Čelo okresního fotbalového přeboru III. třídy je vyrovnané. Za dvanáctibodovým dvojblokem Těchonín, Rudoltice následuje s jednobodovým odstupem Třešňovec a o další pod pozadu jsou Heřmanice.

Řetová – Dobříkov B 3:1
Domácí začali náporem a kombinační hrou zatlačili Dobříkov do defenzivy. Poprvé zahrozil už ve 4. min. domácí Lehký, když mířil do tyče. Tlak Řetové pokračoval a ve 13. min. zakončil pěknou kombinaci do prázdné branky Hanuš – 1:0. Z brejku zvyšoval Chudý na 2:0. Ve druhé půlce se hra vyrovnala, ale po úniku Lehkého už domácí vedli 3:0. Dobříkov se jedné branky dočkal alespoň v závěru, když zakončoval hlavou Csernyanszky. Fakta – branky: Lehký, Chudý, Hanuš – Csernyanszky. Rozhodčí: Sobotka. ŽK: 0:1. Diváci: 80. Poločas: 2:0.

Těchonín – Boříkovice 5:0
Jak řádí hurikán, ukázal Těchonín během první čtvrthodiny. Vstřelil čtyři branky a zápas byl prakticky rozhodnutý. Poté se na hřišti začalo jiskřit a mnoho nechybělo, aby se šli někteří hráči předčasně sprchovat. Pro Boříkovice je výše porážky krutá. Vymstilo se jim ale, že nezachytily úvod zápasu. Ve druhé půlce se z přímého kopu trefil ještě Kovanda. Fakta – branky: Kmošek 2, Kovanda, Zeman, vlastní. Rozhodčí: Špaček st. ŽK: 2:1. Diváci: 90. Poločas: 4:0.

Č. Heřmanice – Libchavy B 4:2
Obě mužstva se v začátku utkání dostala do dvou vyložených šancí, ale ani jedno neproměnilo. Domácí se ujali vedení v 15. min. po brance Stříteského. na 2:0 zvyšoval ještě před přestávkou Hlávka. Ve druhé půli se Hlávka trefil ještě jednou. Vyznáry sice snížil, ale čtvrtou branku Heřmanic vsítil z penalty Houdek. V poslední minutě upravil z penalty na konečných 4:2 Lukeš. Fakta – branky: Hlávka 2, Stříteský, Houdek z pen. – Vyznáry, O. Lukeš z pen. Rozhodčí: Lukes. ŽK: 1:0. Diváci: 50. Poločas: 2:0.

Žichlínek – D. Třešňovec 2:6
Do vedení se po čtvrthodince hry dostali domácí. Hosté ale vyrovnali a do poločasu přidali další dvě branky. Hned po rozehrání druhé půle se hosté uvedli čtvrtou brankou. Branka na 2:4 pro domácí nic neřešila, protože Třešňovec přidal v závěru další dvě branky. Fakta – branky: Kopecký, Ruml – Macháček 2, Holeček 2, Šilar, Moravec z pen. Rozhodčí: Špaček st. ŽK: 1:0. Diváci: 110. Poločas: 1:3.

Dlouhoňovice – Rudoltice 1:3
Domácím patřila pouze první dvacetiminutovka. Soupeř Dlouhoňovice přehrál a po dvou chybách v obraně a jedné umístěné střele Rudoltice vyhrály 3:1. Fakta – branky: Plíva – Beneš, Skalický, Tejkl. Rozhodčí: Hejl. Diváci: 100. Poločas: 1:3.

Král./ Č. Voda C – Luková 3:0
Domácí zaslouženě vyhráli, když zlepšenou hrou ve druhém poločase snadno přehráli poslední celek tabulky. Fakta – branky: Jireš, Maleček, vlastní. Rozhodčí: Serbousek. ŽK: 1:2. Diváci: 40. Poločas: 1:0.