Letohrad – Nový Bydžov 2:1

Letohrad do svého soupeře vytrvale bušil, ale z ohromného množství šancí vytěžil jenom dvě trefy a na konci to bylo ještě drama.

Domácí poslal už ve 12. min. do vedení Moník. Rána z pětadvaceti metrů skončila v horním růžku Cejnarovy klece. Hubené vedení se dlouho nedařilo potvrdit, i když možností měli Letohradští habaděj. Podařilo se to až v závěru Kopeckému. Nejprve mu sice nevyšlo sólo proti brankáři, když si nešťastně ukopl míč, v 80. min. však využil nabídku Semeráka a zvýšil na 2:0. Ovšem Bydžov bleskově snížil. Blažej našel na zadní tyči Valentu a jeho hlava byla gólová. Tři body ale po zásluze zůstaly v Letohradě.

Fakta – branky: 12. Moník, 80. Kopecký – 83. Valenta. Rozhodčí: Klátil (Č. Budějovice). ŽK: 4:1. Diváci: 400. Poločas: 1:0. FK OEZ Letohrad: Kykal – Strasmeier, Vaniš, Filip, Kail – Moník, Řehák, Stejskal, Gerža (67. Černohous) – Kopecký (89. Matějíček), Semerák. RMSK Cidlina Nový Bydžov: Cejnar – Pilař, Matějka, Želman, Kubelka – Vaníček (82. Valenta), Obermajer (46. Vaněk), Věchet, Tomeš – Blažej, Kazda.

(ros)