Libchavy – Ústí n. O. B 3:0

V atraktivním derby na sebe narazily velice mladé celky. Lépe začali hosté, když v 8. min. nebezpečně vystřelil Vacek, ale jeho pokus zlikvidoval ve velké pohodě chytající domácí brankář Tomáš Kollert. To ostatně doložil i v 10.min., kdy dvakrát vychytal hostujícího ostrostřelce Zachaře. Do ústecké sítě padl míč dvakrát a v obou případech z kopačky aktivního Javůrka. Nejprve to byl však ofsajd, podruhé míč vypíchl brankáři Krátkému a rozhodčí odpískal faul. Bylo jasné, že kdo střelí první branku, nejspíš vyhraje.

Do druhého poločasu nastoupili aktivněji domácí. Javůrek také nastřelil břevno. Na druhé straně se do šance dostal Marek, zmenšením úhlu a následnou likvidací střely se opět vyznamenal domácí Kollert. A pak to přišlo, po pravé straně utekl Milan Kopfštein, přesnou přihrávkou našel M. Stejskala, ten si zkušeně zpracoval a prostřelil Krátkého – 1:0.

Hned v následné minutě vysunul do úniku Jana Dostála M. Stejskal. Dostál zatáhl míč k postranní čáře, zpětnou přihrávkou našel rozběhnutého Kopfšteina, a ten bombou z voleje zvýšil na 2:0. A dočkal se i Javůrek, jenž v 68. min. pečetil na 3:0.

Fakta – branky: Stejskal, Kopfštein, Javůrek. Rozhodčí: Filip. ŽK: 4:1. Diváci: 120. Poločas: 0:0.