Sokol Živanice – FK Agria Choceň 1:1 (0:1). Branka Chocně: Šrut. Choceň: Trkal – Krejza, Šrut. Lesák, Baborák – V. Smejkal, Šulc, Michal, L. Smejkal – Jandera (70. Vera), Dostál (65. Souček).

Josef Pleskot, trenér Chocně: „Živanice mají velice kvalitní mužstvo. Když porovnám naše a jejich řady, rozhodně si nestojí hůře než my.

Utkání poznamenalo velice špatné počasí. Bylo velice větrno, pršelo a míč se neustále kutálel tam, kam hráči nechtěli. Remíza odpovídá rozložení sil na hřišti. I když jsme si možná vytvořili o nějakou brankovou příležitost více. Šabata se Šulcem šli vždy sami na bránu, ale ani jeden naše vedení nenavýšil. Do vedení jsme se dostali šťastně, kdy Šrut napálil balon z padesáti metrů, brankář si pro něj šel, ale vítr mu ho sfoukl za jeho záda. Vítr dělal ve hře paseku, brankově jsme z toho vytěžili my, ale podmínky byly pro oba týmy stejné.

Hráli jsme bez posil, kteří byli z různých důvodů omluveni. Příležitost ukázat se dostali mladí hráči, kteří k zápasu přistoupili dobře a snažili se, poctivě pracovali a jsem s jejich výkonem spokojený. Přínosem by pro nás měl být i David Šrut, který z osobních důvodů na podzim nehrál.“

(abe)