Dobříkov - Pardubičky 4:0

Dva údery v úvodu a na konci zápasu daly razítko na vítězný vstup Dobříkova do jarní části I.A třídy. Ten se netají velkými ambicemi a chce se pokusit o postup do krajského přeboru. Dvakrát se v zápase trefila nová posila Tomáš Vaněk. Hosté příliš velký odpor nekladli. Náznaky příležitostí měli, ale ve finální fázi příliš nebezpeční nebyli.

Fakta – branky: 16. a 88. T. Vaněk, 13. Rydval, 80. Klapal. Rozhodčí: Mrázek. ŽK: 4:2. Diváci: 111. Poločas: 2:0. Dobříkov: P. Horníček (46. Kovařík) – J. Vaněk, Dostál (46. Konvalina), Jandera, Svoboda – T. Vaněk, Klapal, Rydval (68. Marek), Houžvička – Jarosz (63. J. Horníček), Ševčík (87. Hořejší).

Litomyšl - Letohrad B 8:1

Tři dorostence měla v sestavě letohradská rezerva při vstupu do jara v Litomyšli. Výsledek hovoří za vše. Domácí měli navrch ve všech činnostech. Dočkali se rychlé branky, která je uklidnila. Další přišly ke konci poločasu. V kabině hledali hosté motivaci jen těžko. Litomyšl byla v pohodě a nasázela do sítě ještě čtyři góly. Za Letohrad vymazal nulu na kontě branek Sita, když proměnil penaltu.

Fakta – branky: 4. Kristek, 35. a 38. Zeman, 42. a 65. Urban, 47. a 67. Štoudek, 82. Paclík – 60. Sita z pen. Rozhodčí: Zita. ŽK: 1:3. Diváci: 69. Poločas: 4:0. Letohrad B: Jeřábek – Pačínek, Procházka, Petráček, Mich. Janoušek – Beneš, Pokorný, Sita, Dvořáček – D. Stejskal, Černohous (46. Preclík).

Další zápasy

Nasavrky – Svitavy B 6:1 (2:0). B: M. Čechlovský 2, Mikan 2, Vojíř, Michek z pen. – Uhlíř. Roh. Bělá – Luže 2:2 (2:1), pen. 4:5. B: Fotul, Tomič – Veis 2. Vysoké Mýto B – Načešice 2:2 (1:2), pen 4:2. B: Sedlák, Benda – Ilko, Šafránek. Lanškroun – Horní Jelení 4:0 (1:0). B: Ptáček 3, Savych z pen. Pomezí – Ústí n. O. B 2:1 (2:0). B: Svoboda, Mička z pen. – Šebrle.