Zápasy 2. kola zahájili svou soutěž také muži v okresním přeboru II. třídy. Zápas Červená Voda – Dolní Dobrouč se nehrál pro nezpůsobilý terén.

Kerhartice - Verměřovice 1:1 (1:0).

V 10. minutě poprvé zahrozili hosté, ale Kopeček střelu vyrazil na roh. O čtyři minuty později se z dálky trefil Kalousek - 1:0. Ve 26. minutě střela hostů jen těsně minula domácí branku. V 57. minutě nebezpečně hlavičkoval útočník hostů. O pět minut později Tlapák zařídil vyrovnání na 1:1. V 67. minutě se mohli hosté ujmout vedení, ale domácí brankář Kopeček střelu a následnou dorážku bravurně zlikvidoval. Domácím zatrnulo ještě v 82. minutě, ale skvělý Kopeček byl opět na svém místě. Hosté byli lepším týmem, ale vítězný gól se jim do konce zápasu již vstřelit nepodařilo. Branky: Kalousek – Tlapák. Rozhodčí: Zuzík. ŽK: 1:2. Diváků: 50.

Brandýs – Luková 15:0 (6:0)

Hosté nastoupili v sedmi hráčích s plánem zápas za stavu 3:0 ukončit. Pod hrozbou peněžitého trestu (nedohrání utkání z důvodu malého počtu hráčů za sazbu až 3000 Kč) zápas dokončili. Ve 3. minutě otevřel skóre utkání Michal Pavlíček. Třicet minut domácí úporně se bránící hosty lajdácky šetřili. Poté se jinak skvěle chytající brankář Lukové stal rybářem a lovil jeden balon ze sítě za druhým – celkem patnáctkrát. Branky: Michal Pavlíček 3, Martin Janoušek 3, Jan Fogl 3, Jaroslav Hanzl 2, Libor Kroupa, Jan Zahálka, Stanislav Uhořela, vlastní. Rozhodčí: Miroslav Sokol. Bez karet. Diváků: 60.

Mistrovice - Albrechtice 6:1 (3:1)

V 6. minutě domácí Kabourek nastřelil břevno. Hned z protiútoku po chybě domácí obrany z dorážky poslal Faltus Albrechtice do vedení. Ve 20. minutě Škorpil z přímého kopu trefil břevno. Ve 32. minutě Solar vyrovnal po sólu přes celé hřiště. O tři minuty později po chybě albrechtického brankáře poslal Mistrovice do vedení Kusý– 2:1. Ve 44. minutě domácí zahrávali trestný kop a albrechtický obránce si dal nešťastný vlastní gól – 3:1. V 68. minutě Škorpil centroval z trestného kopu a Junek dorazil na 4:1. V 76. minutě Junek střelou z dvaceti metrů přidal už pátý gól domácích. V 87. minutě Škorpil opět trefil tyč, v 90. minutě Stejskal nastřelil břevno. V nastaveném čase upravil na konečných 6:1 Škorpil. Branky: Junek 2, Solar, Kusý, Škorpil, vlastní - Faltus. Rozhodčí: Pavlas. ŽK: 0:3. ČK: 0:1 (Sokolík). Diváků: 50.

Lanškroun B - Rybník 1:1 (0:1)

První poločas se hrál za mírné převahy domácího mužstva. První příležitost měl lanš〜krounský Stasiowski v 15. minutě, když se po samostatné akci dostal před brankáře hostí, ale ten jeho střelu vyrazil na roh. Další šanci měl vzápětí Ševele, jehož střela z voleje těsně minula branku hostí. Hosté zahrozili v závěru poločasu, když se domácí obrana nechala vyšachovat a Ezr vsítil vedoucí gól – 0:1. Ve 46. minutě měl vyloženou příležitost Stasiowski, jehož hlavičku brankář hostí s námahou vyrazil na roh. V 54. minutě prošel obranou domácí Kristek, rybnický gólman ho podrazil a následný pokutový kop proměnil Ševele – 1:1. Další šance Mizeráka, který šel sám na brankáře, a opět Stasiowského, jenž netrefil hlavičkou prázdnou bránu, zůstaly nevyužity, a tak utkání nakonec skončilo remízou. Branky: Ševele (z pen.) – Ezr. Rozhodčí. Lukes. Diváků: 150.

Tatenice - Sruby 4:1 (2:1)

Domácí začali náporem a ve 21. minutě vsítil Soukop po rohu vedoucí branku Tatenice. Ve 37. minutě po standardní situaci zvýšil Krejčí – 2:0. Pak se osmělili hosté a po chybě domácích ve 42. minutě snížili. Ve druhé půli Tatenice tlačila a v 62. minutě po standardní situaci přidal Jaroslav Knápek třetí gól. Hosté občas zahrozili, ale bez efektu. V 74. minutě po faulu na Knápka uzavřel z penalty Krejčí na konečných 4:1. Branky: Krejčí 2 (1 z pen.), Soukop, Jaroslav Knápek – nehlášno. Rozhodčí: Rot. ŽK: 0:2. Diváků. 150.

Jablonné – Sopotnice 1:3 (1:1)

Zápas začal z obou stran opatrně. V 8. minutě domácí zahrávali rohový kop, míč se dostal ke Kovandovi, jenž prostřelil vše, co mu stálo v cestě – 1:0. Potí se začali osmělovat hosté a od 17. minutě převzali iniciativu, několikrát nebezpečně zaútočili a ve 45. minutě po faulu Mašanský vyrovnal z nařízené penalty. V 60. minutě šli hosté z náhlého útoku do vedení Kubasem. Od této chvíle domácí vrhli všechny síly do útoku a několikrát nebezpečně ohrozili bránu hostí. Největší šanci měl v 85. minutě Hrdina, který nastřelil břevno a odražený míč Heger překopl. V 87. minutě byl vyloučen sopotnický Stárek, ale i v deseti dokázali Sopotničtí přidat třetí gól, když se v 90. minutě trefil po hrubce domácí obrany Vrégr. Hned po rozehrání se zmocnil míče Mašanský, ale své sólo nedotáhl do konce. Domácím se zápas nepovedl a zklamali střelecky. Branky: Kovanda – Mašanský (z pen.), Kubas, Vrégr. Rozhodčí: Hejl. ŽK: 4:5. ČK: 0:1 (Martin Stárek). Diváků: 250.