Zápasy 2. kola pokračoval krajský fotbalový přebor.

Letohrad B – Lanškroun 1:0 (1:0)

První šanci si vytvořili ve 13. minutě domácí, když Jiroušek mířil nad. V 16. minutě vystřelil z vápna Rompotl, ale lanškrounský gólman s námahou vyrazil mimo. Ve 22. minutě přišel jediný gól zápasu: po centru Glozigy si naběhl na míč Svoboda a z malého vápna nedal Mačátovi šanci. V závěru poločasu hosté dvakrát ohrozili letohradskou branku Šilarem st., ale brankář Jaroš byl na místě. Do druhé půle vstoupili domácí náporem a ve 48. minutě Kvapil z 25 metrů z přímého kopu trefil tyč. V 58. minutě odcentroval Kvapil a Kočí podruhé napálil tyč lanškrounské svatyně. V 74. minutě po centru Kvapila Gloziga vracel míč před bránu, ale Svoboda ve vyložené šanci minul. V 80. minutě postupoval lanškrounský Krejsar sám na bránu, ale domácí Loufek zachránil skluzem. V 85. minutě střídající Mikyska trefil ze 16 metrů tyč lanškrounské branky.

Dobříkov – Skuteč 1:1 (1:1)

V první šanci se po chybě skutečských obránců ocitl Zahradník, ale Kopecký byl na svém místě. Skuteč kontrovala dvěma hlavičkami Pečenky, ale tentokrát byl na svém místě Trkal. Až třetí hlavička stejného hráče skončila v síti Dobříkova, když Trkal neudržel míč po předchozím centru ze strany a dorážka už byla jednoduchá - 0:1. Dobříkov se nevzdal a v samém závěru poločasu přišla akce ze strany, kterou podél padajícího brankáře zkušeně zakončil Pitra - 1:1. Hned po obrátce se v dobré střelecké příležitosti ocitl Houžvička, ale Kopecký ji opět bezpečně kryl. V 73. minutě se po Grůzově centru opřel hlavou do míče Zahradník, avšak těsně minul. V 76. minutě chytil jasnou šanci hostí Trkal a o minutu později si stejně bravurně poradil s gólovou střelou Šikla.

V. Mýto – Česká Třebová 1:1 (1:1)

Domácím scházelo pět hráčů základní sestavy a bylo to znát. Hosté byli od začátku velmi aktivní a již ve 13. minutě vyrazil Matoušek střelu Čikla a po rohu Kvapila i dorážku Hudače. Poté Vysokomýtští hru vyrovnali. Ve 30. minutě dostal míč Podmajerský a prostřelil vše, co mu stálo v cestě – 1:0. Už o dvě minuty později Chadima uvolnil Stloukala, ale jeho střelu Křivka nohou vyrazil. Neujala se ani střela Chadimy. Ve 40. minutě nebezpečný Čikl trefil jen boční síť, z protiútoku mohl zvýšit Stloukal, ale Křivka zachránil. V poslední minutě poločasu Macko zahrával roh a Hudač hlavou vyrovnal. Druhá půle začala náporem Třebové a ve 48. minutě zazdil tutovku Čikl. V 65. minutě sebral míč z nohy stejného hráče Matoušek.

Tesla Pardubice - Ústí 1:1 (1:0)

Ve 24. minutě vyslal veterán Ryba ideální přihrávku do koncovky Svědíkovi a ten zkušeně překonal Krátkého v brance Ústí - 1:0. Vzápětí Ryba vysoko přestřelil. Sudí Jeřábek ze Zaječic nasadil podivný kurs, velké množství faulů pouštěl, vázla spolupráce s asistenty. Přesto udělil devět žlutých a dvě červené karty, po jedné na každé straně. V závěru první půle si naskočil na centrovaný míč ústecký Tomášek, ale umístěný míč k tyči gólman Tesly Zavřel bravurně kryl. Po změně stran se hosté zlepšili. Již ve 48. minutě fauloval Hlaváček pronikajícího Vaníčka a sudí nařídil penaltu, kterou David bezpečně proměnil – 1:1. Jenže hosty přibrzdilo vyloučení Tomáška v 54. minutě po druhé žluté. V 60. minutě orazítkoval domácí Fidra z trestného kopu břevno ústecké branky, na druhé straně neměl Beneš přesnou koncovku. V 72. minutě šel předčasně do kabin také domácí Fidra a poměr sil se na hrací ploše vyrovnal. Hosté byli v závěru nebezpečnější, ale na dělbě bodů se již nic nezměnilo.