležitostí, ale překonat kláštereckého brankáře se jim podařilo pouze jednou, když pokutový kop po hře rukou proměnil domácí kapitán Robert Faltus. Za hosty šťastně vyrovnal 3 minuty před koncem utkání Karel Mitvalský.

Branky: Faltus – Mitvalský. Rozhodčí: Hejl. ŽK: 1:2. Diváků: 50. Poločas: 0:0.

Mladkov - Albrechtice B 1:0

V první půli hrozili domácí především ze standardních situací. Gól však padl až v závěru poločasu: po rohovém kopu se dostal Beňo k míči a nekompromisně propálil albrechtického brankáře - 1:0. Hosté si vytvořili pouze jednu šanci, ale neuspěli. Ve druhé půle se Albrechtice více osmělily, jejich akce ale končily ještě před pokutovým územím. Domácí podnikali protiútoky do otevřené obrany hostí, ale Pišl, Hubálek a Štěpánek neuspěli. Vyrovnat mohl albrechtický Sokol, jenže nastřelil tyč.

Branka: Beňo. Rozhodčí: Hejl. ŽK: 1:5. Diváků: 30. Poločas: 1:0.