Na programu mají už jen dva fotbalové víkendy.

Těchonín – Sopotnice 2:4

Vyhráli šťastnější hosté. Radek Filip dával v dresu Těchonína svůj stý gól.

Fakta – branky: Filip (PK), Špaček – Kubišta, Stárek 2, Mašanský. Rozhodčí: Chadima. ŽK: 1:4. Diváci: 100.

Kunvald - České Heřmanice 2:2 (PK 3:4)

Fakta – branky: Moudrý. Šroler – Černín. M. Řehák. Rozhodčí: Hylský. ŽK: 1:3. Diváci: 50.

Mistrovice – Sloupnice 2:4

V úvodu zápasu Stejskal nastřelil pouze brankáře. Z protiútoku domácí brankář vyrazil nohou tutovku hostů. Ti se v 11. minutě po úniku zprava a střelou do prázdné branky ujali vedení 0:1. Ve 12. minutě domácí Matějka nastřelil pouze tyč. Na začátku druhého poločasu Matějka znovu nastřelil tyč. V 53. minutě domácí vyrovnali na 1:1. O osudu utkání rozhodlo vyloučení domácího brankáře. V oslabení Mistrovice inkasovaly tři rychlé branky v rozmezí třinácti minut. Kosmetickou úpravu výsledku provedl lobem Stejskal.

Fakta - branky: L. Novotný, Stejskal - Šplíchal 2, Voleský, Bajzík. Rozhodčí: Kodýdek. ŽK: 2:2. ČK: 1:0. Diváci: 50.

Sruby – Tatenice 2:2 (PK 4:5)

První poločas začal nepřesnostmi na obou stranách, ale hosté postupně získali převahu ve větším důrazu a nasazení, kterou proměnili ve dvoubrankové vedení po gólech Knápka a Krejčího. Závěr poločasu patřil domácím, kdy jejich střely vychytal výborný hostující gólman.

Druhý poločas se přeléval z jedné strany na druhou. V závěru se ale tlak domácích zvyšoval a přitlačili hosty k jejich vápnu. Domácí se prosadili v 77. minutě po hlavě Houdka. V 90. minutě, po zahrání hostujícího obránce v pokutovém území rukou, proměnil pokutový kop Bednář. Po nerozhodném výsledku 2:2 přišly na řadu pokutové kopy, ve kterých byli šťastnější hosté v poměru 5:4.

Fakta – branky: Houdek, Bednář - Knápek, Krejčí. ŽK: 3:4. Rozhodčí: Saňák. Diváci: 80.

Jablonné nad Orlicí - Dolní Dobrouč 3:2

V Jablonném se hrál opravdu vynikající fotbal. Domácí brankář si sáhl na míč až v 7. minutě. Hosté se ale radovali, když ve 13. minutě kopali trestný kop. Domácí obrana zapomněla na Skalického – 1:0. V 19. minutě vyrovnal na 1:1 Čermák. V 51. minutě hosté kopali trestný kop a Kubíček se trefil krásnou střelou pod břevno – 2:1. Přes ohromný tlak domácích v 67. minutě Prokopec po délce celé branky vyrovnal na 2:2. V 88. minutě Halbrštát zakončil na 3:2.

Fakta – branky: Čermák, Prokopec, Halbrštát – Skalický, Kubíček. Rozhodčí: Sobotka. ŽK: 2:4. Diváci: 300.

Dobříkov B - Brandýs nad Orlicí 1:0

Zápas pravdy dopadl pro Dobříkov nakonec vítězně. O třech bodech rozhodla jedna z mála povedených akcí, na jejímž konci se nemýlil Brzobohatý.

Fakta – branka: Brzobohatý. Rozhodčí: Seidl. ŽK: 5:1. Diváci: 70.

Řetová - Králíky/ Červená Voda B 4:0

Hosté přijeli s jasnou taktikou bránit a hrozit z rychlých protiútoků. Celý první poločas jim tato taktika vycházela. Domácí drželi míč a kombinovali, ale obrana a gólman hostí Řetovou k ničemu nepustili. Poločasový výsledek 0:0 byl díky gólmanovi hostí, který vychytal domácím tři tutové šance. Druhý poločas začal náporem domácích. Po hrubé chybě hostujícího gólmana dali po rohovém kopu gól. V 58. minutě po faulu zvýšili domácí na 2:0 po penaltě. Třetí gól padl po dorážce Bačeho. O čtvrtou branku se pak postaral Špatenka v 88. minutě hlavou po krásné nahrávce Bačeho.

Fakta – branky: Lehký, Habrman (pen), T. Bače, Špatenka. Rozhodčí: Ropek. ŽK: 0:2. Diváci: 180.