Záchranářský boj Srubů s Kerharticemi přinesl branky v posledních minutách.

Lanškroun B - Kunvald 2:1. První poločas probíhal za mírné převahy domácích. Hosté měli sice příležitost v 15. min., ale hlavička Šrorela po rohovém kopu šla těsně vedle.

Domácí se dostali do vedení ve 23. min., když trestný kop z 20 m poslal do šibenice Šebrle. Po přestávce se hosté značně zlepšili a vynutili si uzemní převahu, kterou korunovali v 60. min. vyrovnávací brankou, kterou vstřelil po centru hlavou Moudrý. Domácím vyšel závěr utkání. Nejprve sice Bartoš dělovkou nastřelil břevno, ale v 90. min. se po rohovém kopu ve skrumáži prosadil Skula a zařídil domácím výhru. Fakta – branky: Šebrle, Skula - Moudrý. Rozhodčí: Lukes. ŽK: 1:0. Diváci: 80. Poločas: 1:0.

Brandýs – Rybník 3:1. V pro oba týmy důležitém utkání šli do vedení hosté. Domácí obrana ve 30. min. neobsadila Kováře, a ten po centru umístil hlavou míč k tyči do protipohybu brankáře – 0:1. Před přestávkou zařídil vyrovnání křížnou střelou z 18 metrů Kroupa. Domácí měli ve druhé půli několik pološancí, navíc nastřelili i břevno, ale dočkali se až v 82. min. Po centru Zhorely se míč dostal až k Růžičkovi, jenž dal na 2:1. V úplném závěru přidal ještě pojistku na 3:1 hlavou Pavlíček. Fakta – branky: Kroupa, Růžička, Pavlíček – Kovář. Rozhodčí: Hanzl. ŽK: 2:2. Diváci: 100. Poločas: 1:1.

D. Dobrouč – Mistrovice 3:1. Za krásného počasí se hrál pohledný fotbal. Domácí tlačili, chyběl moment překvapení, a tak zkušení hosté vzdorovali až do 28. min., kdy Švercl přesnou přihrávkou našel Řeháka a bylo 1:0. Po změně stran tlak domácích pokračoval, nejprve hosty v 57. min. vyškolil Bárta, za další čtyři minuty nastartoval k sólu Ryšavý a nemýlil se – 3:0. Dvanáct minut před koncem se Mistrovice přece jenom dočkaly čestného úspěchu, když kiks dobroučské obrany využil Matějka a upravil na konečných 3:1. Fakta – branky: Řehák, Bárta, Ryšavý – Matějka. Rozhodčí: Zuzík. Bez karet. Diváci: 160. Poločas: 1:0.

Albrechtice – Jablonné 3:2. Rekordní návštěva viděla zajímavý zápas. Už v 7. min. šli hosté do vedení díky Čermákovi, za dalších dvacet minut vychytal domácího Sokolíka brankář Jablonného. Albrechtice vyrovnaly pět minut před koncem poločasu, hlavičkou se pěkně prosadil Kollert. Nástup do druhé půle vyšel domácím. Ve 46. min. se z prvního útoku prosadil Sokolík. Jenže v 65. min. bylo opět vyrovnáno, podruhé se nemýlil Čermák. Albrechtice ale chtěly tři body víc, hrály aktivněji a vítězný gól vstřelily po samostatné akci Faltuse zásluhou Koutného. Fakta – branky: Koutný, Sokolík, Kollert – Čermák 2. Rozhodčí: Hanzl. ŽK: 1:3. Diváci: 250. Poločas: 1:1.

Sopotnice – Králíky B 2:1. Ve 20. minutě krásný centr do pokutového území hostů proměnil ve vedoucí gól hlavou Stárek. Za dvanáct minut vystřihli domácí typickou českou uličku a Marek Mašanský šel s míčem až do branky – 2:0. V 55. min. se nedohodl sopotnický gólman s vlastním obráncem a Maleček snížil na 2:1. Hosté se výrazně zlepšili a sahali po bodu, ale před solidní návštěvou, kterou podpořila nedělní sopotnická pouť, odjížděli s prázdnou. Fakta – branky: Stárek, Mašanský – Maleček. Rozhodčí: Sobotka. ŽK: 1:0. Diváci: 100. Poločas: 2:0.

Sruby – Kerhartice 1:1. Domácí v zápase doplatili na zahazování šancí. V 80. min. se sice Sruby po pěkné akci dostaly do vedení, jenže hned dvě minuty na to Kerhartice vyrovnaly. Fakta – branky: Chadima – Langr. Rozhodčí: Špaček st. ŽK: 1:2. Diváci: 100.

D. Čermná – Tatenice 4:0. Fakta – branky: Vacek, Havel, Faltejsek, Pecháček. Rozhodčí: Hejl. ŽK: 0:1. Diváci: 90. Poločas: 2:0.