Pro všechny týmy to byla jedna z posledních možností, jak prověřit svoji připravenost na novou sezonu. Loňské prvenství obhajoval domácí tým, ale ostatní se turnaje loni nezúčastnili. Diváci byli zvědaví na mužstvo Sokola Jaroslav, které přijelo poprvé v historii, a na Františka Zemana (hostování z Letohradu), jenž se po mnoha letech opět objevil v domácím dresu.

Všechny zápasy s přehledem zvládla trojice rozhodčích Pavlas, Špaček st., Špaček ml.

Těchonín – Jaroslav 3:1 (1:0)

V prvním semifinále se domácí dlouho trápili, než zlomili odpor Jaroslavi. Soupeř se ujal rychle vedení, Těchonínu se podařilo vyrovnat až 15 minut před koncem Filipem. Po inkasované brance Jaroslav odpadla a Těchonín otočil skóre na 3:1.

Branky: Filip 2, Polzer – Kosačík

Kunvald – Lichkov 1:2 (0:1)

Favorizovaný Kunvald měl v druhém semifinále sice více ze hry, ale branky dával Lichkov, dvakrát se trefil Gerža. A protože Kunvald nedal v závěru zápasu penaltu, pouze pět minut před koncem snížil Moudrým, postoupil Lichkov překvapivě do finále.

Branky: Moudrý – Gerža 2.

O 3. místo

 

Kunvald – Jaroslav 5:0 (3:0)

V zápase poražených už Kunvald potvrdil roli favorita, unavenou Jaroslav doslova rozstřílel 5:0 a vybojoval třetí místo.

Branky: Hýbl 2, Oldřich Krejsa, Miloš Krejsa, Pavel Stejskal.

Finále

 

Těchonín – Lichkov 1:1 (3:4 pk)

První poločas finálového zápasu měl převahu Těchonín. Ovšem z mnoha šancí dokázal skórovat pouze Šponarem. Ve druhé půli domácí opět nedokázali vstřelit gól, a tak 13 minut před koncem zápasu přišel trest: lichkovský Bednář z penalty vyrovnal na 1:1. Následnou penaltovou loterii rozhodla až 7. série. Domácí Všetička nedal a lichkovský Kroczak určil svůj tým překvapivým vítězem turnaje.

Branky: Šponar – Bednář, rozhodující PK Kroczak. Turnaj ukázal, že jediný Lichkov odjel z Těchonína spokojen. Týmy Jaroslavi, Kunvaldu a Těchonína zjistily, že mají do začátku soutěže ještě na čem pracovat.