Ústí – Hlinsko 3:0
Ústí mělo tentokrát lepší první poločas. Začalo ve slušném tempu a už v úvodu se do dvou nadějných příležitostí dostal domácí kanonýr Zdeněk Dostál. V 10. min. postupoval po přihrávce Vaňouse sám na gólmana hostí, ale nastřelil pouze jeho nohy. Dostál se ale přeci jen dočkal. Ve 35. min. vysunul Vaňous do úniku Richtra a jeho zpětnou přihrávku přetavil Dostál v gól – 1:0. Domácímu celku se podařilo dát navíc branku do šatny. Ve 45. min. se do odvážného sóla pustil Vaňous a zakončil ho tvrdou přízemní střelou – 2:0.

Hlinsko začalo hrát ve druhé půli aktivněji, ale jeho ataky se rozbíjely většinou o pevnou obranu Ústí. Domácí hrozili především z rychlých brejků. Jeden takový se podařilo využít Zdeňku Dostálovi, jenž po Faltově přihrávce elegantně přehodil vybíhajícího gólmana Kopeckého a uzavřel na 3:0.
Avizovaní ex-ligoví borci Jun a Bouška v barvách hostí vidět příliš nebyli. Jednou se pouze vyznamenal Bouška, jenže našel svého mistra v domácím brankáři Novákovi, který je přesnou ránu vyrazil na roh.

Ivan Kopecký, trenér Ústí nad Orlicí: „My jsme věděli, že Hlinsko je těžký soupeř, nebezpečný do poslední minuty. Mají ve svém středu zkušené hráče, ve druhém poločase to bylo vidět. Z naší strany bylo hodně nepřesností a ztrát v přechodové fázi, neudrželi jsme balon na kopačkách. Na tom musíme dále pracovat.

Druhý gól Vaňouse na konci prvního poločasu byl dost důležitý, pomohl nám. A výkon Zdeňka Dostála není třeba dlouze komentovat, je to náš klíčový hráč a dnes to dvěma góly opět dokázal.“